Bu Tarz Benim Jüri Üyesi Umut Eker Kimdir?

Yapımcılığını ‘Joker Yapım’’ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel‘in yapacağı ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek..

Bu Tarz Benim programının 19 Ocak’ta başlayacak yeni bölümlerini Ebru Akel sunacak, jüri koltuğunda ise Cemil İpekçi, Umut Eker ve Sibel Arna oturacak.

Yeni bölümleri yakında izleyicileri buluşacak olan  Bu Tarz Beni yeni jüri üyeleri  ile gündeme oturacak..Bu Tarz Benim jüri üyelerinden manken Umut Eker Kimdir..

Umut Eker:1983 yılında Bakırköy’de dünyaya geldi.
Okul yıllarında aile baskısıyla bankada staj yapmaya başlayıp bankacı olmak istemediğini farkettiğinde bırakıp güneye gitmiş. 2002 yılında Diesel’den ayrılıp birkaç arkadaşıyla bir street fashion marka kurdu. Oldukça hızlı büyüdüler ve yurt dışında birçok ülkeye ihracat yaptılar. Fakat 1.5 yıl önce hisselerini devredip, dinlenme ve birçok şeyden uzaklaşma kararı aldı.

Dövmeleriyle ünlüdür. Bir dönem Naz Elmas ile de ilişki yaşamıştır. Modellik de yapmış bir dönem..

Seviştiğim kadınların sayısını söylersem erkekler kendini kötü hisseder” bu sözleriyle bir dönem olay yaratmış ve günlerce konuşulmuştu. Vücudunun %75’i dövmedir.

Simay Bülbülle de bir ilişki yaşamış Naz Elmas’tan evvel.

Bankacılık ve Sigortacılık eğitimi almış. Tarkan, Ziynet Sali, Beyazıt Öztürk, Gülçin Ergül gibi isimlere styling yapmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.