27 Aralık 2012 Bugün Ne Giysem Birincisi/Kazanan İsim/Final Birincisi/En Şık Kadını

27 aralık 2012 Bugün Ne Giysem final sezon birincisi kim oldu kazanan isim kıyafeti en şık bayan kim seçildi hangi elbise, 27 aralık 2012 Bugün Ne Giysem finalistler jüriler canlı izle sonuçları elbiseler modeller en şık elbise model yarışmacı, 27 aralık Bugün Ne Giysem gala gecesi final bölümü kazanan..

Türkiye’nin en şık kadınını seçmeye çalışan moda avcıları, bu sezon daha güçlü bir şekildeseyircinin karşısına çıktı. 100 bin TL ödüllü Bugün Ne Giysem’in 2012 galasında hem Türkiye’nin en şık kadını seçilecek. Muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu ise Cağla Şikel Altuğ yapıyor.

MUHTEŞEM JÜRİ

Uzun süren yarışın sonunda 18 finalist jüri karşısına çıkacak. Yarışmanın gala gecesinde jüri görevini; usta yazar Güneri Civaoğlu, cemiyet hayatının en tarz isimlerinden Feryal Gürman, zerafetin simgesi Emel Acar ve Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarından Canan Yaka üstlenecek.  Moda avcıları; Ivana Sert, Özge Ulusoy, Çağla Şikel Altuğ, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in elemelerinden geçen Türkiye’nin en şık kadınları finalde bir araya geliyor. Uzun süren elemeler sonucunda binlerce başvuru arasından seçilen en şık giyinen kadınlar, son kez final için podyuma çıkıyor.

2012’nin en şık üçüncü kadını Ayşe Doğan olurken, ikinci ise Duygu Pak seçildi. Gecenin finalinde ise sürpriz bir yarışmacı finali kazandı. Yılın en şık kadını  yarışmanın birincisi ise 80 yaşındaki  Rana Özmutlu..

27 Aralık 2012 Bugün Ne Giysem Birincisi/Kazanan İsim/Final Birincisi/En Şık Kadını” için 6 yorum

 1. güler Yanıtla

  Bu ne yaaa! Sizler insanlarla dalgami geciyorsunuz? Bütün sene bunun icinmi seyrettik programi,zaten aranizda birinci secmiştiniz,sizlerin moda kavrami bumu. Atatürkcü diye sectiniz ninemi birinci. Atami kaldi .birdaha bakarsak programiniza ne olayim. Ata cizer sizde kesersiniz modayi.yuh diyorum

 2. ayan Yanıtla

  bencede haksızlık siz bence insanlarla dalga geciyosunuz modadan da anladıgınız falan yok sizi kim cıkartıysa artık oraya .. hele hakanın modanın m sınden anladıgı yok Allah akıl fikir versin size

 3. zeynepppppp Yanıtla

  YA BU NE SAÇMALIKK O KADAR YIL İZLE İNSANLARI ENAYİ YERİNE KOYDUNUZ BU PROGRAM ATATÜRKÜ DÜŞÜNME PROGRAMI DEGİL KİM DAHA ŞIK OLMA PROGRAMI İYİCE SAÇMALADINIZ BENCEEE BUMU TÜRKİYENIN EN ŞIK BAYANII NEYSE YAA BİDAHA OLURSA BENDE ANNANEMI ÇIKARIYIM ESKI GELENEKSEL KIYAFETIYLE BU SEFERDE ONU SEÇMELISIYNIZ BENCEE ÇÜNKÜ OSMANLIYA DAYANDIGI İÇİNN HAK ETMEDİİ YAŞLILARA SONSUZ SAYGIMIZ VARDIR AMA BURDA KONU BU DEGİL
  E KADAR GENÇ KIZIN ONURUYLA OYNADINIZZ O KADAR ŞIK BAYAN VARKEN BENCEEEE

 4. canan Yanıtla

  Hakeden kazandı bence.Rana Hanım tüm yarışma boyunca gerçekten giyinmesini bildiği için halkın oyları ile seçildi sadece jürinin degil.

 5. can Yanıtla

  yazıklar olsun! onca genç kızın içinde,onca güzel elbise içnde 81’lik nineyi mi seçiyorsunuz?! bundan sonra bu program zor izlenir.

 6. dilan Yanıtla

  BUGÜN BÖYLE DERİZ YARIN BAŞKA…BAKIN ŞIK OLMAK ASLINDA GÜZEL BİR ÖZELLİK. ANCAK AZ DA OLSA MADDİYAT GEREKTİRİR. ASGARİ ÜCRETTİ, MEMLEKETİN BİLMEM YÜZDE KAÇI FAKİRDİ GİBİ SOSYAL MESAJ VERMEYE KALKMAYACAĞIM AMA ŞU DA BİLİNMELİ Kİ BÖYLE SAÇMA PROGRAMLARA REYTİNG KAZANDIRAN HALKIMA DA HERŞEY MÜSTEHAK. BIRAKIN BAŞTAKİLER GÖTÜRSÜN DESTEKÇİSİ MEDYA DA UYUTSUN DURSUN MİLLETİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.