19 Aralık 2012-Kainat Güzellik Yarışması CANLI Star Tv ve TEKRAR izle/orjinal kanal ve dil seçeneği

19.12.2012,Miss Universe 2012 Canlı Star Tv izle,orjinal kanal ve dil(ingilizce) ya da türkçe kanal seçeneği,ne zaman,saat kaçta,hangi kanalda,nerede,hangi şehirde,güzellerin fotoğrafları , videolar, katılan ülke güzelleri tanıtım videoları vb. daha birçok merak ettiğiniz bilgiye, güncellenen haberlere ve videolu görüntülere buradan ulaşabilirsiniz. 19 Aralık-Kainat güzellik Yarışması CANLI YAYIN’ımızı kaçırmayın.

(ÖNEMLİ UYARI! Konu başlıkları, içerikleri, fotoğraf ve videoları, sayfa düzeninin bir bir kopyalanması YASAKTIR! Uymayanlar hakkında YASAL İŞLEM başlatılacaktır.)

Watch Miss Universe 2012 Live

(orjinal kanalından ingilizce olarak izlemek için tıklayın)

STAR TV’de YAYINLANACAK OLAN YARIŞMAYI 19 Aralık Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 3.00’te buradan da canlı olarak izleyebilirsiniz! Kaçıranlar üzülmesin tekrar yayını ertesi gün yine burda olacak!

 

Bu sene 61. düzenlenecek olan Miss Universe 2012-Kainat Güzellik Yarışması 19 Aralık gecesi Nevada-Las Vegas’ta gerçekleşecek. Yine muhteşem bir organizasyonla 2011 Miss Universe Kainat Güzeli Leila Lopes , tacını yeni Kainat Güzeline devredecek.

Miss Universe 2012’de ülkemizi Miss Turkey 2.güzeli Çağıl Özge Özkul temsil edecek.

MİSS TURKEY  31 MAYIS 2012

Çağıl Özge Özkul
Yaş: 23
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1,81 cm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.