Okan Bayülgen’in Kafa Programları(Makina Kafa/Muhallebi Kafa/Çıplak Kafa) hangi günler/saat kaçta?

Okan Show 2014’de yine devam ediyor..

Okan Bayülgen bu haftadan itibaren Show Tv ekranlarında olacak. Ünlü şovmen; çarşamba, perşembe ve cumartesi olmak üzere haftada üç gece üç farklı programla ekrana çıkacak.’Muhallebi Kafa’, ‘Çıplak Kafa’ ve ‘Makina Kafa’ ile haftanın üç günü izleyiciyle buluşacak olan Bayülgen, milyonları yine uykusuz bırakacak. “Kavramsal bir eğlence programı” olan ‘Muhallebi Kafa’, 2 Ekim Çarşamba akşamı ekrandaki yerini alacak. Programda; çaydan halıya, kediden kuantum fiziğine kadar birçok konu konuşulacak. Tematik eğlence gecelerinin düzenleneceği ‘Çıplak Kafa’, özel içerikleriyle 3 Ekim Perşembe gecesi ekran yolculuğuna başlayacak. 5 Ekim Cumartesi ise konukların, orkestranın ve komedi içeriklerinin bulunduğu ‘Makina Kafa’ Show TV ekranını renklendirecek.

MAKİNA KAFA CUMARTESİ AKŞAMLARI
Konukların, orkestranın ve komedi içeriklerinin bulunduğu Makina Kafa Cuma akşamları 23.15’de Show TV ekranlarında olacak

ÇARŞAMBA GECELERİ MUHALLEBİ KAFA
“Kavramsal bir eğlence programı” olan Muhallebi Kafa’da Çarşamba geceleri çaydan, halıya, kediden, kuantum fiziğine kadar birçok konu konuşulacak. 

PERŞEMBE GECELERİ ÇIPLAK KAFA
Tematik eğlence gecelerinin düzenleneceği Çıplak Kafa özel içerikleriyle Perşembe gecesi ön plana çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.