Kategoriler
Kültür ve Sanat Sinemalar

Sadece Sen 2014 Sinema filmi fragmanı-konusu-oyuncuları

İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin Sadece Sen Sinema filmi fragmanı konusu oyuncuları ve İbrahim Çelikkol’un muhteşem dövüş sahneleri..

Vizyon Tarihi 10 Ocak 2014
Yönetmen: Hakan Yonat
Oyuncular: İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin
Tür:Dram , Romantik
Ülke :Türkiye

Özet & detaylar
Yapımcılığını Boyut filmin üstlendiği dram ve romantizmi birleştiren Sadece Sen filminin yönetmenliğini Hakan Yonat üstlenirken, kadroda Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Kerem Can ve Necmi Yapıcı gibi isimler yer alıyor.”

 

Sadece Sen” isimli filmin fragmanına İbrahim Çelikkol’un dövüş sahneleri damga vurdu. Russell Crowe ile Gladyatör filminde yer alan Zdenek1386095256891ew Dvoracek ile dövüş sahnesinde yer alan Çelikkol, tam not aldı.Dövüş sahneleri için Hollywood’da birçok yıldızla görev almış dövüş koreografı Jiri Horky ile çalışan Çelikkol; fit vücuduyla da dikkat çekti. 1 günde çekilen dövüş sahneleri sonrası ünlü oyuncu için “Gladyatör İbrahim” yorumu yapıldı

Son dönemin gişe rekortmeni filmlerinin beğenilen aktrisi ile Fetih 1453’ün Ulubatlı Hasan’ını buluşturan film, Hazal adlı kör bir kızla eski boksörün aşkını konu alıyor. Film, Yeşilçam usulü hikayeyi masalsı bir dille beyaz perdeye aktarıyor.Boyut Filmi’in çektiği ‘Sadece Sen’ adlı film, romantizmiyle dikkat çekiyor. Filmin başrollerini ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ ve ‘Kelebeğin Rüyası’ gibi gişe rekortmeni filmleriyle adından söz ettiren Belçim Bilgin Erdoğan ve Fetih 1453’ün Ulubatlı Hasan’ı İbrahim Çelikkol paylaşıyor. Masalsı bir aşk hikayesini konu alan ‘Sadece Sen’de Belçim Bilgin Erdoğan, Hazal adında görme engelli bir genç kızı, İbrahim Çelikkol ise geçmişi karanlık eski bir boksör olan Ali’yi canlandırıyor.Filmin yönetmenliğini çektiği başarılı reklam filmleriyle tanınan Hakan Yonat yaptı. Filmin yapımcılığını Murat Tokat üstlendi.”Sadece Sen”in senaryosunu ise beyazperde de gişe başarısı elde etmiş “Romantik Komedi” film serilerinin yazarları Ceren Aslan ve Aslı Zengin kaleme aldı.

5454
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.