İncir Reçeli 2 Yorumları

İncir Reçeli Filmi ile bir dönem (2011) fenomen haline gelen Halil Sezai Paracıkoğlu’nun Ekim2014  de çıkması beklenen İncir Reçeli 2 Filmi vizyonda. İncir Reçeli 2 Yorumlarını sayfanın bu bölümünden okuyabilirsiniz veya yorum yapmak isterseniz aşağıdaki aynı alanı kullanabilirsiniz.

İncir Reçeli 2 Özet Oku
İçine kapanık Metin ve hayata cıvıl cıvıl bakan Duygu’nun hüzünlü aşk hikayesini konu alan ilk filmin ardından üç yıl sonra gelen ikinci yapımda yine Halil Sezai başrolde oynuyor. Bu sefer Metin’i ve onu yoğun yalnızlık döneminin ortasından çekip çıkaran Gizem’le (Şafak Pekdemir) olan fırtınalı ilişkisini izleyeceğiz.

İncir Reçeli 2 Yorumları

patlamismisirlimutluluk (Amatör) | 17 Ekim 2014, 18:38
Ergen ergen sözlerin olduğu sapsaçma bi filmdi, içkiler falan, ilişkilerin ahlaka apaykırı oluşu.. toplumun ahlakını bozan, oyuncu kalitesi sıfırın altında, düşük bütçeyle parayı cebe indirmek isteyen, mutlu olmak için sinemaya gideni daha da mutsuz eden, depresyonik, karamsar, kapkara bir filmdi. Pek Yakında dan sonra verdiğimiz paraya yazık oldu.

mystery096 (Figuran) | 17 Ekim 2014, 16:43
Açıkçası ben fazla bir şey beklemiyordum.Yeni karakterler yeni ayrıntılar katmışlar filme.Müziklerine bayıldım filmin.Gerek Halil Sezai nin şarkıları gerek diğer müzikler özenle seçilmiş filme daha değişik bir hava katmış.Ama ilk filmi kadar etkilenmedim bu filmden.Sonu daha farklı bitsin isterdim.Ama gişe kaygısı yüzünden böyle yapıyorlar.Yinede gidin sinemada izleyin derim yani.”Hayat bazen özür dileyecek 5 saniyeyi çok görür insana.”

ebeami (Amatör) | 17 Ekim 2014, 15:10
Aşk filmine ikinci film çeken sınırlı şuursuzlardan.özgün yeni bi aşk filmi ile karşımıza çıksaydı kafamızdaki ilk filmi fe heba etmeselerrdi keşke gerçekten çok kötü.ilk filmdeki mükemmel aşk yerini nasıl olurda baska kadına bırakır kesinlikle gişe amaçlı ki sektörden anlayan aksini idda etmez

demirtasygmr (Amatör) | 17 Ekim 2014, 00:58
Arkadaşlar öncelikle tutulmuş ve başarılı olmuş bir filmin seriye bağlanmasına neden hemen höt hötleniyosunuz anlamıyorum. İlk film çok acıtırcasına başladı ve sonlandı kimse merak etmeyecek mi bu adama sonra n’oldu? Bu acıyla nasıl başa çıktı? Hayat bitmiş mi demek artık onun için? Arkadaşlar her filmde kendimizi buluruz, bundandır filmle bağ kurmalarımız. Ben şahsen Metinin Ya sonra’sını merak ettiğim için filme gideceğim. Size de iyi Seyirler dilerim.

Açıklama: Bu yorumlar sinemalar.com üyelerine aittir. ilgili sayfadan gerçekçi bulunan yorumlar seçilmiştir. Sizde buraya tıklayarak üye olmadan hemen yorum yazabilirsiniz.

ilgili diğer bağlantılar:

İncir Reçeli 2 Fragmanı Video İzle

İncir Reçeli 2 Filmi Geçiyormu İçince Şarkısı ve Şarkı Sözleri

İncir Reçeli 2 Yorumları” için 2 yorum

  1. yelis Yanıtla

    hayatımda senin kadar donanımlı bir odun görmedim ne güzel dedi gizem ☺️. Müzikler enfesti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.