Medcezir Sibel (Gizem Güler) Kimdir? Diziye Geri mi Döndü?

Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlenen Gizem Güler, bu sezon Medcezir Dizisinin ilk bölümlerinde dizide kısa bir rol almıştı. Şimdi Sibel karakteri ile diziye yeniden dönüyor. Dizide ne kadar rol alacağını ise ilerleyen haftalarda göreceğiz. Medcezir senaristleri Bu Tarz Benim yarışması ile tanınan Gizem Güler’i kullanarak reyting toplamayı hedeflemiş.

Sibel’in Medcezirde oynarken aldığı kısa rol nedir?

Yaman Koper, Selim Serez ve Mert Serez tatillerini tekne ile dolaşarak geçirirler. Uğradıkları bir yerde Yaman, Sibel (Gizem Güler) ile tanışır ve sevgili olur. Ayrılırken Yaman iskelede Sibel ile öpüşmeye başlar. Bir eli ile de teknede bulunan Mert’e beni çağır (kurtar) işareti yapar. Sonradan beni ara diyen Sibel’e arayacağı sözünü veren Yaman gitmesi gerektiğini söyleyerek tekneye atlar ve tekneyi iskeleden ayrılmaya hazırlar.

12 Aralık 2014 cuma günü yayınlanacak bölümde Yaman bir arkadaşından Sibel’in kendi telefon numarasını istediğini öğrenir ve numarasını vermemesini söyler. Böylece Gizem Güler diziye yeniden dahil olur.

Gizem Güler (Sibel) ile Çağatay Ulusoy öpüşme sahnesi, Gizem Güler’in Medcezir dizisinde oyndağı rol

 

 

Medcezir 52.Bölüm Fragmanı – Sibel (Gizem Güler)

 

 

Medcezir Dizisi Sibel gerçek adı ile Gizem Güler Kimdir ?

Gizem Güler model ve oyunculuk yapmaktadır. 1989 Aydın doğumlu ve 25 yaşındadır. 2014 ün son aylarında tartışmaları ile dikkat çeken Bu Tarz Benim yarışmasında son 6 ya kaldı. Yarışmanın 12.haftasında 6 Aralık 2014 tarihinde yayınlanan bölümde yarışmadan elendi. Yarışmanın en güzel yarışmacısı olmasına rağmen, yarışmada tarzı ile çok fazla iddialı olamadı. Hatta yarışma jürilerinde Nur Yerlitaş bir süre sonra Gizem Güler’e  “Rüküş Gizem… Güzel Gizem…” diye seslenmeye başlamıştı. Gizem Güler yarışmada konuşma üslubu, jüri üyelerine tavrı ve güzelliği ile ön plana çıktı. Yarışmadan elendikten sonra 1-2 dk lık bir açıklamada yapmıştı. Görüntü kalitesi çok iyi değil ama izlemek isterseniz ilgili sayfaya buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

medcezir dizisi sibel bu tarz benim yarışmasının rüküş gizemi gizem güler mi? medcezir sibel, gizem güler kimdir? kaç yaşında nerelidir? memleketi neresidir? kaç doğumludur? resimleri? fotoğrafları nelerdir? bu makalede bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.