Medcezir de Yaman Öldü mü? Yamanı Kim vurdu?

Star Tv de yayınlanmakta olan ve özellikle gençler arasında fenomen olan Medcezir dizisinde 19 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümde Yaman selim Serez ile konuşurken sırtından vuruluyor. İzleyenleri heyecana sürükleyen bu bölümde çeşitli spekülasyonlar konuşulmaya başlandı.

Yaman’ı (Çağatay Ulusoy) Kim vurdu? Yaman Ölecek mi?

Yaman karakteri ile Çağatay Ulusoy’un bu bölümde sırtından vurularak öleceği ve TV8 de Hazal Kaya’nın yeni dizisi Maral ile anlaştığı konuşulmakta.. Tabi aynı zamanda Medcezir yapımcıları bu dedikoduları avantaja çevirmek istemiş de olabilir. Yaman ölecek mi yoksa diziye devam mı edecek yeni bölüm ile öğreneceğiz.

Yaman’ı Kim vurdu?

19 Aralık 2014 cuma günü yayınlanan bölümde dizi bitmeden hemen önce Yaman vuruluyor. Turunç Nadir’in adamı tarafından Selim Serez’e sırtını siper ederek vuruluyor?

53. Bölümde neler oldu? 53.bölüm özeti nedir?

Bu Tarz Benim’in Rüküş güzeli Gizem Güler Sibel karakteri ile sürpriz bir şekilde ortaya çıkar. Yaman ve Orkun’un konuşması yarım kalır. Sibel’in gelişi, enteresan bir şekilde Yaman ve Mira arasında değil, arkadaş grubundaki kızlar ve erkekler arasında sorun yaratır. Erkek ve kızların ilişkilere bakış açısı sorun yaratacaktır. Bu sorun giderek büyür ve bir çatışma haline gelir. Bu çatışma ile beraber Mert ilk defa erkekler grubuna katılarak Eylül’ün olmadığı erkekler grubunda yer alacaktır.

Orkun bu olayı fırsat bilerek Yaman’ı sıkıştırmaya başlar. Ama Mira, Yaman ile arasının yeni düzeldiğini ve tekrar arasının bozulması göze alamaz. Olayı kendince kapatır ve bu konu hakkında bilgi almak istemez.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur.

Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir.

19 Aralık 2014 – 53. Bölüm 1.Fragmanı izle

19 Aralık 2014 – 53. Bölüm 2.Fragmanı izle

Konu ile ilgili değer yazılar:

Medcezir Sibel kimdir? Yaman ile tanışmaları nasıl oldu?

52.Bölümde çalan şarkıyı dinle – Kandırdım nazlı yari

Medcezir de Yaman ve Mira’nın söylediği tüm şarkılar – özel liste

 

Daha fazlası için Beğenin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.