Kategoriler
Diziler Foto Galeri Kültür ve Sanat

Mahsun Kırmızıgül Firuze Dizisi Firuze/Ceren Hindistan Kim/Biyografisi/Resimleri

ceren-hindistan-kimdir

2013 Ceren Hindistan resimleri firuze dizisi Ceren Hindistan kim mahsun kırmızıgül firuze dizisi başrol kadın oyuncusu Ceren Hindistan fotoğrafları..

Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi için üç aydır aradığı başrol oyuncusunu buldu. Kırmızıgül’ün yeni dizisi ‘Firuze’de Ceren Hindistan başrolde oynayacak..

Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi ‘Firuze’ için üç aydır aradığı başrol oyuncusunu buldu. Birçok oyuncuyla görüşen Kırmızıgül, sonunda Ceren Hindistan’la anlaştı. İlk olarak ‘Firuze’ karakteri için Ceyda Ateş’i düşünen Kırmızıgül, yaptığı son toplantıdan sonra bir dönem futbolcu sevgilisi Özer Hurmacı’yla yaptığı kavgayla mahkemelik olan Hindistan’da karar kıldı. Ceyda Ateş’le yüz yüze yaptığı görüşmenin ardından, oyuncuya dizide daha çok ön plana çıkacak ‘Suzan’ karakterini oynaması için teklifte bulundu.Kırmızıgül, “Suzan dizide kötü kız karakteri olarak ön plana çıkacak. Sen kötü kızı daha iyi oynarsın. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Suzan, daha çok konuşulacak” diyerek Ateş’i ikna etti. Ceyda Ateş, ‘Firuze’ karakteri için gittiği toplantıdan ‘Suzan’ olarak çıkmış oldu. Ateş, daha önce de Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya’nın başrolünü paylaştığı ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde kötü kız ‘Hande’yle ön plana çıkmıştı.

Çekimleri hafta sonu başladı

Cemal Şan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide, Ceren Hindistan ve Ceyda Ateş’in yanı sıra Haluk Piyes, Fırat Çelik, Özay Fecht ve Engin Şenkan gibi oyuncular rol alacak. Hafta sonu start veren dizi, İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Ceyda Ateş ise bugün ilk kez ‘Firuze’ dizisi için kamera karşısına geçecek. Dizide iki erkeğin arasında kalan bir kadının hikayesi anlatılacak.

CEREN HİNDİSTAN FİRUZE DİZİSİNDE..

Ceren Hindistan 27 Şubat 1989 Kars doğumlu.Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi mezunu olan Ceren Hindistan’ın dizilerde rol almaya başlaması, 2007 yılındaki Senin Uğruna dizisindeki Serpil ve aynı yıl Fedai dizisinde oynadığı Ceyda karakteridir.Baba Ocağı dizisinde sergilediği başarılı performansından sonra sinemaya da geçiş yapan Ceren Hindistan, Saklı Hayatlar adlı filmde üstlendiği Nergis rolüyle beyazperde de kendini göstermeye başlamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.