Gönül İşleri Dizisi Oyuncuları

Dizi oyuncuları arasında Bennu Yıldırımlar, Sinem Kobal, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Fırat Çelik ve Sezai Aydın Bulunuyor. Dizi oyuncularını sırası ile tanıyalım.

Gönül İşleri Dizisi Konusu için buraya bakabilirsiniz.

1- Bennü Yıldırımlar Kimdir?

bennu-yildirimlar

Erenköy Kız Lisesi mezunudur. 1990 yılı Haziran ayında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 1990-1991 yıllarında İngiltere Londra Westminster Adult Education Institute’te drama üzerine kurs gördü.

1995 yılından bu yana İstanbul Devlet Tiyatroları oyuncusu Bülent Emin Yarar’la evlidir. Kızı Ada, 1999’da dünyaya gelmiştir.Ünlü şuan oyuncu 2011 yılından beri izleyici karşısına çıkan Kanal D’den FOX TV’ye transfer olan,yapımcısı Fatih Aksoy olan Med Yapım imzalı Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Nermin karakterini canlandırmıştır.Dizi 19 Haziran 2014’te final yapmıştır.

Aşağıdaki numaraları takip ederek bir sonraki ünlü oyuncunun biyografisine bakabilirsiniz.

Not: Eğer bu sayfayı @muhabbetimcom sitesinden okumuyorsanız, muhtemelen spam bir sitedesiniz. Web tarayıcınızın adres çubuğunda “muhabbetim” yazmıyorsa önerimiz arama motorunda arama kutusunda arama yaparken anahtar kelimeler arasına muhabbetim kelimesini de eklemenizdir. Böylece içeriği kaynağından okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.