Doksanlar – 90’lar Dizisi Tanıtım Fragmanı/Oyuncuları/Kanalı/Yayın Tarihi-Saati

Doksanlar – 90’lar Dizisi hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta, Doksanlar – 90’lar  dizisi fragmanı izle, Doksanlar – 90’lar dizisi tanıtım, Doksanlar – 90’lar dizisi ne zaman, Doksanlar – 90’lar dizisi hangi kanalda, Doksanlar – 90’lar  saat kaçta, Doksanlar – 90’lar dizisi oyuncuları, Doksanlar – 90’lar yönetmeni, Doksanlar – 90’lar daki ünlüler, Doksanlar – 90’lar dizisi şarkıları, Doksanlar – 90’lar dizi müzikleri..

Doksanlar – 90’lar Çok Yakında …


Ünlü yapımcı, senarist ve yönetmen Birol Güven‘den “Seksenler” dizisinin ardından şimdi de “90“lar projesi geliyor.
TRT1’de ekrana gelen ve yapımcılığını üstlendiği “Seksenler” dizisi ile izleyiciyi her hafta 80’li yıllara doğru nostaljik bir yolculuğa çıkaran Birol Güven, yeni projesini açıkladı.Televizyonda uzun süreli projelere imza atan ünlü yapımcı, “Seksenler” dizisinden sonra yeni televizyon projesi “90”ların çok yakında ekranda olacağının müjdesini verdi.

Birol Güven yeni projesini, “Üzerinde uzun süredir çalıştığımız yeni TV projemiz “90’lar” çok yakında ekranlarda olacak. Çalıştıkça gördükki”90″lar da en az Seksenler kadar eğlenceli bir dönem” diyerek duyurdu. Öte yandan Güven, 90’ların “Seksenler” dizisinin devamı olmayacağını yepyeni ve farklı bir proje olduğunu sözlerine ekledi.

Dizi hakkında güncel bilgileri sayfamızdan takip edebilirsiniz..

Doksanlar – 90’lar Dizisi Tanıtım Fragmanı/Oyuncuları/Kanalı/Yayın Tarihi-Saati” için 1 yorum

  1. Prensipci Yanıtla

    ikibinler de sıradamı acaba; nerden baksan 13 sene geçmiş 🙂 🙂 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.