29 Ocak 2014 TRT1 Leyla ile Mecnun dizisi final bölümü saat kaçta?

29 ocak leyla ile mecnun finali 104. final bölümü  saat kaçta finalde kimler var finali sosyal medya twitter yorumları..

TRT‘den flaş ‘Leyla ile Mecnun’ kararı.Ekranların fenomen dizisi Leyla ile Mecnun yeniden TRT 1’de! TRT 1 Leyla ile Mecnun’un ekrana gelmeyen 104. bölümünü yayınlayacak.

TRT 1’de geçen sezon sonunda yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun dizisinde büyük bir süpriz yaşanacak. TRT 1’de 103 bölüm yayınlandıktan sonra geçen sezon sonunda yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun dizisi yeni bölümüyle TRT için çekilen ancak yayınlanmayan 104. bölümü TRT 1’de Çarşamba gecesi 00.45’de ekrana gelecek.

TRT 1, Leyla ile Mecnun’un tanıtım fragmanını da yayınladı. Leyla ile Mecnun ekibinin Star’da yayınlanan dizisi Ben de Özledim ise aynı gece 23.30’da ekrana gelecek ve final yapacak. TRT’nin Ben de Özledim’in final gecesinde Leyla ile Mecnun’un ellerinde olan yeni bölümünü yayınlaması ise Star’a karşı ilginç bir yayıncılık hamlesi oldu. TRT 1 daha önce de, Ben de Özledim’in ekrana veda edeceği açıklandıktan sonra resmi Twitter hesabından Star TV’yi eleştiren İsmail Abi’li ilginç bir mesaj yayınlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.