Doğal Yollarla Saç Uzatma Yöntemleri

Doğal Yollarla Saç Uzatma Yöntemleri…

 

Saçlarınız kısaysa hiç üzülmeyin saç uzatma yöntemleri ile saçlarınızı uzatmanız mümkündür. Hızlı saç uzatma ile saçlar doğal olarak kendiliğinden uzuyor ve sizde kısa saçlarınız dolayısı ile problem yaşamıyorsanız. Saç uzatma yollarından birini kullanmak için size tavsiyelerimizi iyi okuyun. Önce olgun bir avakadoyu çanak ile ezin. Bir kaşık üzüm çekirdeği yağı ve bir kaşık soya yağı ilave edin.

Soya yağı üzüm çekirdeği yağı ve ezilmiş avakadoyu iyice karıştırın. Bu elde ettiğiniz karışımı 2 dakika sonra diplerinize sürün. Kafanızı yani saçlarınızı naylon ile örtün. Ardından ılık su ile ıslatılmış yumuşak havlu ile bir saat bekleyin. 60 dakikanın ardından saçlarınızı şampuanınız ile yıkayın. Bu uygulayamayı haftada bir kez yaptığınız takdirde sonuçlarını görebileceksiniz.

Diğer saç uzatma formülleri ilede saç uzatabilirsiniz fakat size tavsiye ettiğimiz yöntem doğal saç uzatma yöntemidir. Saçlarınızın da ileride dökülmesini istemiyorsanız saç bakımı yapmalısınız. Aksi takdirde hayatınızın ikinci baharında çabuk saç uzatma tekniklerini uygulamak zorunda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.