2015 Makyaj Modası

Doğal makyaj trendi bu yaz son hız devam ediyor… Ayrıca 2015 yazında en çok tercih edilen makyaj trendlerinde punk esintileri ile yoğun bir şekilde..

Solgun renklerin ön planda olduğu makyajınızı, iddialı renklerdeki rujlarla patlatabilirsiniz. Eyeliner ise yine vazgeçilmezlerinizden olacak. Özellikle kuyruklu şekilde çekilen eyeliner, göz makyajında öne çıkan modellerden…

Eyeliner bu sene koyu ve kalın olarak kullanılacak. Kahverengi tonlarda eyelinerlar öne çıkacak. Gözler uzatılıp ,irileştirilecek.

Smokey eyes yine trend.Özellikle parlak  mavi farlar çok kullanılacak.Mor ,yeşil ve kahverengi bu yılın tonları… Kaşlara kadar sürülen far sürme tekniği uygulanacak.Göz altlarında ise hardal rengi kullanılacak.

Kırmızı rujlarla ,belirginleştirilmiş kaşların kullanılacağı bir yıl olacak. Mercan ve pembe renk rujlara da çok sık rastlayacağız.

Düşük at kuyruğu ,doğal formlu ve hafif ıslak görünümlü saçlar moda olacak. Maşayla yapılan bukleler de havalı bir görünüm kazandıracak 2015 yılında. Örgü bu sene de çok kullanılacak. Kızıl ve tonları bu senenin modası…

Doğalığın ön planda olacağı 70 lerin ve 60 ların esintisinin de hissedileceği bir yıl olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.