2014 Aksesuar/Takı (Kolye/Bilezik/Küpe/Yüzük) Modası

2013 sonbahar kış takı aksesuar modası, 2014 aksesuar modası trendi, 2014 ear cuff , 2014 kolye bilezik küpe yüzük modelleri trend modası,2014 takı modası neler, enmoda takılar 2014 serisi ..

2014 kışında 2013 ilkbahar/yaz trendlerindeki oversize parçalar,  farklı bir görünümde karşımıza çıkacak. Zincir detayları ve büyük versiyonlarıyla kolye, bileklik ve kemer olarak sezondaki yerini alıyor.

aksesuar-120119SP

Arm party modası başladığından beri azla yetinemez olduk. Hep daha fazlasını istiyoruz aksesuarların. Eh tabi kadınlar olarak zaten her şeyin özellikle de ayakkabı ve aksesuarın azını istemek pek bize göre değil. Takıp takıştırmak, sürüp sürüştürmek yakışıyor ama bize. Hani bazı şeylerin fazlası zarardır ya ama aksesuarın öyle değil. En azından bir süredir öyle değil. Çünkü bir akıllı arm partymodasını icat etti ellerimiz, kollarımız, boynumuz ve aksesuar satanlar bayram etti. Bak bir taşla çok kuş yani.Hatta biz saatleri bile bir ara ikişer ikişer takmaya başladık. Eh bunca aksesuar biraz ağırlık yapıyordu ama olsun spor salonundan kaytardığımız günlerin yerine sayıyorduk.Peki ya şimdi? Şimdisi şu ki aksesuarın dibine vurmaya tam gaz devam ediyoruz. 2014 kış ve yaz ayları için şimdiden daha fazla yüzük, kolye ya da bileklik edinebilirsiniz. 2013-2014 Sonbahar Kış sezonundaki aksesuarlarla, zarif bir kadın imajından daha çok asi bir genç kız havası yaratacaksınız. Tribal kolyeler, zincirler, sinek figürlü bilekliklerle dolu vahşi bir sonbahara hazır mısınız?

2014-Aksesuar-ModelleriDevasa küpeler

Balmain 2013-2014 Sonbahar Kış defilesinde podyumda gördüğümüz küpeler, metrelerce öteden fark edilebilecek kadar büyüktü. O an fark ettik ki bu kış büyük küpelerin kışı olacak. Omuzlarınıza kadar değen, gösterişli, kocaman küpelerinizi takı kutunuzdan çıkarmanın vakti geldi! Eğer “benim böyle büyük küpelerim yok” diyorsanız, şimdi bir tane edinmenin tam sırası.

 

 

 

 

 

images

Ear cuff

Ear cuff çılgınlığının önümüzdeki sezon sona ereceğini sanmayın, bu farklı küpeler bir süre daha bizimle olacak. Chloe defilesinde küçük bir sürpriz yaparak karşımıza çıkan ear cuffları, Pudra.com olarak sarıp sarmalamak, yıllar boyu bıkmadan usanmadan kulllanmak

 

 

.

 

 

..

2014-Kolye-TrendiTribal kolyeler

Sonbahar renklerini en iyi yansıtanlardan biri olan tribal akım, bu sezon aksesuarlarda karşımıza çıkacak. Donna Karan defilesinde karşımız çıkan bu kolye, kabile kadınlarının boynundan ödünç alınmış gibi durmuyor mu sizce de?istiyoruz!

 

 

 

 

 

 

yazili-aksesuar-trendi-2013-2014-sonbahar-kis-9Mesaj veren tasarımlar

Sezonun en iddialı trendlerinden biriyle tanıştıralım sizleri: mesaj veren takılar! Üzerinde çeşitli kelimeler bulunan kolyeler, yüzükler, bileklikler önümüzdeki sezon altın çağını yaşayacak.  Herkese duyurmak istediğiniz bir mesajınız varsa, bu aksesuarlar favoriniz olacak!

 

 

 

 

 

 

aksesuar-2013-aksesuar-modası-2014-moda-gleam-fashion-blog-Accessories-Obsession-arm-party-arm-party-modası-kış-aksesuar-kombinleri-kışlık-aksesuarlar-yüzük-modell (1)Sinek, böcek figürleri

Şimdi anlatacağımız trend, içinizden bazılarını rahatsız edebilir. Özellike böcek fobisi olanlar bu haberimizden pek hoşlanmayabilir.  Roberto Cavalli’nin 2013-2014 Sonbahar Kış podyumunda her yerde uçuşan sinekler, böcekler gördük. Elbise askılarında, kollarda, yakalarda karşımıza çıkan bu sevimli yaratıklardan korkmanıza hiç gerek yok; çünkü tamamen zararsızlar!

 

 

 

 

 

 

bros-2014-modelleriBroşlar

Broşlarınızı çekmecelerden çıkarma vakti geldi! Eğer büyüklerinizden size hatıra kalan broşlarınız varsa oldukça şanslı olduğunu bilin!

 

 

 

 

 

..

..

..

aksesuar-moda-blogu-2014-moda-gleam-fashion-blog-Accessories-Obsession-arm-party-arm-party-modası-kış-aksesuar-kombinleri-kışlık-aksesuarlar-yüzük-modelleri-şahmaran-e

Zincir

Birçok tasarımcının sonbahar kış koleksiyonlarında yer verdiği zincirler, önümüzdeki sezon büyüklü küçüklü her yeri işgal edecekler.  Zincir tasarımlı kolyeler ön plana çıkarken, bileklik ve küpeler de zincir akımından geri kalmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.