2014-2015 Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Mezuniyet elbisesi kaç yaşında olursanız olun şık ve alımlı olmalıdır. Mezuniyetler unutmayın çok özel gecelerdir. Bu gecenin en şıkı olabilmek için öncelikle sezonun trend abiye elbise modelleri hakkında fikir sahibi olmanızda fayda vardır.

ipekyol-yeni-trend-abiye-elbise-modelleri1

Mezuniyet ,hayatımızın en önemli günlerinden biri olduğu için o gün şık olmayı ve tüm gözlerin üzerimizde olmasını isteriz. Mezuniyet gecesinin stil sahibi ve şık kızlarından olmak için önerilerimiz var. 2014 yılında dantelli mezuniyet elbiseleri ile oldukça feminen görünebileceksiniz. Beyaz kumaş üzerine siyah dantelli elbiseler ,kısa ve uzun dantelli elbiseler çok moda. Genç kızlara en çok yakışan renkler yani pastel renkler ön planda olacak. Pastel pembe , mavi ,mint renkler ve pudra renkli elbiseler o gün giymeniz için sizi bekliyor.

ÖRNEK MEZUNİYET KONUŞMALARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Asimetri trendi mezuniyet elbiselerinde de görülüyor , önü kısa arkası uzun modeller çok revaçta olacak. Uzun gece elbiselerinde derin yırtmaçlar oldukça dikkat çekici. Mini eteği olan elbiselerin etek kısmına uzun transparan tüller kullanıldığı görülüyor. Mavi tonları , kobalt mavi , okyanus renkleri ve lacivert ,pastel maviler mezuniyet elbiselerinde çok sık rastlanan renkler olacak. 2014 yılında altın , gümüş metalik renkleri çok popüler.Çiçek desenli , puantiyeli ve geometrik desenleri elbiselerde göreceğiz

İlk Önceki 2014

Eklenme : 30.04.2014 Gösterim : 40182

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !