2013 Gelin Ayakkabı Modelleri Modası

2013 Gelin Ayakkabı Modelleri,2013 Gelin Ayakkabı Modelleri Modası,2013 Gelin Ayakkabı Modası,2013 Gelin Ayakkabı Modelleri Resimleri..

Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde düğün hazırlığı içinde olan gelin adayları büyük bir koşuşturma içinde. Bu koşuşturma da gelinliğinize en uygun ayakkabıyı bulmanızda size yardımcı olacak bu yazımı sizler için paylaşıyorum. 2013 gelinlik ayakkabı modelleri nasıl? Hangi gelinliğe hangi ayakkabı giymeli? Gelinlik Babetler, Gelinlik Converse, taşlı gelinlik ayakkabısı, tüllü gelin ayakkabısı gibi gelinliğinizin altına en rahat ve şık ayakkabı modellerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gelinlik ayakkabısı nasıl olmadır? Öncelikle rahat, sonra şık. Gelinliğin altından görünmeyeceğini düşünseniz de, ayakkabı kenardan köşeden mutlaka görünür.

Gelinlik seçiminden sonraki iş olan ayakkabı seçimi, önemli bir konudur. Genelde, gelinlikle uğraşıldığından ayakkabı alışverişi aceleye gelir ya da sona bırakılır ama bütün gece yorgunluğu ayaklarınızın seçeceği düşünüldüğünde, ayakkabıların rahat olması ilk koşuldur.

Düğün boyunca sizi ayakta tutacak ayakkabılarınız rahat olduğu kadar şık da olmalı. Bu önemli gecede giyebileceğiniz birbirinden şık, taşlı ,pullu ve tüllü 2013 gelinlik ayakkabı modelleri sizler için derledik. İşte, gece boyunca size kendinizi özel hissettirecek modeller.

2013 Gelin Ayakkabı Modelleri -2013 Gelin Ayakkabı Modelleri Modası Resimleri

Kaynak:sosyolife net

Eklenme : 12.03.2013 Gösterim : 1941

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !