Kumarkolikler Polis Baskını Dinlemiyor

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri, daha önce 5 kez kumar oynatıldığı için basılan ve mühürlenen adrese 6. kez operasyon düzenledi. Kumar baskınında 4’ü kadın 17 kişi gözaltına alındı. Baskında 1 rulet masası, çok sayıda oyun pulu ve kağıdı ele geçirildi.

Kâğıthane’de iki katlı bir binanın Bodrum katında kumar oynatıldığı ihbarını alan polis, daha önce 5 kez basılan adrese operasyon düzenledi. Baskında 4’ü kadın 17 kişi gözaltına alındı. İçeride yapılan aramalarda 1 adet rulet masası ile çok sayıda oyun pulu ve oyun kâğıdı ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği Kumar masası ekipleri, daha önce 5 kez kumar oynatıldığı gerekçesiyle baskın düzenlenen 4. Levent Eski Büyükdere Caddesi üzerindeki adresin yeniden kumarhane olarak dizayn edildiğini tespit etti. Söz konusu adrese dün 22.00 sularında operasyon düzenleyen Ahlak polisi, 4’ü kadın 17 kişiyi gözaltına aldı. İçeride yapılan aramalarda 1 adet rulet masası ile çok sayıda oyun pulu ve oyun kâğıdı ele geçirildi.

Gözaltına alınanlar ve ele geçirilen kumar aletleri Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi. Gözaltına alınan 17 kişiye Kabahatler Kanunu’na muhalefetten 140’ar lira para cezası verildiği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.