Kayıp İşadamını Bulana 50 Bin Dolar

images113 Hatay’ın İskenderun İlçesinde, Bir Haftadır Kayıp Olduğu Bildirilen İş Adamı İzzet Orhan’ı Bulanların, Aile Tarafından 50 Bin Dolarla Ödüllendirileceği Bildirildi.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, bir haftadır kayıp olduğu bildirilen iş adamı İzzet Orhan’ı bulanların, aile tarafından 50 bin dolarla ödüllendirileceği bildirildi.
İzzet Orhan’ın avukatı Bülent Akbay ile İskenderun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine giden oğlu Ahmet Orhan, babasının 26 Temmuzda aniden ortadan kaybolduğunu, aracının kendi yaptırdığı bir apartmanın önünde kilitli halde bulunduğunu ve bugüne kadar kendisinden haber alınamadığını belirtti.

Kimseyle husumetlerinin bulunmadığını belirten Orhan, şunları söyledi:

“Babam çok sevilen saygın bir insandı. Babamın kimseyle bir sorunu, düşmanlığı yoktu. Bir sorunu olsa benimle paylaşırdı. Son zamanlarda anormal hiçbir şey olmadı. Her şey normaldi. Bir hafta önce sabah evden çıkan babamdan bir daha haber alamadık.”

İskenderun Emniyet Müdürlüğünün bir haftadır arama çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Avukat Bülent Akbay ise şunları anlattı:

“Halen bir ize rastlanmadı. İzzet bey çok sevilen bir insandı, hiç kimseyle bir husumeti yoktu. Bu artık sadece İskenderun’u ilgilendiren bir konu değil. Hatay Valiliği ve İçişleri Bakanlığı’nın da devreye girmesi gerek. Elde edilen ipucları da kendi isteğiyle kaybolmadığını gösteriyor. Kaçırılmış olması muhtemel ve biz tehlikede olduğunu düşünüyoruz. Tüm ülke genelinde araştırma yapılmalı.”

İzzet Orhan’ın (49) kardeşi Ramazan Orhan da ağabeyini gören, duyan ve bilgisi olanların mutlaka kendilerine ulaşmasını istedi.

Orhan, ağabeyini bulanların 50 bin dolarla ödüllendirileceğini de ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.