İki kızına da tecavüz etmiş

İKİ KIZINA DA TECAVÜZDEN ARANIYOR

Bunun üzerine H. Ö. polis ekiplerince gözaltına alınarak Merkezefendi Polis Merkezine getirildi. Hakkında ruhsatsız silah bulundurmaktan işlem yapılan H. Ö.’ün tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacağı sırada polis haber merkezinden gelen bir ihbar üzerine yapılan araştırmada, H. Ö.’ün Trabzon’da bulunan kızları S.Ö(1994) ve S.Ö.’ye(1992) tecavüz ettiği iddiasıyla aranması olduğu belirlendi.

Durumun öğrenilmesi üzerine ilgili makamlarla temasa geçen polis merkezi ekipleri H. Ö.’yü adliyeye sevk etmek üzere yeniden gözaltına aldı.

ÇOCUK YUVASINDALAR

Zanlı’nın 17 ve 15 yaşındaki 2 kızının Trabzon Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro ekiplerine verdikleri ifade de babalarının kendilerine defalarca tecavüz ettiği yönünde iddiada bulundukları öğrenildi.

Polisteki sorgusunun ardından Bakırköy Adliyesine sevk edilen H. Ö. tutuklanarak Metris Cezaevine gönderildi. Adliye çıkışında basın mensuplarını gören H. Ö. bir süre dışarı çıkmak istemedi.

Polisi bir süre uğraştıran zanlı daha sonra ikna olarak dışarı çıktı. Gazetecilerin sorularına küfürle karşılık veren H. Ö. tutuklanmasının hıncını basın mensuplarından çıkarttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.