Günün özeti

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

“Oylamanın hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur”
İstanbul – Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Parlamentosu’nda (AP), Türkiye’nin Avrupa Birliği üyelik müzakerelerine ilişkin yapılacak oylamaya tepki göstererek, “Tüm dünyaya sesleniyorum. Sonuç ne çıkarsa çıksın bu oylamanın bizim nezdimizde hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur” dedi.

TEOG maratonunda ilk gün tamamlandı
İstanbul – Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sistemi birinci dönem ortak sınavlarının ilk günü tamamlandı.

Hem Erdoğan ve hem de Yıldırım’la görüştü
İstanbul – Irak Bölgesel Kürt Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından kabul edildi.

4 muhalif şehit oldu: 2’si Türk 23 yaralı
Ankara – Fırat Kalkanı Harekatında gün içerisinde yaşanan çatışmalarda 2 TSK personeli ve 21 muhalif yaralandı, 4 muhalifse şehit oldu. 99 DEAŞ terör örgütü hedefine ateş destek vasıtaları ile atış yapılırken, 9 hedefe de hava harekatı gerçekleştirildi.

Van’da art arda depremler !
Van – Özalp ilçesinde 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

TIR aracı böyle biçti
İstanbul – Kırmızı ışıkta geçen TIR sürücüsü dehşet saçtı. Kırmızı ışıkta geçerek aracı biçen ve araç sürücüsünün ağır yaralanmasına neden olan kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Gerginliğe ilişkin ilk kez konuştu
İstanbul – Galatasaraylı oyuncu Selçuk İnan, Yardımcı Antrenör Ayhan Akman’la yaşadığı tartışmaya dair ilk kez konuştu. Selçuk, “Yıllardır Kadıköy’de kazanamıyorduk, ben de oynamayı çok istiyordum, olmadı. ’Keşke beni oyuna alsaydınız’ dedim, duygusal bir reaksiyondu” dedi.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.