Günün özeti

Günün tüm önemli gelişmelerini sizler için derledik.

“Dönemin başbakanı diyenler şimdi…”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Dönemin başbakanı diyenler şimdi dönemin haşhaşileri oldular” dedi.

Patlayan lastik felaket getirdi: 6 ölü, 1 yaralı
İzmir’in Dikili ilçesinde, iddiaya göre, lastiği patlayan otomobilin karşı şeride geçerek başka bir araçla çarpıştığı kazada, 6 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.

Kılıçdaroğlu’na Şişli göndermesi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP’li Şişli Belediyesi’nde yaşananlara atıfta bulunarak “Şişli’yi idare edemeyenler, Türkiye’yi nasıl idare edebilir ?” dedi.

Wanted… Her yerde aranıyor
Kastamonu’da mezardan çıkardığı cesetle birlikte ortalıktan kaybolan ayı, her yerde aranıyor. Kastamonu’da son aylarda mezardan ceset çıkartıp yiyen ayı, bu sefer 25 gün önce defnedilen bir cesedi mezardan çıkartıp, cesetle birlikte ortalıktan kayboldu.

İzmir ulaşımını böyle protesto ediyor
İzmir’de aktarmalı ulaşım sistemini protesto eden Fatih Buzgan, Balçova’dan Işıkkent’teki işyerine koşarak gidip geliyor. Yaklaşık 6 ay önce İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulamaya konulan aktarmalı ulaşım, İzmirlilerden tepki almaya devam ederken alışık olunmayan türden protestolara da sebep oluyor.

Protestonun böylesi görülmedi
Iğdır Oto Sanayi esnafı, göle dönen iş yerlerinin önündeki su birikintisine olta atarak tepki gösterdi.

Mazot hırsızı kamerada
Kemerburgaz’da park halindeki bir kamyonun mazotunu yanında getirdiği bidonlara akıtarak çalan hırsız, kameralara yakalandı. 3 aydır hırsızın peşinde olduğunu söyleyen kamyon sürücüsü, sosyal medya üzerinden isyan etti.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.