Gazze yardımı için canlı yayın saat kaçta, hangi kanalda, ünlü isimler!

6 Ağustos 2014 Çarşamba Gazze’ye yardım için canlı yayın saati, kanalı, ünlü isimler ve bağış linki bilgileri sayfamızda..

İHH öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına destek için birçok ulusal ve yerel kanal ile radyo ortak bir canlı yayın gerçekleştirecek.Ünlü isimler 3 saatlik canlı yayında Gazze için yardım toplayacak.. Bağış yapmak için tıklayınız..

ASAS

 

İsrail son dört haftadır Gazze’de tam bir katliama imza atıyor. İHH İnsani Yardım Vakfı, 1995’ten bu yana Türk halkının bağışlarını dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Bugün itibarı ile yüz kırkın üzerinde ülkede insani yardım çalışmaları organizasyonu gerçekleştiren İHH kimliğinin en belirgin hasleti acil durum ve kriz bölgelerine yaptığı çalışmalardır.

Gazze için İHH tarafından sürdürülen yardım kampanyası için bir çok ulusal ve yerel kanal ile radyo 6 Ağustos Çarşamba akşamı 22.00-01.00 saatleri arasında ortak canlı yayın yapacak.

Seyirci Kalmayın” adlı yayına iş, sanat, siyaset ve spor dünyasından da birçok ünlü isim destek verecek. Canlı yayının sunuculuğunu Ümit Sönmez yapacak. Canlı yayındaki yardım gecesinde birçok ünlü isim bağışların toplanmasına yardımcı olacak.

Ünlü isimlerden Gazze’ye destek

MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, ASKON Başkanı Mustafa Koca, Memur-SEN Başkanı Ahmet Gündoğdu, TES-İŞ Başkanı Hüseyin Özil, HAK-İş Başkanı Mahmut Arslan, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, , Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Yusuf Kaplan, Hakan Albayrak, Abdurrahman Dilipak, Sibel Erarslan, Tarık Tufan, Haşmet Babaoğlu, Murat Kekilli, Ahmet Varol, İsmail Kılıçarslan, Nevzat Çiçek, Ersoy Dede, Esra Elönü, Burcu Çetinkaya, Saadet Oruç, Betül Bozdoğan, Ömer Karaoğlu, Zeynep Türkoğlu gibi isimler de Gazze için bir araya gelecek. Canlı bağlantı ve konuklarla devam edecek program boyunca yapılacak bağışlar ve toplanan gelirler İHH aracılığıyla Gazze’ye gönderilecek.

Yayın yapacak TV kanalları: TV Net, TV 360, Beyaz TV, Kanal 24, Kanal A, Ülke TV, TGRT Haber, Vuslat TV, Çay TV, Dost TV, Kay TV, Kon TV, Kaçkar TV, Uzay TV, Kanal 5, Mercan TV, Kanal 26, Rehber TV, Köroğlu TV, Abant TV, Serhat TV, Söz TV, 47 TV, Aksu TV, Kanal 56.

Yayın yapacak radyolar: Özel FM, Moral FM, Erkam Radyo, TGRT FM

Bağış yapmak için tıklayınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.