Habeler, haber
DOLAR
8,671 / 0,08
EURO
10,293 / 0,00
ALTIN
499,544 / 0,05
BİST
1.392,6 / 1,16
Güneşli
İstanbul: Güneşli
19°
 • NAMAZ
  VAKİTLERİ
 • HAVA DURUMU
 • ÜYELİK GİRİŞİ

Ekim 2013 Burç Yorumları/Rezzan Kiraz- Nuray Sayarı Ekim 2013 Burç Yorumları

Ekim 2013 Burç Yorumları/Rezzan Kiraz- Nuray Sayarı Ekim 2013 Burç Yorumları
Eklenme : 25 Eylül 2013 21:27    Güncelleme : 25 Eylül 2013 21:27    Okunma : 2567

Ekim 2013 burçlar burç yorumları aylık burç yorumları rezzan kiraz burç yorumları ekim 2013nuray sayarı ekim 2013 burçlar kova bğa başak terazi akrep ikizler yengeç oğlak yay burç yorumları,Nuray Sayarı 2013 Ekim Ayı Burç Yorumları,  Aylık Burç Yorumları, Burçlar..

Ekim 2013 Burç Yorumları

fal-burçlar

Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu

Kendinizi önceki ayın şiddetinden sıyırıp geçmişi bir kenara bırakmaya başladıkça ilişki gerginlikleri ve işteki baskılar azalmaya başlıyor. 3-6 Ekim’de dört gezegen burç değiştirerek, niyetlerinizi bir noktaya odaklıyor, duygularınızı yoğunlaştırıyor ve sizi dikiz aynası yerine önünüze bakmaya yöneltiyor. Haberci Merkür 5 Ekim’de otoriter Satürn’e çarparken gerçeğe uygunluk için duyulan büyük ihtiyacı gideriyor, sonra iki gezegen tutkulu Akrep ve Mahremiyet ve Dönüşüme ilişkin 8. Evinize giriyorlar.
Yönetici gezegeniniz Mars 6 Ekim’de ilham verici Yay ve Uzak Yerlere ilişkin 9. Evinize girdiğinde zihniniz gerçekleştirilmemiş hayallerle çalkalanıyor. Neyse ki birkaç yardımcı açı, 10 Ekim’de istekli Neptün’le yumuşak bir üçgen açı oluşturan gerçekçi Satürn’le doruk noktasına ulaşıyor, böylece hayallerinizin en önemli kısımlarını belirlemenizi ve bu açının 19Temmuz 2013′te yeniden oluşmasıyla devam edecek bir gösteri döngüsünü başlatmanızı sağlıyor.Ayın ortasında iki uç nokta arasında hapsoluyorsunuz ve hayal kırıklığınız sizi düşünmeden hareket etmeye teşvik edebilir. Karmaşık bir sorunu hızlı bir hamleyle çözebileceğinize inanarak aldanmayın. Evet, adil Terazi Yeniay’ı 15 Ekim’de İlişkilere ilişkin 7. Evinize düşüyor ama o kadar da kendinizi dengenizi bulmuş gibi hissetmiyorsunuz çünkü coşkulu Jüpiter bu sırada sınırlayıcı Satürn’le stresli bir açı oluşturuyor. Aklına geleni hemen yapan Mars 28 Ekim’de ileri görüşlü Jüpiter’le karşıt açı oluşturduğunda ve zeki Merkür 29 Ekim’de maceracı 9. Evinize girdiğinde hayata karşı duyduğunuz heyecan artıyor. Yine ayın 29′undaki kararlı Boğa burcu Dolunay’ı fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için size yardım ederken, yeni bir konuyu incelemek ya da bir yolculuk planlamak için uygun bir zaman.

Ekim 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bu ay her zaman ilgi çekici olan aşk ve ilişkiler konusu gündeme geliyor. Büyüleyici yönetici gezegeniniz, çekici Venüs 3 Ekim’de dakik Başak’a ve Romantizme ilişkin 5. Evinize giriyor, burada ayın 28′ine kadar insanların gözündeki izleniminizi iyileştirebilecek. Başkalarından ne istediğinizi bilmek, ama bu beklentilerinizden akla yatkın tavizler vermeye gönüllü olmak aşkın kapısını açacak anahtardır. Sorunlar yerine çözümlere odaklanmak, sizi insanların daha olumlu bir cevap verebilecekleri güzel bir yere koyuyor.
5 Ekim’de Merkür ile Satürn dönüşümcü Akrep’e ve Partnerlere ilişkin 7. Evinize giriyorlar. İletişim gezegeninin ilişki evinizden 24 günlük geçişi ilişkileri başlatıyor ve konuşmaları çoğaltıyor. Bununla birlikte, ciddi Satürn’ün transiti iki yıldan uzun sürerek, ittifaklarınızda daha büyük bir güvenirlik gerektiriyor ama daha ödüllendirici geri dönüşlerin potansiyelini arttırıyor.6 Ekim’de enerji verici Mars’ın maceracı Yay ve Dönüşüme ilişkin 8. Evinize hareketiyle her zamanki sınırlarını zorlamanız uygundur. Sınırlar genişleyecek; üzerinize baskı yapan zorluklara tepki vermek zorunda kalmaktansa kendi seçiminizle hesaplı riskler almak sizin için daha iyi olacaktır. 15 Ekim’de Jüpiter’den Terazi’deki Yeniay’a iyimser bir üçgen açı Çalışmaya ilişkin 6. Evinizi aydınlatarak kariyerinize umut tohumları ekiyor. Bu özellikle yeni bağlantılar kurmak ve yetenek yelpazenizi genişletmek için iyi bir zaman. Güneş yakıcı Akrep’e ayın 22′sinde girerek, İlişkilere ilişkin 7. Evinizde değişim ateşini körüklüyor, ayın 29′unda Boğa’daki Dolunay vaktinde bir atılıma hazırlanıyor.

Ekim 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu ay değişim için bütün baskılardan sıyrılıp zaman ayırın ve hangi fırsatların ileride değerlendirilmeyi hak ettiklerini düşünün. Coşkun Jüpiter 4 Ekim’de burcunuzda gerileme hareketine girdiğinde, günlük hayatın karmaşası ve gürültüsünden uzaklaşmak akıllıca, böylece herkesin fikriyle dikkatinizin dağılması yerine iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Hayatınızın anlamlı derinleşmesi 5 Ekim’de mantıklı Merkür’le vurgulanıyor; çünkü Merkür ciddi Satürn’le kavuşum yapıyor, ikisi duygusal Akrep ve Kişisel Gelişime ilişkin 6. Evinize giriyorlar.Dünyayı değiştirmektense günlük rutininizde uygun biçimde işlemeyen şeyleri düzeltmek artık sizi daha çok ilgilendiriyor. Bununla birlikte 10 Ekim’de geleneksel Satürn Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki ilham verici Neptün’le uzun süreli bir üçgen açı oluşturuyor-19Temmuz 2012′te sona erecek bir üçlü dizinin ilki- bu da sizi mesleki hayallerinizi gerçekleştirmek için düzenli çalışmaya motive ediyor.Yaratıcı Terazi’deki Dolunay 15 Ekim’de Eğlence ve Oyunlara ilişkin 5. Evinize spot ışıklarını tuttuğu zaman birazcık hoppalıkla hava yumuşuyor. İlişkilere ilişkin 7. Evinizdeki iddialı Mars ne yapacağı bilinmez Uranüs’le üçgen açı kurduğunda bir arkadaş veya partner beklenmedik bir hareketle sizi şaşırtabilir.Her ne kadar daha fazla özgürlük kazanma ihtimaliniz bulunsa da, iyimser Jüpiter ile kötümser Satürn arasındaki dengesiz olan bir buçuk kare hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair bir belirsizlik getiriyor. 22 Ekim’de Güneş, esneklikten uzak Akrep’e girdiğinde kararlılığınız yoğunlaşıyor, yine de Kaçışa ilişkin 12. Evinizde Boğa’daki Dolunay, rüya ve hayallerinizde huzuru aradığınız sırada kafa karıştırıcı olabilir.

Ekim 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu ay değişim için bütün baskılardan sıyrılıp zaman ayırın ve hangi fırsatların ileride değerlendirilmeyi hak ettiklerini düşünün. Coşkun Jüpiter 4 Ekim’de burcunuzda gerileme hareketine girdiğinde, günlük hayatın karmaşası ve gürültüsünden uzaklaşmak akıllıca, böylece herkesin fikriyle dikkatinizin dağılması yerine iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Hayatınızın anlamlı derinleşmesi 5 Ekim’de mantıklı Merkür’le vurgulanıyor; çünkü Merkür ciddi Satürn’le kavuşum yapıyor, ikisi duygusal Akrep ve Kişisel Gelişime ilişkin 6. Evinize giriyorlar.Dünyayı değiştirmektense günlük rutininizde uygun biçimde işlemeyen şeyleri düzeltmek artık sizi daha çok ilgilendiriyor. Bununla birlikte 10 Ekim’de geleneksel Satürn Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki ilham verici Neptün’le uzun süreli bir üçgen açı oluşturuyor-19Temmuz 2012′te sona erecek bir üçlü dizinin ilki- bu da sizi mesleki hayallerinizi gerçekleştirmek için düzenli çalışmaya motive ediyor. Yaratıcı Terazi’deki Dolunay 15 Ekim’de Eğlence ve Oyunlara ilişkin 5. Evinize spot ışıklarını tuttuğu zaman birazcık hoppalıkla hava yumuşuyor. İlişkilere ilişkin 7. Evinizdeki iddialı Mars ne yapacağı bilinmez Uranüs’le üçgen açı kurduğunda bir arkadaş veya partner beklenmedik bir hareketle sizi şaşırtabilir. Her ne kadar daha fazla özgürlük kazanma ihtimaliniz bulunsa da, iyimser Jüpiter ile kötümser Satürn arasındaki dengesiz olan bir buçuk kare hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair bir belirsizlik getiriyor. 22 Ekim’de Güneş, esneklikten uzak Akrep’e girdiğinde kararlılığınız yoğunlaşıyor, yine de Kaçışa ilişkin 12. Evinizde Boğa’daki Dolunay, rüya ve hayallerinizde huzuru aradığınız sırada kafa karıştırıcı olabilir. 

Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bu ay zamanınızı evinizde daha fazla uyum yaratmaya harcayın, çünkü sevimli Terazi’deki Güneş Evdeki Durumlara ilişkin 4. Evinizde 22 Ekim’e kadar kalıyor. Oda arkadaşlarınız ve ailenizle iyi geçinmek ve çevrenizi güzelleştirmek, ruhunuzu besleyecek ve yaratıcı yeteneklerinizi arttıracaktır. 5 Ekim’de ciddi Satürn Temellere ilişkin 4. Evinizi terk ediyor, bu da en yakınınızdakilerle gevşemiş bütün bağları sıkılaştırmayı özellikle önemli bir hale getiriyor.Halkalı gezegen sonra tereddütsüz Akrep’e ve Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinize geçiyor, burada disiplin ve alıştırma yapmak, sanatsal yeteneklerinizi arttırıyor ve başkalarını etkilemenizi sağlıyor. 3 Ekim’de uyumlu Venüs incelikli Başak ve Bilgiye ilişkin 3. Evinize girdiğinde, karmaşık konuları mütevazılık ve zarafetle tartışmaya gönüllü olmanız, itibar ve hayranlık uyandırıyor. Yine de coşkun Jüpiter’in ayın 4′ünde geveze İkizler burcunda gerilemeye girmesi, söyledikleriniz hususunda oldukça gizli ve inanmak istedikleriniz hususunda aynı derecede seçici olmanızı gür bir sesle hatırlatıyor. Aslında 15 Ekim’de Jüpiter’in Satürn’le zorlu açısı -önce 20 Temmuz’da olmuştu ve sonra gelecek yıl 20 Mayıs’ta olacak- daha önemsiz sorunların dikkatinizi dağıtmasına izin vermektense, kritik önemdeki konulara odaklanmaya sizi teşvik ediyor.Güneş’in 22 Ekim’de seksi Akrep ve romantik 5. Evinize girişi, insanlardan en iyi tepkileri elde etmek için güçlü duyguları kanalize etmenize yardımcı oluyor. Hislerinizi güçlü bir hedef duygusuyla yönlendirmek, sallantıda olan bir ilişkiyi canlandırabilir ya da yaratıcılığa dair eski bir ilgi alanını yeniden canlandırabilir. Güvenilir Boğa’daki Dolunay 29 Ekim’de Gruplara ilişkin 11. Evinizi vurgulayarak kendinize alaka göstermekle başkalarına kendinizi adamak arasında bir denge bulmanızı sağlıyor.

Ekim 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bu ay belirsizlik duygunuzun yerini gelecekle ilgili daha açık bir resim alıyor. 2 Ekim’de tuttuğunu koparan Mars, Güvenliğe ilişkin 4. Evinizde karmik Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum yaptığında ileride olacaklarla ilgili ilk ipucunu alıyorsunuz. Şimdi içgüdünüzü sorgulamayın; hayatınızı yoluna koymak için güvenle hareket edin. 5 Ekim’de kendinizi muhtemelen fazla oyunbaz hissetmeyeceksiniz çünkü zihinsel Merkür ciddi Satürn’le kavuşum yapıyor, hemen sonra gizemli Akrep ve hisli 4. Evinize giriyor; gezegenler bu evde özel hayatınızın mahrem tarafına vurgu yapıyorlar.Köklerinizle yeniden bağlantı kurduğunuz, temelinizi sağlamlaştırdığınız ve hayatınızın yönüyle ilgili derin konuşmalar yaptığınız için ev ve aile sizin için en büyük öncelik haline geliyor. Merkür ve Satürn, spritüel Neptün’le sırasıyla 5 ve 10 Ekim’de üçgen açı yaptıklarında rüyalarınız sizi motive etmekte önemli bir rol üstleniyorlar. Bu arada Mars 6 Ekim’de heyecan arayan Yay ve Anlık Davranışa ilişkin 5. Evinize girdiğinde oluşan enerji patlaması içgüdüsel eyleme yol açıyor; bu eylem hedefini biraz şaşırabilir çünkü Mars 7 Ekim’de mantıkdışı Neptün’le sorunlu bir kare açı yapıyor. 15 Ekim’de daha önce kaçırılan bir fırsat için ikinci bir şans elde ediyorsunuz.Potansiyelinizi sonuna dek kullanmak için tamamen farklı bir yol deneyebilirsiniz. Bu şansın nedeni heyecan verici Mars-Uranüs üçgen açısı ve uyumlu Terazi’deki Yeniay öncesi bir sürü destekleyici açıdır. 22 Ekim’de Güneş’in şiddetlendirici Akrep ve Aileye ilişkin 4. Evinize girişi, ardından ayın 25′inde sıkı çalışan Satürn’le kavuşumu gündeminize sizi uzun vadeli amaçlarınızdan alıkoyacak evle ilgili sorumluluklar ekliyor. 29 Ekim’de Boğa burcundaki Dolunay,Toplumsal Hayata ilişkin 10. Evinizi aydınlatarak odağı yeniden kariyerinize kaydırıyor.

Ekim 2013 Başak Burcu Yorumu

Zorlu kararları almak için irade sahibi olma gelecekte yaşamınızı kolaylaştıracaktır. Eğerfinansal konularda sıkıntı yaşıyorsanız, iyi duygular hissetme yönünde çaba göstermek için doğru zamandır. Kararınızı verin ve eyleme geçin. Güneş 22 Ekim’e kadar Kaynaklara ilişkin 2. Evinizi aydınlattığında bütçe oluşturma seçenekleri hususunda bol miktarda fırsata sahip olacaksınız. Eğer seçenekleriniz kendinize güven içinde kök bulmuşsa 3 Ekim’de çekici Venüs’ün Başak burcuna girdiği zaman bu en yüksek ânını yaşayacaktır.Sizin çekici kişiliğiniz, yaratıcı yaklaşımınız ve tarz duyunuz baştan çıkarıcı bir geçişle yönünü bulacaktır. Ancak Venüs’ün Başak burcunda incelikli nitelikleri cesur Mars’ın 6 Ekim’de Köklere ilişkin 4. Evinize ve Yay burcuna girmesi ile olur. Mevcut durumunuzun görünümünü korurken, tablonuzun en altındaki Mars, kendinizi sıkılmış hissettiğinizde evde bir çelişki içinde olmanıza yol açabilir.10 Ekim’de pragmatik Satürn ve tuhaf Neptün ilk faydalı üçgeni oluştururlar. Romantik meseleler ve partnerliğe ilişkin konular düşünce içeren analizlerle birleşebilir. Bu açılar 2013 yılının 11 Haziran ve 19 Temmuz tarihlerinde geri döner. Hayallerin artık şekil almaya başladıklarını göstermektedir. Güneş’in 22 Ekim’de Akrep burcuna girmesi düşünmenizi başka bir seviyeye taşıyacaktır.Derin konuşmalar ve ciddi araştırmalara davet edilirsiniz. Güneş’in sınırlayıcı Satürn ile 25 Ekim’de birleşmesinin yarattığı baskı geçici olarak iletişim akışına engel olur. Bu, kuşku tohumlarının ekilmesine yol açacaktır. Neyse ki sevecen Venüs 28 Ekim’de sosyal Terazi burcu ve 2. Evinize girerek kendi değer duyusunu ortaya koyar.

Ekim 2013 Terazi Burcu Yorumu

21 Temmuz 2010 tarihinden itibaren Satürn’ün yarattığı zorluğu aşmak için Terazi olarak çok uğraş verdiniz. Bazı büyük döngülerin bu süreçte sona ermekte olduğunu göreceksiniz. Bu sizi genel yaşam planınızı yeniden gözden geçirmeye yöneltecektir. Kendinize yeni hedefleri bu dönemde koyabilirsiniz. Eğer bu dönemi akıllıca kullanırsanız, yolunuzda bir sonraki aşamaya geçmenin zamanı gelmiştir; görev ustası Satürn mantıklı Terazi’den ayrılır ve 5 Ekim’de tutkulu Akrep burcuna girer.Kendine Değere ilişkin 2. Evinizde iki yıllık bir ziyarette bulunacaktır. Kendi saygınlık ve kazancınızı sürekli olarak artırmak için kurulmuş olan bir yapı oluşturmalısınız. Daha büyük başarılar için anlık olarak yapmanız gerekenleri ertelemeyin. Ancak ne yazık ki, eğer kendi kaynaklarınızı iyi bir şekilde değerlendiremezseniz bu dönemdeki finansal mücadeleniz yeterli olmayacak ve sizin kendinize olan güveninizde azalma olacaktır.10 Ekim’de mantıklı olmayan Neptün’ün mantıklı Satürn ile katı bir üçgen oluşturması 19 Temmuz 2013 tarihine kadar devam edecek üçlü dizinin ilkini oluşturacaktır. Bu, gerçekten olanaklı olan hayallerinizin gerçekleşmesinde size yardımcı olacaktır. Kendinizde noksanlık hissetmeniz için herhangi bir neden yoktur. Bu nedenle yeteneklerinizi geliştirme yönünde çaba göstermeniz hayallerinizin gerçekleşmesi için yeterli olacaktır.15 Ekim’de sevecen Terazi burcundaki Yeniay Benliğe ilişkin 1. Evinizde harekete geçer. Bu sizin kişisel Yeni Yıl ilk günü gibidir—çözümleme yapmak ve yeni bir başlangıç oluşturmak için mükemmel bir zamandır. Niyetlerinize ilişkin tohumları ekmelisiniz. Para kazandıran fırsatlar 22 Ekim’de Güneş çelişkili Terazi burcunu bıraktığı zaman artış gösterir.Bu tarihte Güneş Akrep burcunda duygusal suları ısıtacak ve Finansa ilişkin 2. Evinizi aydınlatacaktır. 29 Ekim’de sabit Boğa burcundaki Dolunay Paylaşılan Kaynaklara ilişkin 8. Evinizde aydınlık oluşturur. Bu, başarı vizyonunuz için sorumlu insanlardan kurulu bir ekip içinde olmanızı sağlayacaktır.

Ekim 2013 Akrep Burcu Yorumu

Eğer büyük bir karar alma aşamasındaysanız, bu ay aradığınız yanıtları size verecektir. Güneş 22 Ekim’e kadar metafiziksel 12. Evinizde kalacaktır. Bu sizin uysal bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. Ancak düşünceleriniz 5 Ekim’de Merkür ve Satürn Terazi burcunun son derecesinde birleştiği zaman kristal bir hale gelecektir. Gözünüzde bulunan gözbağı açılacak ve nerede bulunduğunuzu göreceksiniz. Haberler iyi veya kötü olsun, karmaşa sona erecektir ve siz bir sonraki adımın ne olduğunu öğreneceksiniz. Neyse ki, sizin burcunuzun eş-yönetici gezegeni olan becerikli Mars 6 Ekim’de Gelirlere ilişkin 2. Evinizde ve Yay burcunda olacaktır. Bu sizin daha büyük ölçekli düşünmenizi sağlayacaktır. Finansal konularda risk alacağınız bir dönem olacaktır. Spritüel bir öğretmen veya motive eden mentörünüz bakış açınızı genişletecektir. 15 Ekim’de Jüpiter Kadere ilişkin 12. Evinizde ve Terazi burcundaki Yeniay’da olur. 22 Ekim’de Güneş su burcu olan Akrep’e girer ve yaratıcı kapasitenizi zenginleştirecek bir heyecan dalgası yaratır. Bu size fiziksel etkinlik hususunda daha güçlü bir istek verecektir. Venüs’ün 28 Ekim’de uyumlu Terazi burcuna girişi doğa veya sanatlarla bağlantı kurarak bir içsel barış duygusu yaşamanızı sağlar.Keşfettiğiniz şeyler hakkında utangaç olmayın çünkü geveze Merkür 29 Ekim’de Yay burcuna yönelmiştir. Son olarak, 29 Ekim’de bağımlı Boğa burcundaki Dolunay Partnerliğe ilişkin 7. Evinizi aydınlatır. Bu, kişisel ve profesyonel ilişkilerinizi belirleyecek zorunluluk ve beklentileri vurgulamaktadır.

Ekim 2013 Yay Burcu Yorumu

Bu ay Mars dışadönük Yay burcunda bulunmaktadır. Bu sizi tüm cephelerde ileri doğru hamle yapmaya itecektir. 6 Ekim’e kadar Kişiliğe ilişkin 1. Evinizde olacak Mars her açıdan mücadele içinde olmanızı sağlar. Fiziksel olarak yaşama enerjiniz güçlüdür ancak yapabileceklerinizi başkalarına gösterme yönünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Neyse ki, sosyal olarak zeki olan Terazi burcundaki Güneş Dostluğa ilişkin 11. Evinizde başkalarına karşı daha duyarlı olmanızı sağlar ve 22′sine kadar saldırganca yaklaşımınızı dengelemenize yardımcı olur. Bu arada, kendi burcunuzdaki neşeli Mars’ın gürültülü bir şekilde gelmesinden hemen önce, akıllı Merkür ve ciddi Satürn 5′inde Spritüelliğe ilişkin 12. Evinize girer. Bu, davranışlarınıza bir canlılık katacaktır. Her ne kadar Merkür ancak 29′una kadar kalsa da, Satürn 23 Aralık 2014 tarihine kadar Sonuçlara ilişkin 12. Evinizde kalacaktır. Bu, uzun süre devam eden bir geçiştir ve sizi dış dünyalara daha yakın hale getirecektir. Böylece yaşam yolunuzu yeniden tanımlayabilir ve duygusal yüklerinizden arınabilirsiniz. Ancak 1O’unda vizyon sahibi Neptün ile uyumlu olan Satürn tutkulu amaçlarını başlatır ve bu sizin hayallerinizi bir temel üzerine oturtmanıza yardımcı olacaktır.Güçlü yayılma dalgaları kibarTerazi burcundaki Dolunay’da 15 Ekim’de Hayaller ve Dileklere ilişkin 11. Evinize düştüğünde ılımlılık arayışında olmanıza neden olur. 29′unda maddeci Boğa burcundaki Dolunay Çalışmaya ilişkin 6. Evinizi aydınlatır ve Merkür neşeyi seven Yay burcuna girer. Bu size gündelik rutinleri devam ettirmenin amacınıza ulamada yaşamsal öneme sahip olduğunu anımsatır.

Ekim 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Akışta kalın! Ayın 7’sinden itibaren Venüs Yay burcunda hareket ederken iç sesinizi dinleyin. Rüyalarınız çok açıklayıcı olabilir dolayısı ile yatağınızın yanında bir not defteri bulundurun ve gece gördüğünüz rüyaları not edin. Ayrıca yaşlı bir akrabanızın öğütlerini dinleyin bunlar size yeni bir perspektif kazandırabilir.Arkadaşlarınızla görüşecekseniz tarihleri ve saatleri iki kez kontrol edin. Ayın 21’inde Merkür geri döndüğünde karışıklıklar mümkündür. Ayın 8’inde bir iş bağlantısı yapabilirsiniz. Merkür’ün etkisi bu bağlantıda sizin yararınıza olabilir. Bu ay Dolunay ve Ay tutulması ayın 19’zunda Koç burcunda meydana gelecek. Evde eğlenmek için çok iyi bir fırsat. Bir kaç arkadaşınızla rahatlamak için bir araya gelin. Ekim ayının 5’şinde Yeni Ay Terazi burcundayken iş yaşamınızda daha zor günler bekleyebilirsiniz. Biraz sabırlı olursanız durumu kontrol altına alabileceksiniz. Akıntıya kendinizi bırakın, anlaşmaya yanaşın ve kendinizi ve diğer insanları çok zorlamayın.
Yeni Aya doğru bir aile meselesi dikkatinize muhtaç olabilir. Bu mesele kariyerinizi etkileyebilir. Eğer bunu bir fırsat olarak görüyorsanız alakalı insanlar ile konuşun böylece haberleri olur. Bir arkadaşınızdan yardım almaktan çekinmeyin.

Ekim 2013 Kova Burcu Yorumu

Akışta olun!Ayın 7’sinde Venüs Yay burcuna girdikten sonra arkadaşlarınızı görmek için plan yapın. Bunlardan biri size ilginç bir bilgiyi ayın 16’sında verebilir veya sizin kendiniz hakkında düşünmenize sebep olabilir. Aynı tarihte çevrenizi geliştirebilir ve grup aktivitelerinde bulunabilirsiniz.Ayın 19’zunda Dolunay ve Ay tutulması Koç burcunda meydana gelerek iletişim, akrabalarınız ve komşularınızı ön plana taşıyacak. Gelecek altı ay boyunca bu insanlarla temas içinde bulunacaksınız. Ayın enerjisi yeni bir araba ihtiyacınız olduğunun altını çizecek.Ayın 21’inde Merkür Akrep burcundayken kararlarınızda geç kalabilirsiniz. Ayın 8’ine doğru kariyerinizle ilgili olaylara dikkat edin. Ayın 29’una doğru bu olaylar sizin gözden geçirmeniz için hazır olacaklar ama Kasım ayının sonuna kadar bunlardan bir sonuç alamayacaksınız. Yeni bir işe başvurabilirsiniz yada sizden yeni bir projeyi üstlenmeniz istenebilir. Biraz sabırlı olun.Ekimin 5şinde’ Yeni Ay Terazi burcundayken seyahat etmenizi tavsiye etmeyiz. Ayın enerjisi sonucu bir akrabanız veya eşinizin bir akrabası ile aranız bozulabilir. Ama zaman kanuni işlemlere girişmek için pek de uygun değil.

Ekim 2013 Balık Burcu Yorumu

Dikkatli olursanız kariyerinizde olumlu biray!Ayın 7’sinde Venüs Yay burcunu geçerken statünüz yükselecek. Aynı zamanda kariyer kazançlarınız olabilir. Bu ay özelikle amirlerinizin gözüne girmek için iyi bir dönem. Ama dikkatli olun, bir iş arkadaşınız veya bir amirinizle fazla samimi olmanız kariyer planlarınızı olumsuz etkileyebilir.Ayın 15’inde Mars Başak burcuna girdiğinde dikkatleri bu sektöre çekecek. Çiftler aralarında tutku seviyesi yükselecek. Siz bu ay biraz sabırsız olabilirsiniz. Sabırsızlığınızı yenin. Konuşmadan önce biraz durun. Bazı insanlar ayın ortasında kendi düşüncelerini sizinle paylaşabilirler. Bu fikirleri biraz abartılmış olsalar da nazikçe kabul edin.Ayın 5’şinde Yeni Ay’ın Terazi ve ayın 19’zunda Dolunay ve Ay tutulmasının Koç burcunda olması dolayısıyla mali anlamda zorluklar devam edecek. Ayın 4’ünde karşınıza gelecek sorunlar Dolunay zamanına kadar çözülmeliler. Parasal konularda biraz daha tutucu davranmanız yararınıza olabilir. Eğer bir arkadaşınıza borç verirseniz büyük ihtimal geri alamayacaksınız.Bu ay seyahat etmekten uzak durun. Ayın 21’inde Merkür Akrep burcunda bulunacak. Özelikle ayın 8’inde veya 27’sindeki seyahatlerinizde pek çok zorluk yaşayabilirsiniz. Bu ay verilmesi gereken kararlar gecikebilir .İLGİLİ HABERLER

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
 • SİYASET
 • GÜNCEL
 • KÜLTÜR
 • SPOR
 • DÜNYA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik