Denizli Florya’da: Yardımcıları henüz belli değil !

Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Denizli, yardımcılarının henüz belli olmadığını ifade ederek, yarın Atletico Madrid ile oynanacak maçı izlemeye gidebileceğini söyledi.
Sarı-kırmızılı takımda Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının ardından göreve gelen teknik direktör Mustafa Denizli, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Başkan Özbek ile Denizli, tesislerde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

DENİZLİ: “TAKIMLA BULUŞMADAN ÖNCE HER ŞEYİ BİLİYOR OLMAM LAZIM”
Daha önce de Galatasaray’da görev yapan Denizli, üzerinden bir hayli zaman geçtiğini hatırlatarak, “Üzerine bastığımız çimler Ali Uras’ın büyük emekleri ile hizmete girdi. Ben ilk geldiğimde topraktı. Dün belli çerçevede başkanımla anlaştıktan sonra takımla ne zaman nasıl buluşmamın değeri vardı. Takımla buluşmadan önce her şeyle ilgili bilgi sahibi olmam lazım. Takımın karşısına geçtiğim zaman emanet bir insan gibi geçemem. Bugün bütün personelle toplantı yapacağım. Bundan evvelki programda sadık kalacağımız ve değişecek şeyler olabilir. Sonra altyapı ile görüşeceğim. Ama takımla bir araya geldiğimde her şeyi biliyor olmam lazım. Yoksa bir manası yok” dedi.

“MAÇI İZLEMEYE GİDEBİLİRİM”
Yarın da TT Arena’da incelemelerde bulunacağını ifade eden Denizli, “Göreve başlamadan önce her şeye hakim olmak herkes için iyi olacaktır. Takımın başına geçtiğim zaman her şeyle ilgili bilgi sahibi olmak istiyorum. Selçuk, Burak, Hamit ve Carole ile burada karşılaştım. Kendileri ile olmak da güzeldi. Burada değişen bir sürü koşullar ortaya çıkmış. Yarın bütün incelemeleri bitirebilirsem imkan olursa maçı izlemeye gidebilirim” diye konuştu.

YARDIMCILAR BELLİ DEĞİL
Denizli, yardımcılarının kim olacağı yönündeki soru üzerine ise, “Yardımcılar konusunda şu anda bir şey yok. Acele edecek bir şey yok. Ben takımla direkt olarak temas sağlayıp birlikteliğimi sürdürmek istiyorum. Burada bir kontrol sağlansın, ondan sonra gerekli kararlar verilir” cevabını verdi.
Başkan Dursun Özbek’ten şu ana kadar bir talebi olmadığını dile getiren Denizli, takımla yol aldıktan sonra bu konunun daha net konuşulabileceğini söyledi.

ÖZBEK: “SİSTEMİ ANLATMAK İSTEDİK”
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ise amaçlarının Denizli’ye tesisleri ve sistemi anlatmak olduğunu belirterek, “Takımla olacakları yer burası. Onun için burayı beraber geziyoruz. Geçmişten günümüze değişiklikleri görmesini istedik. Takımla buluşmadan önce bu önemliydi” dedi.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.