Cam piramitte yılbaşı

Antalya’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapılması planlanan yılbaşı etkinlikleri yağmur ve rüzgar nedeniyle Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi’ne (Cam Piramit) alındı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nca organize edilen yeni yıl etkinlikleri hava muhalefetleri nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’ndan Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi’ne (Cam Piramit) alındı. Yeni yıl etkinlikleri Cam Piramit’te saat 19.00’da DJ Cenk Sarıkaya’nın performansıyla başlayacak. Ardından Türk Halk Müziği Sanatçısı Tuğba Karakuş saat 22.00’da sahne alarak, türkü ziyafeti sunacak. Saat 23.00’te ise ünlü sanatçı Mustafa Ceceli yeni yıl konseri verecek.
Meteoroloji Antalya 4. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, bugün rüzgarın güney yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 km/h) şeklinde esmesinin beklendiği belirtilerek rüzgar ve fırtınanın neden olabileceği soba zehirlenmesi, hortum, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların ve yetkililerin tedbirli olması gerektiği bildirildi.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.