Kategoriler
Güncel Haberler

Bülent Arınç basın açıklaması canlı yayın , 18 Aralık 2013

18 aralık 2013 bülent atrınç basın açıklaması canlı izle. 18 Aralık 2013 Bülent Arınç basın toplantısı, açıklaması, yolsuzluk ve rüşvet ile ilgili sözleri canlı yayın hangi kanalda? Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Twitter hesabından saat 17.00’da basın toplantısı yapacağını duyurdu.

Hükümet, yolsuzluk ve rüşvet soruşturması ile ilgili sessizliğini bozuyor. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün Saat 17.00’da gündemdeki konulara ilişkin yeni Başbakanlıkta basın toplantısı düzenleyeceğim” dedi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, gündemdeki konulara ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.

Hükümet, yolsuzluk ve rüşvet soruşturması ile ilgili sessizliğini bozuyor. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün Saat 17.00’da gündemdeki konulara (yolsuzluk ve rüşvet soruşturması) ilişkin yeni Başbakanlıkta basın toplantısı düzenleyeceğim” dedi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, gündemdeki konulara ilişkin basın toplantısı düzenleyecek. Başbakanlık Yeni Bina’daki toplantı, 17.00’de gerçekleştirilecek. Bülent Arınç’ın yolsuzluk ve rüşvet soruşturması hakkında yapacağı basın toplantısını canlı izlemek için gerekli linkler haberimizin altında yer almaktadır.İşte kanalların yayın akışları ve canlı izleme linkleri…

BASIN AÇIKLAMASINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.