Kategoriler
Güncel Haberler

“Başbakanımız buraya çok büyük paketle geliyor”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yarın yapacağı İzmir mitinginin muhteşem geçeceğini, 500 bin kişiye davetiye gönderildiğini belirterek, “Başbakanımız çok büyük paketle geliyor. Hizmetle geliyor, gönül bağı kurmaya geliyor. Büyük hayal edilmeyecek yatırım ve müjdelerle geliyor” dedi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun İzmirlilerle buluşacağı miting öncesi İHA’ya açıklamada bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Veysel Eroğlu, Başbakanın coşkulu bir kalabalığa hitap edeceğini belirterek, “Çok muhteşem olacağını umuyoruz. Şu an 500 bin kişiye davetiye gitti. Ayrıca, televizyonlardan bütün İzmirlileri, İzmir’in bütün ilçelerini davet ediyoruz. Başbakanımız buraya çok büyük paketle geliyor. Hizmetle geliyor, gönül bağı kurmaya geliyor. Başbakanlık Ofisini açmaya geliyor, Konak Tünelini açmaya geliyor. Büyük, hayal edilmeyecek yatırımlar ve müjdelerle geliyor. Ben ümit ediyorum ki bütün İzmirli kardeşlerimiz hiçbir parti gözetmeksizin gerçekten Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu karşılayacak. İzmir’in hizmetkarı olarak biz de oradayız. Hep birlikte karşılayacağız. İnşallah güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

“İZMİR BAŞBAKANA HAZIR”
AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım-Medya Başkanı Mehmet Deniz Şimşek de Başbakan Davutoğlu’nun İzmir’e bugün geleceğini ve ilk olarak akşam sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri ve üyeleri ile yemekte buluşacağını belirtti. Mitingle ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Mehmet Deniz Şimşek, şunları söyledi: “Akşam yaklaşık bin 500 kişinin katılımıyla çok güzel bir organizasyon yapacağız. Sayın Başbakanımız ilk olarak orada STK’larla bir araya gelecek. Aynı zamanda İzmir’in ulaşımı çok büyük bir problem durumunda, bu anlamda da merkezi hükümet tarafından inisiyatif alınarak, Sayın Binali Yıldırım’ın ‘35 proje 35 İzmir’ projesi kapsamında inşa edilen Konak Tünelleri de 380 milyon liralık dev bir yatırımla Sayın Başbakanımızın katılımıyla açılacak. Sonra Gündoğdu meydanında tarihi bir kalabalıkla Sayın Başbakanımızı bekliyor olacağız. Tüm halkımızı bu şenliğe bu güzel güne davet ediyorum. Son 10 gündür ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Aslında bütün hazırlıklarımızı bitirdik ve bir sürprizimiz var. Bir balon miting boyunca alanda gezecek bu mitinge özel. Açıkçası İzmir Başbakanını bekliyor ve İzmir Başbakana hazır.”
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.