Aile içi şiddete son kampanyası, ünlüler,resimleri

8 Mart 2014 dünya kadınlar gününe özel ünlüler ‘Aile içi şiddete son’ dediler..

Son yıllarda Türkiye’de artan şiddet olaylarına dur demek ve bu sorunla ilgili farkındalığı artırmak amacıyla Penti’nin her yıl düzenlediği ‘Aile İçi Şiddete Son’ kampanyasının bu yıl dördüncüsü hayata geçti. Aile İçi Şiddete Son’ demek amacıyla beş ünlü isim, Penti özel koleksiyonu için çorap tasarımı yaptı. Can Bonomo, Engin Hepileri, Gonca Vuslateri, Kadir Doğulu ve Model grubu; aile işi şiddete vurgu yapan çorap tasarımlarıyla projeye destek oldu.

1393929554penti-aile-ici-siddete-karsi-ozel-koleksiyon-3

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün kutlanacağı bu hafta, Hürriyet’in Aile İçi Şiddete Son! Kampanyası’na destek veren markalar, birbirinden ilginç projelerle harikalar yarattı. Ayrıca dört İtalyan sopranodan oluşan ‘LE DİV4S’ de, aynı kapsamda 7 Mart akşamı unutulmaz bir konser verecek.

DÜNYACA ünlü dört İtalyan sopranodan oluşan Le Div4s, 7 Mart akşamı Zorlu Center PSM’de şiddet mağdurları için çalışan Acil Yardım Hattı yararına vereceği konser için dün Türkiye’ye geldi. Ünlü bestecilerin klasik eserlerini kendilerine has yorumlarıyla seslendiren dünyaca ünlü Le Div4s, gazetecilerin karşısına Aile İçi Şiddete Son! tişörtleriyle çıktı. Tüm geliri Acil Yardım Hattı’na bağışlanacak konserin ana sponsorluğunu Penti üstlendi. Mavi Jeans co-sponsor, Zorlu Center PSM mekân sponsoru, Borusan müzikal sponsor, Most Production ise organizasyon sponsoru oldu. Konserin biletlerini almak için son iki gün.

12 3 4 Sonraki Son

Eklenme : 06.03.2014 Gösterim : 2773
Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
Yorum yapma kapalı.