Acun Ilıcalı 2014 Rising Star (Yükselen Yıldız) Ses Yarışması ne zaman, hangi kanalda, formatı

2014 Rising Star nedir?, Acun Ilıcalı Rising Star yarışması başvuru formu jür, üyeleri hangi kanalda,  Rising Star Yükselen Yıldız yarışmacıları kanalı saati..

Acun Ilıcalı ses getirecek yeni bir yarışma ile geliyor. Rising Star “Yükselen Yıldız” adlı yarışma programının formatı bir ses yarışması olacak.

Acun Ilıcalı son olarak, geçtiğimiz sezon dünyanın en çok satılan formatlarından biri olan ‘Rising Star’ın Türkiye haklarını satın aldı.O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor yarışmalarıyla reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı’nın son bombası yine çok konuşulacağa benziyor.Haberlere göre; Acun Ilıcalı son olarak, geçtiğimiz sezon dünyanın en çok satılan formatlarından biri olan ‘Rising Star’ınTürkiye haklarını satın aldı. Ilıcalı’nın format için ne kadar ödediği açıklanmazken, fiyatın astronomik bir rakam olduğu konuşuluyor.

Hangi kanalda sunulacağı belli değil..

İsrail imzalı ‘Rising Star’; şu sıralarda Almanya, İtalya ve ABD’de yayına hazırlanırken, Acun Ilıcalı’nın formatı TV8’de mi yoksa başka bir kanalda mı yayınlayacağı henüz netlik kazanmadı.Formatın şarkı yarışması olması sebebiyle, O Ses Türkiye ile aynı kanalda yayınlanıp yayınlanmayacağına Acun Ilıcalıkarar verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.