27 Ekim 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burçlarınız bugün size ne getirecek …MERAK ediyorsanız,mutlaka okuyun..Haftanın ilk iş gününde gününüz nasıl geçecek ve sevinenler üzülenenler olacak mı?

27 Ekim 2014 Pazartesi Akrep Burç Yorumları

İş ve sosyal hayatınızda ilerlemek istemenize rağmen geçmiş ilişkiler ya da sorunlar tekrar gündeme gelerek engellenmenize yol açabilir. Eski çatışmaları çözmek için iyi bir zamanda olduğunuzu bilerek yolunuza devam etmelisiniz. Bugün ekonomik konularla ilgili yaşanan olumlu gelişmeler hem neşenizi bulmanızı hemde kendinize olan güveninizin artmasını sağlayacaktır.
27 Ekim 2014 Pazartesi Yay Burç Yorumları

İş ve sosyal hayatınızda ki girişimleriniz geçmiş tecrübeleriniz sayesinde olumlu gelişebilir. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, kendi düşüncelerinizden şüpheye düşebilirsiniz. Ama sonrasında kararlarınıza ve kendinize güveninizi tazeleyecek gelişmeler yaşayarak, neşe ve keyifle yolunuza devam edebilirsiniz.

27 Ekim 2014 Pazartesi Oğlak Burç Yorumları

Finansal konularla ilgili yaşanan krizler kendinize koyduğunuz hedefleri ertelemenize, planlarınızın bozulmasına yol açabilir. İçinde bulunduğunuz sosyal ve arkadaş gruplarıyla üstü örtülmüş çatışmaları tekrar yaşayabilirsiniz ama artık deneyimleriniz bu sorunları daha kolay çözmenizi sağlayacaktır. Beklenmedik destekler güveninizi artırabilir.

27 Ekim 2014 Pazartesi Kova Burç Yorumları

Karşıt burcunuzda hareket etmekte olan Ay; gelişmelerin size bağlı olmadığına işaret etmekte. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin tavırları iş ve sosyal hayatınızda ki planların bozulmasına yol açabilir. Eski düşmanlıkların açığa çıkması gerilime yol açabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınızın da desteğiyle rahatlayabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz.

27 Ekim 2014 Pazartesi Balık Burç Yorumları

Beraber çalıştığınız kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilir, muhalif düşüncelerden dolayı gerilim yaşayabilirsiniz. Üstünde çalıştığınız projelerde eski sorunlar açığa çıkabilir ve planlarınızın bozulmasına yol açabilir. Üstleriniz, anneniz ya da sosyal ortamınızdan alacağınız destek özgüvenle harekete geçmenizi, aldığınız kararları uygulamanızı sağlayabilir.

27 Ekim 2014 Pazartesi Koç  Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, keyifleriniz için yaptığınız harcamalardan dolayı gerilim yaşayabilir, planlarınızı iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan destek alabilir, yaşamdan daha fazla mutluluk duyabilir, romantik ilişkilerde beklenen gelişmeleri yaşayabilirsiniz.

27 Ekim 2014 Pazartesi Boğa Burç Yorumları

Bugün aile ve eve dair geçmiş sorunlarla yüzleşmeniz, eski çatışmalarda su yüzüne çıkan gerçeklerle olayı çözmeye çalışmanız mümkün. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle girişilen işbirliklerinde sonuçlar almakta zorlanabilirsiniz. Akşama doğru ise beklediğiniz destekleri alarak kendinizi daha keyifli hissedebilir, finansal krizlere çözümler üretebilirsiniz.

27 Ekim 2014 Pazartesi İkizler Burç Yorumları

Beraber çalıştığınız kişilerle daha önceden yaşadığınız krizler tekrar su yüzüne çıkabilir. Kendinizi ifade edemediğinizden dolayı anlaşma sağlayamayabilirsiniz. Aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz. Fakat sonrasında yakın ilişki de olduğunuz kişilerin, eşin, ortağın ya da işbirliklerinin desteğini alarak kendinizi daha güvenli hissedebilirsiniz.

27 Ekim 2014 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

Kazançlarınızı değerlendirmekle ilgili sorunlar yaşayabilir, borç alacak dengenizi muhafaza etmekte zorlanabilirsiniz. Sevdikleriniz ya da keyifleriniz için yaptığınız harcamalar bugün krize yol açarak, planlarınızı bozabilir. Ama beraber çalıştığınız kişilerden ya da akrabalarınızdan alacağınız destek neşenizi yerine getirerek, özgüveninizin artmasını sağlayacaktır.

27 Ekim 2014 PazartesiAslan Burç Yorumları

Hâlâ burcunuzda hareket etmekte olan Ay; girişimlerde bulunmanız için size enerji verecektir. Ama geçmiş sorunlar yakanızı bırakmayarak harekete geçmenizi engelleyebilir. İlişkilerde yaşanan gerilim akşama doğru yerini neşe ve keyfe bırakacak, yaşamdan mutluluk duyacağınız gelişmeler yaşayabileceksiniz. Sosyal organizasyonlar ve davetler içinde yer alabilirsiniz.

27 Ekim 2014 Pazartesi Başak Burç Yorumları

Bugün kontrolünüzde olmadan yaşanan gelişmeler sizi sıkıntıya sokabilir. Geçmiş krizlerin tekrar su yüzüne çıkması ve kendinizi istediğiniz gibi ifade edememeniz gerilim yaşayarak, içinize kapanmanıza yol açabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde aile ilişkilerinden gelen destek özgüveninizi toplamanıza ve cesaretle harekete geçmenize olanak verecektir.

27 Ekim 2014 Pazartesi Terazi Burç Yorumları

Güne planların ertelenmesi ve gruplar içinde yaşanan gerilimle başlayabilirsiniz. Eski borçlar ve alacaklar hedeflerinizi ertelemenize yol açabileceği gibi yeteneklerinizi de sorgulamanıza neden olabilir. Fakat sonrasında alacağınız haberler keyfinizi yerine getirerek, sosyal ve arkadaş ortamları içinde kendinizi güven e cesaretle ifade etmenizi sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.