Kategoriler
Başlıklar Güncel Haberler

2014 Yerel Seçimleri BDP’nin Başkan Aday Listesi

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP), 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimler için kesinleşen kadın belediye başkan adayları…

DİYARBAKIR
1-BÜYÜK ŞEHİR: GÜLTEN KIŞANAK
2-BAĞLAR: BİRSEN KAYA
3-SİLVAN: YÜKSEL BODAKÇI
4-BİSMİL: CEMİLE EMİNOĞLU
5-EĞİL: PETEK ÇAPANOĞLU
6-LİCE: REZZAN ZUĞURLU
7-HAZRO: GÜLER DOĞU
VAN
8-EGANİS-ERCİŞ: DİBA ERMİŞ KESKİN
9-ÖZALP: HANDAN BAĞCI
10-EDREMİT: SEVİL ÇETİN
11-İPEKYOLU: AYGÜL BİDAV
AĞRI
12-DİYADİN: HAZAL ARAS
MUŞ
13-KOP-BULANIK: FİGEN YAŞAR
14-VARTO: SABİTE EKİNCİ
HAKKARİ
15-MERKEZ: DİLEK HATİPOĞLU
16-YÜKSEKOVA: RUKEN YETİŞKİN
KARS
17-SELİM: EMEL SAYIN
18-SARIKAMIŞ: PERVİN TOMBUL
 
MARDİN
19-NUSAYBİN: SARA KAYA
20-DARGEÇİT: ZEYNEP SİPÇİK
21-MAZIDAĞI: NECLA YILDIRIM
22-DERİK: SABAHAT ÇETİNKAYA
23-YEŞİLLİ: NİLÜFER ELİK YILMAZ
MARAŞ
24-PAZARCIK: AYŞE SONZAMANCI
ŞIRNAK
25-SİLOPİ: EMİNE AKÇA
26-BAŞVERİMLİ: RABİA TEKAS
27-ULUDERE: ZEYNEP ÜREN
28-BEYTÜLŞEBAP: SEYRAN ARĞAN
29-CİZRE:
DERSİM / TUNCELİ
30-MAZGİRT: MERAL GÜNDOĞAN
URFA
31-KARAKÖPRÜ: GÜLAY KOCA
MERSİN
32-AKDENİZ: YÜKSEL MUTLU
EŞ BAŞKANLIKLAR
DİYARBAKIR
1-KAYAPINAR: FATMA ARŞİMET
2-YENİŞEHİR: ÜLKÜ BAYTAŞ
3-SUR: FATMA ŞIK BARUT
4-ERGANİ: AYGÜN TAŞKIN
5-PASUR-KULP: SADİYE SÜER BARAN
6-ÇINAR: RUKİYE ERYILMAZER
7-ÇERMİK: SUNA UYSAL
8-HANİ: YEKBUN BOZARSLAN
9-DİCLE: FEVZİYE ARIKAN
10-KARAZ-KOCAKÖY: BERİVAN ELİF KILIÇ
VAN
11-BÜYÜKŞEHİR: HATİCE ÇOBAN
12-TUŞBA: HATİCE GÜNEL
13-BAŞKALE: AYNUR TARHAN
14-GÜRPINAR: YILDIZ ÇETİN
15-MURADİYE: SAFURE GÜNEŞ
16-GEVAŞ: GÖNÜL DENİZ
17-ÇALDIRAN: SUNA ATABAY
18-SARAY: ZİLAN ALDATMAZ
19-BAHÇESARAY: VECİZE DİLGEŞ SUNGUR
20-ÇATAK: EVİN KEVE
MARDİN
21-BÜYÜKŞEHİR: HAFİZE AYMELEK
22-KIZILTEPE: LEYLA SALMAN
23-ARTUKLU: LEYLA SEVİNÇ BOZAN
24-SAVUR: GURBET TEKİN
25-MİDYAT: FİLİZ IŞIK
26-ÖMERLİ: GÜLBİN ÖZMEN
ŞIRNAK
27-MERKEZ: ÖZLEM ONUKLU
28-İDİL: NEVİN OYMAN
29-GÜÇLÜKONAK: EVİN İĞDİ
30-HİLAL: YILDIZ DALMIŞ
BATMAN
31-MERKEZ: GÜLİSTAN AKEL
32-KOZLUK: RAHŞAN ÇARBOĞA
33-GERCÜŞ: ZEYNEP ODUNU
SİİRT
34-MERKEZ: BELKIS EPÖZDEMİR
35-ERUH: EDA KİLİS
36-KURTALAN: HATİCE SEVİPTEKİN
DERSİM
37-MERKEZ: NURHAYAT ALTUN
BİNGÖL
38-MERKEZ: ZARİFE KARASUNGUR
39-ADAKLI: MÜZEYYEN BİLGİN
40-KARLIOVA: AYSEL KILIÇ
KARS
41-MERKEZ: GÜLDANE KILIÇ
42-KAĞIZMAN: TÜRKAN İLKKAN
43-DİGOR: ŞENGÜL ERKMEN
44-SUSUZ: FATMA ÇARKAN
45-DAĞPINAR: MÜNEVVER SUBAŞI
HAKKARİ
46-ESENDERE: DİLBER UZUNKÖPRÜ
KONYA
47-KULU: ESİN AKGÜL
AĞRI
48-MERKEZ: MUKADDES KUBİLAY
49-DOĞUBEYAZIT: DELAL TEKDEMİR
50-PATNOS: NURHAN KARADAĞ
IĞDIR
51-MERKEZ: ŞAİZE ÖNDER
52–TUZLUCA: NEŞEGÜL CAN
BİTLİS
53-MERKEZ: NEVİN TAŞDEMİR
54-HİZAN: RUKEN YILDIRIM
55-OVAKIŞLA: SELVİN KARAKOÇ
 
56-AHLAT: MÜESSER GÜNEŞ
57-NORŞİN: NAZİME AVRAS
ANTEP
58-NİZİP: HALİME AKA
59-ISLAHİYE: EMİNE KAYA
60-ŞEHİTKAMİL: CAHİDE MUTLU
 
URFA
61-HİLVAN: SİBEL SÜTPAK
62-BOZOVA: FATMA DOĞAN
63-HALFETİ: MACİDE EKMEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.