Peri Masalı Filmi Burcu Kıratlı Kim/Biyografisi/Resimleri

burcu-kiratli-saclar-peri-masali-film280820132013 Peri Masalı filmi  Burcu Kıratlı biyografisi resimleri yaşı boyu kilosu saç göz rengi  dizileri, kimin sevgilisi..

Burcu Kıratlı biyografi : 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu dizi ve filmlerin aranan yüzü.

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde okumaktadır. Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır.Küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başlayan yetenekli oyuncu Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümü mezunudur. Ayrıca kendisi Müjdat Gezen Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı.Burcu Kıratlı iş hayatında olduğu gibi aşk hayatında da oldukça gündemde Burcu Kıratlı Ünlü oyuncuAhmet Kural ile dolu dizgin aşk yaşıyor. Burcu Kıratlı Ahmet Kural’a aşık olduğu gibi bir de kendi saçlarına aşıktı. Ancak Burcu Kıratlı oynadığı sinema filmindeki rol gereği saçlarını kökten kazıttı. Burcu Kıratlı büyük aşkım dediği saçlarının kazındığı an gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı yeni sinema filmi PERİ MASALI için saçlarını kökten kazıttı. Bir kadın için sçları çok önemlidri. Bir kadının güzelliğinin örtüsüdür şüphesiz ki saçları. Her kadın gibi Burcu Kıratlı’da saçlarını çok seviyordu. Ancak iş aşkı saç aşkının önümne geçti. Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı yeni ffilmi için geçti kamera karşısına ve saçlarını kökten kazıtarak, kel oldu. Burcu Kıratlı filminde kel olarak rol yapacak. Daha sonra Burcu Kıratlı’nın takma saç takacağı düşünülüyor.

Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği “Peri Masalı” filminin ekibi, önceki akşam Beyoğlu Line’da bir araya geldi.Dalkıran tarafından organize edilen gecede ekip önce pasta kesti, ardından filmin kamera arkası görüntülerini izledi. Filmin oyuncuları Burcu Kıratlı, Emre Kızılırmak, Sedef Şahin, Alp Korkmaz, Orhan Aydın, Sema Mortiz ve Günay Musayeva, parti sonuna kadar gönüllerince eğlenip stres attı. Çekimleri tamamlayan ekip, Dalkıran’ın organize ettiği partide pasta kesip eğlendi. Rolü için saçlarını kazıtan Burcu Kıratlı, “Saçlarına çok aşık bir kadındım. Saçlarımın kesildiği sahne, benim için en zor sahneydi. Aşık olduğum bir şeyden vazgeçmek gibiydi” dedi.Burcu Kıratlı oyunculuk dünyasının en güzel yüzüne sahip bayan oyuncularından birisidir. Elde Var Hayat dizisinde canlandırmış olduğu karakterle popüler bir oyuncu haline gelen Burcu Kıratlı son zamanların en hızlı çıkış yakalayan oyuncuları arasında yer alıyor.

Eklenme : 30.09.2013 Gösterim : 1445

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !