Mahsun Kırmızıgül Mucize Filmi Mert Turak Kimdir?

Mahsun Kırmızıgül’ün 2015’de vizyona girmesi beklenen dördüncü filmi ‘Mucize’deki en büyük kozlarından biri ortaya çıktı.. Film 1 Ocak 2015’te vizyona girecek.

70300424

Devlet tiyatrolarının başarılı ismi Mert Turak, filmde Talat Bulut’la başrolde. Genç oyuncu, Afife ve Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri’nden ikişer ödül almış, Vasfi Rıza Zobu Tiyatro Özel Ödülü’ne layık görülmüş bir isim.Turak ilk sinema filmi ‘Mucize’nin setine girmeden ‘Piaf’ isimli atla üç ay çalışarak rolüne hazırlandı.Sette Piaf’ın en yakın arkadaşı olduğunu söyleyen Turak, “Sette Piaf’la birbirimize çok yakındık. Hatta beni arkadaşı kabul edip sık sık ısırıyordu” dedi.Yeni filmi ‘Mucize’ ile beyazperdeye dönen Mahsun Kırmızıgül, başrol oyuncusu için ödüllü tiyatrocu Mert Turak’la anlaştı. Filmde başrolü Talat Bulut’la paylaşan Turak, rolü için ‘Piaf’ isimli bir atla üç ay çalıştı.

Turak, “Onunla geçirdiğim zamanlar hâlâ rüyalarıma giriyor. Sette Piaf’la birbirimize çok yakındık. Hatta beni arkadaşı kabul edip sık sık ısırıyordu” dedi. Gerçek bir hikayeyi konu alan filmde Talat Bulut ise idealist bir öğretmeni canlandırıyor. Film 1 Ocak 2015’te vizyona girecek.

12 3 4 5 Sonraki Son

Eklenme : 06.05.2014 Gösterim : 4391
Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
Yorum yapma kapalı.