Fatih Dizisi Andrej Pejic Kimdir – Biyografisi -Resimleri

Andrej Pejic,Andrej Pejic Kimdir,Fatih Dizisi Andrej Pejic Kim,Fatih DizisiAndrej Pejic,Fatih Dizisi Andrej Pejic Biyografisi,Andrej Pejic Nereli,Andrej Pejic Kaç Yaşında,Andrej Pejic Sevgilisi,Andrej Pejic Resimleri..

ful32111

Andrej Pejić (Sırp Kiril alfabesinde Андреј Пејић, “Andrey Pejik” şeklinde okunur; d. 28 Ağustos 1991, Tuzla, Yugoslavya SFC), Sırp (annesi) ve Hırvat (babası) asıllı Avustralyalı erkek manken. Androjen fiziksel özellikleri ile tanınır.

Günümüz Bosna-Hersek’in Tuzla kentinde dünyaya gelen Andrej Pejic, iç savaşı süresince ailesi ile Sırbistan’a taşındı, sonra sekiz yaşında iken Avustralya’nın Melbourne kentine sığınmacı olarak yerleşti. Raporlara göre 17. doğum gününden biraz önce, yerel bir McDonald’s şubesinde çalışırken keşfedilmiştir, fakat Andrej Pejic, hâlâ lisede iken bir havuzda keşfedildiğini iddia etmiştir. Çok androjen fiziksel kaliteleri ile ünlü olmuş ve hem erkek hem de kadın giysileri ile mankenlik yapmayı başarmıştır. Ocak 2011’deki Paris defilelerinde Jean-Paul Gaultier’nin hem erkek hem de kadın defilerinde ve Marc Jacobs’ın erkek defilelerinde yürümüştür. Mayıs 2011’de üstsüz ve saçları bigudiler ile kaplanmış bir şekilde poz verdiği New York merkezli Dossier Journal’ın kapak resmi, ABD’deki “Barnes & Noble” ve “Borders” kitapçı zincirleri tarafından saydamsız poşetler ile sansür edilmiştir. Müşteriler tarafından yanlışlıkla üstsüz bir kadın olarak algılanacağı diye merak edilmiştir.

Andrej Pejic Mayıs 2011 itibarıyla models.com’un “Top 50 erkek model” listesinde 11. sıradadır. 2011’de FHM dergisinin “En seksi 100 kadın” listesinde 98. sıra almıştır.

Andrej Pejic Resimleri,Andrej Pejic  Resim,Andrej Pejic  Foto,Andrej Pejic  Fotoğrafları

Eklenme : 20.08.2013 Gösterim : 1663

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !