Benjamin Lasnier Kimdir – Benjamin Lasnier Resimleri

Benjamin Lasnier Kimdir,Benjamin Lasnier Kim,Benjamin Lasnier Kaç Yaşında,Benjamin Lasnier Nereli,Benjamin Lasnier Resim,Benjamin Lasnier Resimleri,Benjamin Lasnier Foto,Benjamin Lasnier Fotoğrafları,Benjamin Lasnier..

13 yaşındaki Benjamin Lasnier, bir yıl önce kuzeninin ısrarıyla fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’a üye oldu. Tek bir fotoğrafıyla bir anda 50 beğeni alan Lasnier, yeni bir fenomen olacağının farkında değildi.

 Kopenhag şehrinde yaşayan Lasnier, bir yıl içinde Instagram’a binden fazla fotoğraf yükleyerek 777 bin takipçiye ulaştı. Şarkıcı Justin Bieber’e olan benzerliğiyle anılan Instagram yıldızı, farklı zaman dilimlerini hesaplayarak günde 12 fotoğraf paylaşıyor. Her bir fotoğrafı ise ortalama 60 bin beğeni topluyor.

 Lasnier’in bu başarısı kısa sürede yetkililerin dikkatini çekti. Sadece kendi fotoğraflarını paylaşarak ünlenen Lasnier, Sony’le albüm anlaşması imzaladı.

İngiliz The Guardian gazetesinin haberine göre, Lasnier’in müzikal bir yeteneği yok. Ancak Sony Müzik sözcüsü Kjaergaard, “Bütün yetenekler yeni bir umutla en baştan başlar. Başarılarının limiti yok” dedi.

Benjamin Lasnier Resimleri

Eklenme : 18.03.2013 Gösterim : 2316


SENDE YORUM YAP !
Bu Habere 1 Yorum Yapılmıştır.
  • almina erkay diyor ki ;
    25 Mart 2013 15:12

    justin bieber den daha tatlı