Kategoriler
Foto Galeri

Fatmagül Fakı Kimdir – Resimleri

fatmagul-faki

Ünlü futbolcu Tuncay Şanlı’nın sevgilisi ve aynı zamanda Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken Fatmagül Fakı “Survivor”un kadrosuna dahil oldu..

Milli futbolcu Tuncay Şanlı’nın sevgilisi Fatmagül Fakı, Brezilyalı manken Adriana Lima’ya benzerliğiyle görenleri şaşırtıyor.Adriana Lima’ya çok benzeyen hostes sevgilisi Gül Fakı ile birlikte çıktığı eğlence turunda mekanları bir bir gezerek eğlencenin tadını çıkaran Şanlı, sabahın ilk ışıklarına dek dur durak tanımadı.

Hostes olan 25 yaşındaki Fakı, İstanbul’da ailesiyle yaşıyor ve çevresinde de Adriana Lima’ya olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Utangçalığıyla tanınan Fakı, yanında güzelliğinden bahsedilince bile yüzü kızarıyor. Gül Fakı’nın asıl ismi ise Fatmagül..

Kenan Erçetingöz’un sunduğu ve hafta içi hergün yayınlanan Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programın konuğu Irmak Atuk ile Doğukan Manço oldu. Programın en başında Beyaz TV’nin sevilen programın sunucusu Kenan Erçetingöz, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katılacak olan iki ismi daha açıkladı.Ünlü futbolcu Tuncay Şanlı’nın sevgilisi ve aynı zamanda Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken Fatmagül Fakı Survivorun kadrosuna dahil oldu. Kadroya dahil olan diğer isim ise yaşamını bir süredir Amerika’da sürdüren ünlü ve yakışıklı model Can Bozok. Fatmagük Fakı ve Can Bozok, Survivor adasında Gönüllüler kısmında yer alacaklar ve Ünlüler ile amansız bir mücadeleye girecekler

“Fatmagül Fakı Kimdir – Resimleri” için 4 yanıt

Fatmagul Faki cok guzel bir kiz.Daha genc.Onu cok seviyorum.Ama guc konusunda zayif halka.Ablam benim yureklerimdesin.Insallah senin gelecegin senin gibi temiz ve acik olsun ablammm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.