Kategoriler
Eğlence

Victoria’s Secret Melekleri 10 Aralık 2013 Defilesi-Taylor Swift Konseri

Victoria’s Secret Meleklerinin 10 aralık 2013’deki defilesine katılacak melekleri belli oldu. Victoria’s Secret Fashion Show 2013 10 Aralık 2013’de CBS’de..

10 Aralık 2013 tarihinde Amerikan CBS kanalından canlı yayınlanacak olan defilede dünyanın en gözde mankenlerinden Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Candice Swanepoel, Behati Prinsloo, Doutzen Kroes, Karlie Kloss, Lindsay Ellingson yerlerini alırken kadroda Miranda Kerr’in olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Genç şarkıcı Taylor Swift, Victoria Secret’ın bu yılki defilesinde sahne alacak. Güzel şarkıcı Taylor Swift, bu yılki Victoria’s Secret Defilesi’nde sahneye çıkacak. Defilede performans sergileyecek diğer müzisyenler ise Fall Out Boy, Great Big World ve Neon Jungle olarak belirtildi. Swift’in katılımıyla daha da renklenecek olan 2013 Victoria’s Secret Defilesi, 10 Aralık Salı günü CBS’te yayınlanacak.

10 Aralık 2013 Salı günü düzenlenecek olan Victoria’s Secret gösterisi için Hummalı bir çalışmaya başladı.Gösteride kimlerin yer alacağına karar verildi.Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı muhteşem gösteri Victoria’s Secret’in en gözde mankenlerinden Miranda Kerr’in yer almayacak olması hayranlarını üzdü. İşte gösteri de podyuma çıkacak melekler;

Adriana Lima
Alessandra Ambrosio
Lily Aldridge
Candice Swanepoel
Behati Prinsloo
Doutzen Kroes
Karlie Kloss
Lindsay Ellingson

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.