23 Nisan Funday Çocuk Festivali nerede,saat kaçta,biletleri ,23 Nisan 2014

Birbirinden eğlenceli gösterilerin, eğitici atölyelerin ve heyecanlı oyun alanlarının yer alacağı 23 Nisan Çocuk Festivali, KüçükÇiftlik Park’ta sizleri bekliyor!

23 Nisan Funday Çocuk Festivali
23 Nisan 2014 13:00
KüçükÇiftlik Park, İstanbul

Dev pop-up masal kitapları, masal labirenti, düşünce gücüyle araba yarışı gibi birbirinden çarpıcı ve sıradışı içeriklerin bulunduğu festival, unutulmaz bir 23 Nisan şöleni vadediyor.

Konusunda deneyimli 40 kişilik uzman pedagog, çocuk terapisti, psikolog ve danışman ekip tarafından oluşturulan workshop ve atölyelerde çocuklar; kukla atölyesi, resim atölyesi, geri dönüşüm saksı yapımı, dans, ritim, resim, tiyatro, atölyeleri, çocuk tiyatrosu, palyaço, kukla şovu, animasyonlar, konserler, yüz boyama workshopları, ritim ve sihirbazlık atölyeleri gibi birbirinden renkli, hepsi eğitici ve öğretici içerikler ile eğlenecek, öğrenecek, yaratıcılıklarını geliştirecek.

Felsefesini ”yeşil” ve ”geri dönüşüm” kavramları üzerine kurmuş olan festivalin yaşam ve dinlenme alanları da geri dönüşümlü kartonlardan üretilecek. Geri dönüşüm parkı, düşünce gücüyle araba yarışı, geri dönüşüm robot ve oyuncak yapım atölyeleri, geri dönüşüm saksı ve terrarium yaratım workshopları festivalde çocukların farkındalıklarını arttıracak eğlenceli aktiviteler arasında yeralıyor.

Çocukların sosyalleşerek iyi vakit geçirecekleri 23 Nisan Çocuk Festivali’nde ebeveynler için de özel bir program bulunuyor.Ailece keyifli vakit geçirmek, çocuklarınızın yeteneklerinin farkına varmasını sağlamak ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için bu muhteşem festivali kaçırmayın!

İlk Önceki 23

Eklenme : 22.04.2014 Gösterim : 1488

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !