Habeler, haber
DOLAR
8,671 / 0,08
EURO
10,293 / 0,00
ALTIN
499,544 / 0,05
BİST
1.392,6 / 1,16
Güneşli
İstanbul: Güneşli
19°
 • NAMAZ
  VAKİTLERİ
 • HAVA DURUMU
 • ÜYELİK GİRİŞİ

2014 Burç Yorumları

2014 Burç Yorumları
Eklenme : 27 Kasım 2014 17:47    Güncelleme : 27 Kasım 2014 17:49    Okunma : 7300

a aa

2014  Koç Burç Yorumları

2014, size zenginleşme ve kişisel becerilerinizi geliştirme şansı sunacak. Açık ki bu iyi şansı yaratan, iyimser beklentilerinizin yanı sıra, olayları derinlemesine ele alabilmeniz, yani kapsamlı bakış açınız olacak. Bunun uzantısında, finansal anlamda kayda değer bir hareketlilik yaşayacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Sık sık sürpriz kazançlar, ek gelir kaynakları ve dahası, dönemsel olarak toplu miktarlarda gelir elde etmeyi umabilirsiniz. Sevgiliniz, arkadaşlarınız ve çocuklarınızla aranızda yaşananlar ise, diğer tüm ilişkilerinizi gölgede bırakacak… Belki mutluluğu yeni bir aşkta bulacak ama önceki beraberliklerinizden olan çocuklarınız nedeniyle, ciddi anlamda zorlanacaksınız. Eski dostlarınızın yaşamlarında görülebilecek ani değişiklikler sonucunda ise, onlarla eğlendiğiniz günler 2014 ile birlikte geçmişte kalabilir. Ama yaşamınıza mistik eğilimler taşıyan yeni dostlar katacağınızı da bilmelisiniz. En önemlisi, duyarlılığınızla birlikte güçlenen sezgileriniz, yıl içinde karşılaşabileceğiniz sorunları aşmanıza yardımcı olmanın dışında, yaşam yolunuzu da aydınlatabilir… Fikirlerinize paha biçilemeyebilir ve hiç beklemediğiniz kişiler maddi olarak sizi desteklemek isteyebilirler. İşler ise, tam olarak burada karışabilir. Bu nedenle, kimden ne aldığınıza, bunun karşılığında ne sunacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, hayal kırıklığına uğramanız bir yana, kendinizi tatsız olayların içinde bulabilirsiniz. Aşka gelince, yalnızsanız, doğanızla çelişen eğilimler geliştirip ciddi bir ilişki arayışına girdiğinizi hayretle fark edeceksiniz. Ancak, koşulları zorlamayıp 2014 yılında yalnızlığın tadını çıkartmaya bakmanız daha iyi bir fikir olabilir. Yıllanmış bir beraberliğiniz varsa, 2014 yılında çocukların sorunlarıyla uğraşmaya hazır olmalısınız. Bu, çocuklarınızın sorun çıkartacağı anlamına gelmiyor, yalnızca siz ebeveyn olmanın sınavını vereceksiniz. Belki de, ilk kez bir bebek sahibi olabilirsiniz.

2014  Boğa Burç Yorumları

Zodyak burçları içinde dayanıklılığınız ile tanınırsınız. Ancak, çoğu zaman en güçlünün Akrep olduğu yanılgısına düşeriz. Ama 2014 yılında siz, gerçeğin bu olmadığını kanıtlayacaksınız. Test dönemine girdiğinizi bildirerek belki size güzel bir haber vermiyorum ama bu yıl sahip olduğunuz gücü öğrenecek ve bunu yalnızca kendinize değil, başkalarına da kanıtlayacaksınız. Anlayacağınız, sizi zorlu bir yıl bekliyor ama çabalarınızın son derece değerli ve ödülünüzün de büyük olacağını unutmamalısınız. Her şeyi kendiniz yapabilirsiniz, bununla birlikte dönem dönem eşiniz ve ortaklarınız ya da arkadaşlarınız size önemli katkılar sağlayacaklar. Yalnızsanız, bu yıl gelecek vadeden bir birlikteliğe adım atabilir ya da sürpriz bir kararla evlenebilirsiniz. 2013 yılının ikinci yarısından bu yana hissetmiş olabileceğiniz gibi, 2014’te de özellikle ev yaşamınız, ailevi ilişkileriniz ve kariyerinize ilişkin gelişmeler, üzerinde zorlayıcı bir etki yapabilir. Birincil olarak, iş yaşamınızda içinde bulunduğunuz güçlükleri ancak yeniliklere yönelerek aşabilirsiniz; ama öyle görünüyor ki hedeflerinize ulaşmaktan çok, amaçlarınızı netleştirmekte güçlük çekeceksiniz. Bu noktada ise sahip olduğunuz kişisel gücünüzün farkına varacaksınız çok büyük olasılıkla. Yalnızsanız, 2014’te karşınıza çıkacak insanlar çok büyük olasılıkla ilginize değer olacak. Bu yıl, en genel hatlarıyla maddi ya da manevi zenginliğe sahip insanlara ilgi duyacaksınız. Bu kişiler şirket sahipleri ya da başarılı yöneticiler, doktorlar ve avukatlar olabilir. Sportmen, yapılı ya da biraz kilolu olmakla birlikte, son derece çekici görünümleriyle fark edilebilirler. Gelecekteki sevgiliniz başka bir kent ya da ülkeden gelmiş, farklı bir etnik kökene sahip ya da yalnızca entelektüel ve mizah anlayışına sahip birisi olabilir. Olasılıkla bir yol ayrımında olacak ve iki seçenekten birini tercih edeceksiniz. Birincisi, paranın özgürlük anlamına geldiğini düşünerek maddi güce ve nüfuza sahip bir eşin peşine düşebilir ve böylece sırtınızdaki para yükünü atmak isteyebilirsiniz. Eğer para yerine, ikinci seçeneğiniz olan ruhsal zenginliğe sahip insanları tercih ederseniz, gerçekte aradığınız bu olduğu için, mutluluğu bulabilirsiniz. Yeni bir evlilik yaparsanız, eşinizin beklediğinizden daha az niteliklere sahip olduğunu görünce hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Onun sözlerini yerine getirememesi, zamanını programlayamaması canınızı sıkabilir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, niyetinin kötü olmadığını bilmelisiniz, yalnızca ayaklarını yorganına göre uzatmasını öğrenememiş olabilir. Beklentilerinizi azaltırsanız, eşinizle ilişkinizde mutluluğu bulabilirsiniz. Öyle ki ruh eşinize rastlayabilir ve bu yıl kuracağınız ilişkiyi çok uzun süre, hatta ömür boyu sürdürebilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, eşinizle yıllardır olmadığı kadar yakınlaşabilir ve mutluluğu tadabilirsiniz. Sonuçta, büyük olasılıkla 2014 yılında aşk sizi yaşama bağlayacak ve özlediğiniz bahar esintilerini hissetmenizi sağlayacak.

2014 İkizler Burç Yorumları

Bu yıl düşünsel faaliyetlerinize ağırlık verebilirsiniz; sıra dışı alanlara ilgi ve yöneliminiz, dıştan bakıldığında çoğu kişinin sizi, fikirlerinizi ve çevrenizden soyutlanmışlığınızı anlaşılmaz bulmasına yol açabilir. Bu bağlamda hatalı algılamalara kapılmanız kadar, düşüncelerinizin gerçekten çok değerli olması da söz konusu. Eğer içgüdülerinizde yanılmıyorsanız, kariyerinizde son derece parlak başarılar bekleyebilir ve yoğun çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Araştırmalarınızın sağlamlığı ve çalışmalarınızı birden çok sayıda yöntemle yapmanız, sizi olağanüstü, hayal bile edemeyeceğiniz başarılara taşıyabilir. Ancak zaman planlaması, bir başka kritik nokta olabilir sizin için. Geçişler zordur; özellikle bir konuya heves edip merak duyarken, yapılması zorunlu işlerle ilgilenmek külfet halini alabilir. Bu noktada, ciddi bir uyarıya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum. Eğer düşünsel anlamda çaba gerektiren bir mesleğiniz varsa, yani bir medya mensubuysanız, yazar ya da öğretmenseniz ya da yoğun iletişimin yaşandığı hukuk alanında, turizm, havacılık sektörlerinde, reklam ve halkla ilişkiler ajanslarında çalışıyorsanız, 2014 sizin açınızdan burcunuzun diğer üyelerine oranla çok daha rahat geçebilir. Bir ortak ya da danışmanla çalışmak veya sevgiliniz ya da eşinizle işbirliği sağlamak da işlerinizi kolaylaştıracaktır. Eğer kardeşleriniz varsa, yaşam görüşleriniz ve tarzınızda görülecek farklılaşmalar sonucunda, onlarla pek sık görüşemeyebilir, hatta biraz da bilerek birbirinizden uzak olmayı tercih edebilirsiniz. Kardeşlerinizden birinin iş, eğitim, evlilik ya da bir başka nedenle uzak bir bölgede yaşamaya başlaması ve bu nedenle görüşememeniz de olasılıklar kapsamında düşünülebilir. 2014’te sağlığınız eskiye oranla daha iyi olabilir. Önemli bir rahatsızlığınız tamamen ortadan kalkabilir; özlediğiniz formunuza ve eski güzel görünümünüze yeniden kavuşabilirsiniz. Düşünsel faaliyetleriniz bir yandan sizi hareketsiz kılıp sağlığınız açısından risk oluştururken, diğer yandan aromaterapi, şifalı otlar, reiki gibi alternatif tedavi yöntemleri hakkında bilgi edinip kendinize çok daha iyi bakmaya başlayabilirsiniz. Ama yine de, düzenli beslenmeye özen göstermelisiniz. Bir dönem sıkı rejimler yapıp ardından sevdiğiniz her şeyi yemeniz metabolizmanız üzerinde pek de iyi etkiler yapmayabilir. Bu olumsuzluklara karşın, genel olarak baktığımızda terazinin olumlu kefesi ağır basıyor.

2014 Yengeç Burç Yorumları

2014’te olasılıkla aşk ve çocuklar sizi çok mutlu edecek. Bu yıl aşık olabilir ve hatta evlenip başka bir kent ya da ülkede yaşamaya başlayabilirsiniz. Yani, bir yabancıya gönlünüzü kaptırmanız çok mümkün. Evliyseniz ya da uzun süreli bir ilişkiniz varsa, eşiniz ya da sevgilinizle ilk günlerin romantizmini yakalayabilirsiniz. Mutluluğunuzun tek nedeni bu olmayabilir; ayrıca, çocuklarınızın  başarılarıyla da  gurur duyabilirsiniz. 1-27 Ocak ve 4 Mart –  6 Ekim dönemlerinde, Zodyak Çarkı’nın kayırdığı takımyıldızlardan biri sizin burcunuz! Bu yıl, özellikle de bu dönemlerde çok büyük olasılıkla sizi aşk ve çocuklarınız mutlu edecek. Yalnızsanız, bulunduğunuz çevrelerde büyük beğeni toplayacak, özellikle karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Dolayısıyla, aşka ilişkin sayısız fırsatla karşılaşacağınız söylenebilir. Ancak ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk istiyor olsanız bile, düşlere kapılmamalısınız. Eğer gerçekçi bakmayı başarabilirseniz, son on yılın en muhteşem ilişkisine başlama şansını elde edebilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, sevgiliniz ya da eşinizin yoğun ilgisi sizi mutlu edebilir. Diğer bir deyişle, onun jestlerine, komplimanlarına hazır olmalısınız. “Yıllanmış” bir ilişkiniz varsa, bu yıl eşiniz ya da sevgilinizle ilk zamanların romantizmini ve heyecanını tekrar yakalamanız mümkün olabilir. Yaşamınızda görülecek sürpriz değişimler de, sevgiliniz ya da eşinizle birlikte çok eğlenip yaşamınıza keyif katan unsurlar eklemeniz sonucunu doğurabilir. Çocuklarınız varsa ve özellikle yetişkin denebilecek yaştaysalar, onların başarılarından mutluluk ve gurur duyabilirsiniz. Sizi, romantik doğanızla tanırız. Erkek ya da kadın olun, fark etmez; burcunuz “Anne”yi simgeler. Sevgi ve şefkat hissiyle başkalarını koruma eğiliminde olan daima Yengeçlerdir. Çocuklar söz konusu olduğunda, Aslan dahil olmak üzere hiçbir burç elinize su dökemez. Bu bağlamda güzel haber şu: 2014  yılında, çocuklarınız aracılığıyla en büyük mutlulukları tadabilirsiniz.

2014 Başak Burç Yorumları

2014 yılında iş hayatınız, kariyeriniz veya meslek hayatında bu yıl yenilenen bir canlılığı görebilirsiniz. Kariyerinizde bulunduğunuz pozisyon, konum veya yerleşim bölgelerinde değişimler, yükselme, terfi, ve promosyonlar elde etmeniz mümkündür. Aynı zamanda yaptığınız işin tanınması veya yaptığınız iş neticesinde sizin tanınma ihtiyacınız artabilir. Ancak bu o kadar çabuk gelmeyebilir. Sabırsız doğanız neticesinde bazı detaylar için fazlasıyla üzülebilir veya negatif düşünceler içine girebilirsiniz. Tüm çaba ve enerjinizin işinizi en iyi şekilde yapmak için yönlendirmelisiniz ve sabır ve samimiyet, profesyonel arenada başarılı olmanızın anahtar temaları olacaktır. Bu yıl mali ve finansal konular çok ideal olacaktır. Alım satımlarınızda karlı olacaksınız ve yatırımlarını yavaş şekilde olsa da çiçeklenecek. Bu yıl yardımseverliğiniz üst noktalarda olacaktır. Yine de istenmeyen savurganlıklara karşı temkinli olmalısınız. Kendinizi adadığınız amaçlara yönelik finansal gelecek programlaması ve iş planı yapabilirsiniz. Bu sene iş kurmak, gayrimenkul almak vs gibi konularda kredi, banka vs. ilişkileriniz olabilir. Borçlanma konusunda dikkatli olun. Mayıs, Haziran ve Eylül ayları iş yoğunlaşması için son derece faydalıdır. Parasal konular, Finansal kazanç ve iş ile ilgili olarak yılın ikinci yarısı ve özellikle Kasım ve Aralık aylarında çok verimli ve kârlı bir süreç öngörülür.

2014 Akrep Burç Yorumları

2014 yılı Akrep burçları için çok duygusal ve aynı zamanda yaşamın bir çok alanında kazandıkları başarılarla tatmin dolu bir yıl olacaktır. Geçmiş faaliyetlerinizi tamamlayacak ve geleceğe yönelik çok büyük adımlar atabileceksiniz. 2014 yılı tüm dekanlarda doğan Akreplere macera ve heyecan getiriyor. Uzun süreli arkadaşlık ilişkileri başlatabilir, evlilik yapabilir, aktif ve sosyal bir hayat içinde kendiniz için kalıcı olacak pozisyonlar üretebilirsiniz. Bazı Akrepler yaşamın hızına ve etraflarındaki hıza ayak uydurmakta zorlanabilirler ama eninde sonunda kendinizi adapte edeceksiniz. Son derece yoğun, coşkulu ve tutkulu olacaksınız. Burcunuza giren Satürn sizin dayanma gücünüzü arttıracağı gibi, yaşamsal anlamda büyük disiplinlerin altından başarıyla çıkmanızı da sağlayacaktır. Duygusal anlamda, maddi ve finansal anlamda üzerinizde yoğun baskılar hissetseniz de bu yıl engellerle savaşma konusunda şans sizden yana olacaktır. Zihninizi mümkün olan en pratik şekilde kullanmalısınız. Kalıcı ve net çözümler getirdiğiniz her konu hanenize başarı ve mutluluk olarak kayıt edilecektir.

2014 Yay Burç Yorumları

2014 yılında gelir düzeyiniz ve genel olarak kazançlarınız yüksek olacaktır. Bu yıl boyunca iyi ve güvenilir bir arkadaş olacaksınız. Bu yıl ayrıca arkadaşlarınızı test edeceğiniz bir yıl olacaktır. Gerçekte kiminle ve neyle ilgili olduklarını ölçeceksiniz. Mümkünse zarar verenlerden uzak duracaksınız.  Gelir ve kazanç önemli ölçüde yukarı doğru gidecektir. Mülkiyet veya sermaye yatırımları bu yıl size bir getiri getiriyor olacaktır. Seyahat giderlerine karşı dikkatli olmalısınız. Seyahatlerinizde çok fazla gider yapabilirsiniz ve çok pahalı gezilerden kaçınmak gerekir. Bu yıl bir neden olmamasına rağmen sağlık açısında endişe edebilirsiniz. Çok fazla endişelenmek sağlığınızı tetikleyebilir. Çalışma ortamınızda gereksiz bazı tartışmalara muhatap olduğunuzu göreceksiniz. Ancak gereksiz konuşmalar içine girmeyin ve boş yere arkadaşlarınızdan şüphe etmeyin. Gereksiz borçlanmaya karşı kendinizi korumalısınız. 2014 yılında hayatınıza yeni bir yön vermek zorunda kalacaksınız. Eğer önceki yıllarda karşılaştığınız tüm engelleri yarıp içinden geçerseniz ve vizyonunuzu hep yukarıda tutarsanız size daha iyi bir yaşam, daha iyimser ve güçlü koşullar müjdelenecektir. Bu yıl hayatınızdaki tüm kısıtlamalar ve engellerin uçup gittiğine takın olacaksınız. Ama kendiniz ve etrafınızdakiler için bir çeşit güvenlik getirmenizde gerekecektir. Yılın sonuna doğru, yaşam hızınızda bazı yavaşlama deneyimi olacaktır.

2014 Aslan Burç Yorumları

2014 yılı içinde Uranüs ve Satürn burcunuzda korkunç elverişi bir pozisyon içinde bulunacaktır. Aslan burcu kişileri özellikle iş ve kariyer alanında büyük gelişme ve ilerlemeler kaydedecekler. Aynı şekilde Jüpiter’in de Yengeç burcuna geçerek 12. evinizi işgal etmesiyle de yaptığınız iş neticesinde ruhsal ve fiziksel büyüme, genişleme ve zenginlikler yaşayacağınız anlamına geliyor. Kariyerinizde bu yıl içinde muazzam ilerleme olacaktır. Karlı ve son derece destekleyici oluşumlar içine gireceksiniz. 2014 yılında yine gezegenlerin güçlü manyetik enerjisi ne yazık ki duygusal konularda kariyer kadar destekleyici olmayabilir. Özellikle yeni yılın ilk yarısında duygusal konularda mesafeli, düşünceli ve olgunlaşmalara ihtiyaç duyar bir ruh hali içinde olmanız muhtemeldir. Evli Aslan çiftleri ise yıl içinde mutluluğu ve huzuru bir arada bulacakları zamanları yaratmak zorunda kalabilirler. Diğer yandan nakit akışı yeterli ve düzenli olacaktır. Jüpiter ve Güneş sayesinde 2014 yılı içerisinde tasarruf yaparak geçmiş harcamalarınızı telafi etmek için özel bir şans sunulabilir. Özellikle maddi anlamda öngörülebilir ve pürüzsüz dev gelirler ile beklenmedik ve çok sayıda iş yatırımlarından kaynaklanan gelirleri elde etmeniz mümkün. Bu nedenle ekonomik gelirlerinizde ve kaynaklarınızda güvenli bir artış ile zenginlik hissedebilirsiniz.

2014 Balık Burç Yorumları

2014 yılı boyunca hayatınızda iyi bir takım ilerlemeler olacaktır. Yaşam alanınızda bir çok eylemlerde bulunmanız olmasıdır ve yeni girişimler hayatınıza yenilikler getiriyor olacaktır. Siz bu yıl toplumda anlamda kendinizi muhtemel olabilecek en yüksek seviyelere çıkartmanıza yardımcı olacak yüksek mevkideki insanlar ile iyi ve güçlü bağlantılar elde etmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kişisel özgüven düzeyi de bu süreçte mümkün olan en yüksek oranda artacağından, bu yıl daha önce hayalini kurduğunuz ideallerinizi yaşamak mümkün olacaktır. Tamamen bireysel, fazlasıyla özgün ve kartlarını her ne koşul olursa olsun açık ve net şekilde oynamanız, incelik ve diplomasi yeteneğinizi maksimum düzeyde kullanmanız, bu yıl ne şekilde olursa olsun, önünüze çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. kariyer alanında önemli olacak ve büyük değişikliklere yol açacak gelecek planlamaları yapacaksınız. Kişisel özelliklerinizi ve yeteneklerinizi kullanacağınız yeni alanlara atılma arzusu duyacaksınız. Aynı şekilde sınırlarınızı zorlayıcı şekilde çok çalışmak da gerekecektir. Duygusal konularda tatmin edici bazı gelişmeler yaşamak sizi asıl konsantre olmanız gereken alanlara yoğunlaşmanızı kolaylaştıracaktır.

2014 Kova Burç Yorumları

2014 yılı çok daha huzurlu ve sakin bir şekilde ve sizin hayal ettiğinizden de daha olumlu şekilde geçecektir. Bu yıl sizin için gelecek için büyük büyüme fırsatları ile büyük olasılıkların ortaya çıktığı bir dönem olacaktır. İçsel olarak sürekli şekilde eylem yapmaya çağırılıyor olacaksınız ve başarılarınız çevrenizdeki herkes tarafından duyularak takdir edileceksiniz. Ancak sizin dürtüsel eylemlerinizin sizi geriye doğru sıçratma potansiyelinin de var olduğunu unutmamalısınız. Hayatın her alanında etrafınızda olanlarla elverişli ilişkileriniz olacaktır. Birçok zorlu dönem bu yıl içinde sizi bekliyor olmakla birlikte zirveye doğru adım adım yol aldığınıza tanık olabilirsiniz. Kariyer alanında daha fazla değişim ve evrimin bu yıl hem tatminkârlık açısından hemde kazanç açısından yüksek olacağı tahmin edilmektedir. Yeni yaşam yolları veya hedefleri ile yeni yollar sizin kariyer alanınızda önünüze açılacaktır.    Yaptığınız meslek haricinde bir takım sanatsal faaliyet ve organizasyonlardan veya serbest işlerden de faydalanacak ve dünyaya var olan yeteneklerinizi göstermek fırsatını bulacaksınız. Gezegenleri yerleşimi ve konumu sizin kendinizi göstermeniz için yararlı olacaktır ve yolunuzu açacaktır. Ancak daha çok çaba ve sıkı çalışmanın daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak sağladığını unutmamalısınız. Bu yıl kariyer alanında en büyük gelişmeler Kova burçlarından beklenmektedir. Önünüzde mesleki anlamdaki gelişmeler sırasında kartlarınızı en doğru şekilde oynamak için ve bütün alanlarında yeterli zihinsel tatmine sahip olduğunuza emin olmak için normalin iki katı daha fazla efor sarf etmelisiniz. Bu durum Ekim dönemi ve sonrasına kadar iş hayatınızda önünüze çok büyük fırsatlar şeklinde ortaya çıkacaktır.

2014 Terazi Burç Yorumları

2014 yılı genel olarak sizin mesleki anlamda büyüme, popülerlik kazanmanın yanı sıra kariyer ve profesyonel hayatınızda büyük gelişmelerin olduğu bir yıl olacaktır. Bu fazlasıyla ön planda olma neticesinde rakipleriniz ile olan çekişmeleriniz artabilir veya kıskançlık vb. durumlar oluşabilir. Bu süreçte gözlerinizi açık tutmak, hem önünüzdeki fırsatları değerlendirirken hemde rakiplerinizle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yıl ayrıntılar her sene olduğundan daha büyük önem taşıyacaktır. Yanı sıra,  duygusal hayatınız sevinç ve heyecan dolu olacaktır. Bu yıl Terazi burcu kişileri, tüm dekanlarda doğanlar da etkilenmek üzere, sevdiğiniz kişilerle duygusal beraberlikler kurabilir, evlenebilir veya yaşam ortağınızla tanışabilirsiniz. Duygusal anlamda hem Güneş hemde Koç burcunda bulunan Uranüs neticesinde büyük değişim ve büyümeler yaşayacak ve eşiniz, sevgiliniz, sevdikleriniz veya partnerinizle uyum sorunlarını ortadan kaldırarak kalıcı ve sağlıklı birliktelikler kurabileceksiniz. İstediğinize ulaşmak için duygusal anlamda yaratıcı ve yenilikçi olmaya hazır olmalısınız. Mükemmel sonuçları elde etmek için sizin tarafınızdan uygulamaya konulabilir fikirler üretip bunlardan azami ölçüde yararlanmanız muhtemeldir. Terazi burcu için 2014 yılı büyük enerji yılı olacaktır. Ne yaparsanız yapın, Güneş ve Venüs ikilisi size büyük enerji, popülerlik ve mutluluk kaynağı olacak manyetik etkilerini göndereceklerdir. Kariyer ve iş alanında orantılı bir başarı, takdir, büyüme ve yetenekleriniz neticesinde mesleki alanda ivmeler kazanmanız muhtemeldir. 2013 yılı sizin için özellikle yılın ikinci yarısı itibariyle, iyimser ve umut verici gelişmeler yaşayacaksınız. Özelikle ön planda olacağınız ve yaptığınız işe kendinizden bir şeyler katarak başarılı olacağınız işlerle ilgilenmeniz muhtemel olacaktır. yıl sonuna doğru, Aralık 2014 itibariyle, son derece karşı iş fırsatları veya girişimlerde bulunmak için en elverişli dönemler yaşayacaksınız. Maddi konular ve finansal anlamda verimli, nakit ve parasal kazançlar yönünden en şanslı dönemi, 2014 yılının son çeyreğinde yaşacaksınız.

2014 Oğlak  Burç Yorumları

2014 yılı yaşamınıza yeni bir ışık tutacaktır. Yaşamınızı yenide değerlendirmek ve görmek ve hayattaki öncelikleri çeşitlendirmek zorunda kalacaksınız. Gezegenlerin yerleşimi sizin bulunduğunuz düzeyden daha yukarılara doğru çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bu durumda bir önceki yıla göre dinlenmek ve gençleşmek için daha fazla zamanınız var olacak.. Ancak hayatınızın her alanını dikkatle planlamalı, ne kendinize ve çevrenizdekilere gereğinden fazla veya çok tolerans tanımamalısınız. Bu yıl bir önceki yıldan genel olarak daha sakin bir atmosfer olmasına rağmen özellikle gezegenler size düzenleme ve organizasyon yapmanız yönünde olanak sağlayacaktır. Maddi ve finansal kaygılarınız bu yıl daha önceki yıllara göre azalmış olacak ve insanlarla aranızda daha çok manevi yardımlaşma boyutunda yeni ilişkiler oluşturacaksınız. Aile üyeleri bu yıl sizin ilginizi daha çok istiyor olacak ve iş hayatınızın yanı sıra dengeli bir dağılımla her yere eşit şekilde enerji sarf etmek zorunda kalacaksınız. 2014 yılının Sizin için profesyonel alanda çok daha etkili bir yıl olduğu yılın ilk aylarından itibaren ortaya açacak. Sizin gösterdiğiniz zeka, akıl ve yaratıcılıkla birlikte kariyer alanında yeni ve ileri bir seviyeye yükselmek mümkün olacaktır. Dahası gezegenlerin yerleşiminin verdiği enerji boyutu sebebiyle kariyer alanında yükselmek bir zorunluluk olarak ortaya çıkacaktır. Bu yıl yetkililer ve meslektaşlarınıza yönelik yaklaşımınız da sizin iş yerinde barış ve uyum içinde olacağınız hissiyatını verecektir.

ilgili kelimeler: 2014 Burç Yorumları, Burç Yorumları 2014,2014 Akrep Burç Yorumları,2014 İkizler Burç Yorumları,2014 Yay Burç Yorumları,2014 Balık Burç Yorumları,2014 Akrep Burç Yorumları,2014 Kova Burç Yorumları,2014 Yengeç Burç Yorumları,2014 Aslan Burç Yorumları,2014 Başak Burç Yorumları,2014 Terazi Burç Yorumları,2014 Oğlak  Burç Yorumları..
SENDE YORUM YAP !
Bu Habere 2 Yorum Yapılmıştır.
 • mehmetacar diyor ki ;
  21 Ocak 2014 16:27

  yengec

 • ayla uzun diyor ki ;
  05 Şubat 2014 15:18

  16 04 1969 doğumluyum yükselenimi merak ediyorum aslan diye biliyorum ama doğrumu değilmi emin değilim doğum saatim öğle ile ilkindi arası

 • SİYASET
 • GÜNCEL
 • KÜLTÜR
 • SPOR
 • DÜNYA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik