21 Aralık 2013 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Girişinde Yanınızda Bulunması Gereken Belgeler – Giriş Yerleri

21 Aralık 2013 İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Girerken Yanınızda Bulundurmanız Gereken Belgeler, İş Güvenliği Uzmanlığı sınav yerleri ve giriş belgeleri indir sorgula, 2013-2 İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ne zaman nerede, 21 Aralık 2013 İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Duyurusu

SINAVIN ADI
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

SINAV ÜCRETİ
Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 22 Kasım- 03 Aralık 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

SINAV BAŞVURUSU
Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaktır.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ
Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 11 Aralık 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.

TIKLA SINAV GİRİŞ BELGESİ İNDİR

……………….

SINAV YERİ

ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, ADANA ve BURSA
(MEB’e bağlı ilk ve ortaöğretim okulları)
(Sınava girecek adaylar, sınava girmek istedikleri il tercihlerini sınav başvurusu esnasında
yapabileceklerdir.)

SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ
21 Aralık 2013, Cumartesi günü, Saat: 10.00

SINAV UYGULAMASI
Sınav 110 dakika sürecek, tek oturum olarak uygulanacaktır.
Sınavda 100 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır.
Adaylar sınava; fotoğraflı sınav giriş belgesi (11 Aralık 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr, adresinden alınan), özel kimlik belgelerinden birisi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) ile gireceklerdir. Fotoğraflı sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgesi yanında olmayan adaylar ile cep telefonu yanında olan adaylar sınava alınmayacaktır.
Adaylar sınavın yapıldığı binada ve sınav esnasında sigara içmeyecekler, içenler hakkında 4207 sayılı Kanun gereğince işlem yapılacaktır.

İLETİŞİM ve DUYURU
Sınavla ilgili bilgilendirmeler ve iletişim için adaylar MEB İletişim Merkezi ”Alo 147” telefonundan yararlanabileceklerdir.
Sınavla ilgili duyuru ve ilanlar Millî Eğitim Bakanlığı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yapılacaktır.

SINAV SORU VE CEVAPLARI

SINAV SONUÇLARI

SINAV İLE İLGİLİ İTİRAZLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.