14-15-16-17 Ekim 2013 Karadayı/Muhteşem Yüzyıl/Aşk/Çalıkuşu/Fatih/Kaçak dizileri var mı/yok mu/neden yok/yeni bölümler ne zaman?

14 Ekim 2013 kurban bayramı1 gün tv de hangi diziler var, hangi diziler var karadayı yeni bölüm varmı, 14 ekim 2013 fatih dizisi varmı yokmu neden yok yeni bölüm ne zaman,16 ekim 2013 aşk dizisi var mı yok mu neden yok yeni bölüm ne zaman, 15 ekim 2013 çalıkuşu dizisi varmı yokmu neden yok yeni bölüm ne zaman, 16 ekim 2013 aşk dizisi varmı yokmu neden yok yeni bölüm ne zaman, 14 ekim 2013 karadayı avrmı yokmu neden yok yeni bölüm ne zaman, 15 ekim 2013 kaçak dizisi varmı yokmu neden yok yeni bölüm ne zaman,Kurban Bayramında Ben Onu Çok Sevdim 6.Bölüm var mı yok mu?

Kurban Bayramı nedeniyle önümüzdeki hafta bir çok sevilen dizi de tatile giriyor.

00

Kurban Bayramı’nda izlenme oranlarının düşmesinden dolayı tv kanalları pahalı dizilerine bir haftalık ara verdi. Kanal D’de Pazartesi akşamı yayınlanan Fatih, Salı ekrana gelen Çalıkuşu ve Çarşamba yayınlanan AŞK dizileri gelecek hafta yeni bölümleriyle ekranda olmayacak. ATV’de ise Pazartesi Karadayı, Salı akşamı Kaçak dizilerinin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni bölüm yayınladığı gün olan 16 ekim çarşamba günü aynı zamanda Kurban Bayramının 2. günü olduğu için Muhteşem yüzyıl dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak. Star TV’nin bayram özel programlarda bu boşluğu doldurması bekleniyor.Muhteşem Yüzyıl 16 ekim 2013 yayınlanmayan yeni bölümü ise bir hafta sonra yani 23 ekim çarşamba akşamı aynı saatte yeni bölümü ile karşınıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.