6 Ekim 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 6.10.2013,

6 Ekim 2013 akrep burcu yorumu, 6 Ekim 2013 aslan burcu yorumu,6 Ekim 2013 balık burcu yorumu,6 Ekim 2013 başak burcu yorumu,6 Ekim 2013 boğa burcu yorumu,6 Ekim 2013 ikizler burcu yorumu, 6 Ekim 2013 koç burcu yorumu,6 Ekim 2013 kova burcu yorumu, 6 Ekim 2013 oğlak burcu yorumu, 6 Ekim 2013 terazi burcu yorumu, 6 Ekim 2013 yay burcu yorumu,6 Ekim 2013 yengeç burcu yorumu, 2013 Ekim ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 Ekim günlük burç yorumları, 6 Ekim burç yorumları, 6 Ekim 2013 burç yorumları
6 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu
Genelde huzurlu bir gün gibi bugün ama genelde filozofik düşünce ve fikirlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Kendinizi fazlasıyla beğeniyorsunuz. İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız, iş hayatınızdasizi sevindirecek bir haber olabilir. Sempatik davranışlarınız ile ilgi çekiyorsunuz, sevgi duygunuz bu gün bir hayli gelişmiş durumda ve sevilmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir. Daha güvenli olun
.6 Ekim 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sadakat duygunuz bugün bir hayli önde olacak. Küçük hediyeler alabilir veya birisinden iyilik görebilirsiniz.Rahat yaşama isteğiniz sizi biraz zorlayacaktır. Bu dönem rahat, huzurlu ve küçük mutlulukların yoğunlukta olduğu bir devre olacaktır. Aşk hislerinize hakim olmıyorsunuz, bu sizi zor durumlara düşürebilir ve de çevrenize ve ilişkilerinize karşı uyumlu olmakta zorlanıyorsunuz. Savurganlığa ve gereksiz harcamalara eğilimlisiniz.
6 Ekim 2013 İkizler Burcu Yorumu
Bugün yanlış kararlar alabilirsiniz ve hata yapma oranınız bir hayli yüksek. Kendinizden ve davranışlarınızdan hoşnutsuzluk hissedebilirsiniz. Başkalarına karşı huzursuz tutumlar sergileyebilir, yakınlarınız ile sürtüşebilir ve fikri münakaşalara girebilirsiniz. Genelde olayların gelişiminde kendinize hakim olabiliyorsunuz. Sizden yaşlılarla bağlantılarınız yoğunluk kazanacak. Daha temkinli ve dikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz.
6 Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Yeni bir ilişki çıkabilir. Çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kimseler olabilir. Kendinize ruhsal işkence yapıyorsunuz, kıskançlık duygularınız depreşebilir ve zihinsel uyanıklığınız azalabilir. Genelde tutum ve davranışlarınızda kararsızlık hakim olabilir işte bu yüzden yanlış tutumlar içersinde olabilirsiniz. Yakınlarınızdan veya özel ilişkinizden ayrılmaya eğilimli olabilirsiniz.
6 Ekim 2013 Aslan Burcu Yorumu
Gün içersinde tavırlarınızda gevşeklik ve rahatlık göze çarpıyor, işinize ve çevrenize karşı ihmalkar davranışlarınız var. Bu dönemde gerçekler hakkında ve gerçek olan şeyler için iyi hüküm verme yeteneğiniz vardır. Birşeyler satın almak istiyorsanız bu zamanı değerlendirmelisiniz. Genelde bayanlar arası ve bayanlarla ilişkilerin bozulduğu bir dönemsiniz. Fazlaca önemli olmamakla birlikte fikir ve düşüncelerde ayrılıklar yaşanabilir. Bir küçük ve tatsız olay ilişkinizi fazla etkilemeyecektir.

6 Ekim 2013 Başak Burcu Yorumu

İçinize fazla kapanıksınız, duygusal karmaşa yaşıyorsunuz bu sizin aşağılık duygusuna kapılmanıza neden olabilir. Şüphelendiğiniz şimdilik bir şey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmakta yarar var. Eğer bir erkekseniz bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Siz bir kadınsanız kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz. Savurganlık ve gereksiz harcamalarınızın yoğun olduğu bir dönemdesiniz, dikkatli olmalısınız.
6 Ekim 2013 Terazi Burcu Yorumu
Bu gün duygusal ihtiyaçlarınıza fazlasıyla yöneleceğinizden davranışlarınızda lakayıtlık ve ihmalcilik gözlenebilir, sizi ziyaret eden misafirlerinizden rahatsız olabilirsiniz veya size yük olabilirler. Gereksiz masraflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz. Dikkat edin bu gün yaşamsal olmayan kazalara eğilimlisiniz. Hevesle yürüttüğünüz bir konu engellenebilir. Bu durumda sizde moral çöküntüsü yaratabilir. Sağlık konusunda bir problem yok. Genelde çevrenizdeki kadınlarla iyi ilişkiler kurabileceksiniz.
6 Ekim 2013 Akrep Burcu Yorumu
Tam olarak duygusal bir gündesiniz. Her şeyi hislerinizle değerlendirme meylinde olabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde teşebbüsü ele almanızın zamanı geldi. Karşı taraf sizden hareket bekliyor. Çevrenizden bazı tahrikler gelebilir fakat siz bunlara aldırmayarak bir olgunluk örneği sergileyeceksiniz. Bu gün cana yakın ve uyumlu davranışlarınız var veya olmalı, genel çevrenize ve yakınlarınıza sıcak duygular beslediğiniz bir dönemdesiniz, bu doğrultuda çevrenize kendinizi sevdiriyorsunuz diyebilirim genelde ilişkileriniz uyumlu bir hava içersinde geçecektir. Bir misafirliğe gidebilirsiniz ya da eğlence hayatınızda hareketlilik olacak.

6 Ekim 2013 Yay Burcu Yorumu

hangi konu olursa olsun zorlanabilirsiniz fakat başlama aşamalarından sonra her şey çok iyi yürüyebilir.Her zamankinden daha fazla kendinizi eğlenceye yakın hissediyorsunuz, lüks düşkünlüğü yüzünden savurganlık yapabilirsiniz. Genelde bu devre içinde gelişen her türlü olayı abartma eğilimindesiniz, bunun yanında haberleşme ağındaki yoğunluk da sizi yoracaktır. Başkaları tarafından yapılan tenkitlere ve eleştirilere hazırlıklı olmalısınız.

6 Ekim 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Gece hayatı, bir yere gitmek, kalabalık içinde olmak, dinlenmek ve eğlenmek gibi aktivitelere eğilimlisiniz. Süregelen ilişkilerinizde birlikte olduğunuz kimsenin tutumlarını ihtiyatlı karşılamanızda fayda var. Çevrenize ve sosyal çevreye karşı neşeli ve ılımlı yaklaşımlarınız var, ilişkilerinizde bir hareketlilik gözleniyor. Hoş sohbetlerin olabileceği ortamlara misafirliğe gidebilirsiniz. Eğlence yönünden bir hayli hareketli geçebilecek bir gün olabilir ve bunun yanında dinlenmeye defırsat bulacaksınız.
6 Ekim 2013 Kova Burcu Yorumu
Bu gün alacağınız bazı haberler sizi sevindirebilir. Çevrenizdeki insanlara karşı düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz ve birileri ile sürtüşmeler olabilir. Genelde fikir alışverişinizde farklılıklar gözlenecek ve isteklerinizde değişiklikler olacaktır ayrıca aşk hayatında ihtilaflar yaşayabilirsiniz. Genel yaşam tarzınızda sorumsuz bir yaşam isteğindesiniz bunlara rağmenaşk düşünceleriniz yoğunluk kazanıyor.
6 Ekim 2013 Balık Burcu Yorumu
Karşınızdaki insan sizin verdiğiniz değere layık olmayabilir. Canınızı sıkmış olan birisinden bunun acısını çıkartma fırsatını yakalayacaksınız. Evde oturup dinlenmeyi veya sizi dinçleştirebilecek egsersizler yapmayı denemelisiniz. Size haberler taşıyan kimseye fazla güvenmemelisiniz. Hayal gücünüz bugün iyi olacak. Kendinizden ve etrafınızda gelişen olaylardan memnuniyetsizlik duyuyorsunuz. Gereksiz eşyalar alabilir veya ihtiyacınızın üstünde para harcayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.