Habeler, haber
DOLAR
8,671 / 0,08
EURO
10,293 / 0,00
ALTIN
499,544 / 0,05
BİST
1.392,6 / 1,16
Güneşli
İstanbul: Güneşli
19°
 • NAMAZ
  VAKİTLERİ
 • HAVA DURUMU
 • ÜYELİK GİRİŞİ

5 Ocak 2014 Burçlar, Günlük Burç Yorumları, İş ve Kariyer

5 Ocak 2014 Burçlar, Günlük Burç Yorumları, İş ve Kariyer
Eklenme : 05 Ocak 2014 1:34    Güncelleme : 05 Ocak 2014 1:42    Okunma : 1475

5 ocak 2014 günlük burç yorumları, 5 ocak 2014 burçların iş ve kariyer hedefleri..

KOÇ OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftasında, iş hayatınızla ilgili konularda hedef belirleme, ciddiyetle çalışma, sorumluluk yüklenme ve toplum içindeki imajımızı güçlendirme anlamında enerjiniz gayet güçlü. Kendinizi ispat edebilmek, gücünüzü kanıtlamak ve yeniden bir şeyler inşa etmek için kararlı olmanızda yarar var. Toplum içindeki imajınızı önemseyiniz. Güçlü insanlarla kontak kurunuz. Sizden farklı karakter yapısında olan kişilerle çatışmayınız. İş görüşmelerinde güvenceyi bilhassa öne alınız.

6-12 Ocak haftası: Önceden iş konusunda bir araya geldiğiniz kişilerle tekrar görüşebilirsiniz. Üstünüzdeki baskıları azaltmanın yolu, kendinizden emin olmakla mümkündür

13-19 Ocak haftası: Güven olgusu sizin için gayet kıymetli. İş hayatında sorumluluklar sizi yorsa da, geleceğinizi garanti altına almak zorundasınız. Siz de bunun gayet iyi farkındasınız. İş konularında bazı sıkıntılar oluşabilir. Dikkatiniz çabuk dağılabilir. Planlı çalışmanız gerekiyor.

20-26 Ocak haftası: İlgi alanınıza giren konularda ve alanlarda güçlü bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Grup ve organize işler anlamında önümüzdeki bir ay boyunca enerjiniz yüksek olacaktır.

27-31 Ocak haftası: Kişisel ve sosyal anlamda hedef belirleme, kendimizi gerçekleştirme, sosyal faaliyetlerimize önem verme, dışadönük hareket etme yönünde etkili enerjilere sahibiz. Ancak zihinsel açıdan kolay etki altında kalabiliriz. Bu haftanın sonunda Venüs geri hareketi bitiyor. Böylece iş ilişkileri, kariyer konularında düşündüklerimizi uygulama fırsatı bulacağız.

BOĞA OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: İş hayatınız, uzak yolculuk, bilgilenme, eğitim, uzmanlık yönünde temaslarınız yoğun. Sizi geliştirici konulara, alanlara yönelerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Geçmişi geride bırakıp yeni bir sayfa açmak istersiniz. Köklü ve derinlikli bir şekilde, sezgilerinizin rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Ancak yazılı, sözlü anlaşmalarda dikkatlice gözden geçirmede bulunmadan hareket etmeyelim. Önceden başvurduğumuz veya iletişime geçtiğimiz kişiler arayabilir. Bir takım teklifler karşınıza çıkabilir. Duruma bakınız, gelişim anlamında ve uzun vadeli olarak düşününüz.

6-12 Ocak haftası: İş hayatımızla ilgili konularda ortaklarımızla veya bazı kişilerle görüşmeler yapabiliriz. Enerjimiz olumlu. Eskiden tanıdığımız veya daha önce bir iş için, bir araya geldiğimiz kişilerle yeniden temas edebiliriz. Çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili konulara ağırlık verebiliriz. İş ortamında ilişkilerimize dikkat edelim. Düşündüğünüz anlamdaki gelişmeler Mart ayı gibi yoluna girecektir. Bazı tekliflerle karşılaşabiliriz. Ancak kafamıza yatmadığı için, açık kapı bırakabiliriz.

13-19 Ocak haftası: İş hayatınızla ilgili konularda mantıklı, alternatiflere açık, sağduyulu bir şekilde hareket etmemizde yarar var. Yenilikçi düşünmek, gereksiz şeylere kafamızı takmamak lazım.

İKİZLER OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Mesleği danışmanlık, halkla ilişkiler, sanatla alakalı olanlar kendilerini güçlü bir şekilde dışa yansıtmak isteyecekler. Genel olarak işimizle alakalı konularda mücadeleci olacağız. Popülerlik gücümüzden yararlanacağız. Sosyal ilişkilerimizi önemseyelim. Kiminle nasıl bağlantı kurmamız gerektiğinin farkında hareket edersek, dikkat çekebiliriz.

6-12 Ocak haftası: İşlerimizi düzenlemek ve maddi konularda kazandırıcı olana yönelmek isteyeceğiz. Çalışma hayatında, finansal konularda güvenilirlik olgusunu önemsemek gerekiyor. Sorumluluklarımız bizi biraz zorlayacağı için, sağlığımıza dikkat edelim. Kendimizden ziyade başkalarını memnun etmek zorunda kalabiliriz.

13-19 Ocak haftası: İş ortaklıkları ve finansal konularda biraz baskı altında kalabilirsiniz. Özellikle 16 Ocak tarihinde ılımlı ve dengeli bir şekilde hareket ederek, başkalarının üzerinizdeki baskınlığını devre dışı bırakabilirsiniz. Mars burcunuzla uyumlu görünüm yapıyor. Fakat birileri de çıkarlarını korumak yanlısı hareket edebileceğinden dikkatli olmamızda yarar var. Hafta sonuna doğru, enerjiniz yükselecek. Durumları lehinize çevirebilirsiniz.

20-26 Ocak haftası: Hedeflerimize uygun şekilde hareket edebileceğiz. Kendimizi ifade gücümüz oldukça yüksek. Girişimlerde bulunabilirsiniz. Yolculuk, grup, organize işler, birçok insanla temas, görüşmeler açısından hafta sonuna doğru olumlu etkiler sizi kucaklayacak.

27-31 Ocak haftası: Haftaya aktif bir şekilde başlayacaksınız. Yeni insanlarla tanışmanız, bir araya gelerek kendinizi ve amacınızı ifade edebilmeniz mümkündür. Sürpriz bir şekilde değişik kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

20-26 Ocak haftası: İş hayatında ileri görüşlü olmaya bakınız. Yenilikleri takip ediniz. Çevrenizdeki insanlarla akıllıca ilişkiler kurarak öne çıkınız. Anlaşılmaz, kıskanç, dik kafalı, huysuz insanlarla aranızda yaşanması muhtemel sorunlara karşı dikkatli olunuz.

27-31 Ocak haftası: Kariyer evinizde oluşacak Yeniay, işinizle alakalı konular üzerinde odaklanmanızı sağlar. Yeni işler, görüşmeler, farklı teklifler gündeme gelebilir. Bize uygun olup olmadığına bir bakalım. Venüs geri hareketi bu hafta sona erdiğinde, duruma göre kararınızı verirsiniz.

YENGEÇ OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Özelikle hafta arasında başkalarının, sözgelimi iş ortaklarımızın, iş yaptığımız insanların, bir araya geldiğimiz kişilerin, ailevi konuların, geleceğimizle alakalı meselelerin önemi bir hayli vurgulanacak. İlişkilerimize önem vermek zorundayız. Kendimizi ifade etmek, hedefimize ulaşmak yolunda ilişkilerin baskınlığı bir hayli fazla olacak. Biz aktif olmak, ortayı bulmak, alttan almak durumunda kalabiliriz. Ani kararlardan kaçınmamız, güvenliğimizi risk altına almadan, dengeli bir şekilde paylaşımda bulunmaya çalışmamız gerekecek.

6-12 Ocak haftası: Güvencemizi daha fazla önem vereceğiz. İş ile ilgili sizin veya partnerinizin meseleleri ev içinde bir hayli etkili olacaktır. Hayatımızda bir şeyleri yavaşlıyor gibi hissedebiliriz. Bu bizde gerilim yaratabilir. Canımız çabucak sıkılır. Her şeyi abartabiliriz. Hassasiyetle ele alabiliriz. İş hayatımızda ve evde taviz vermekten yorulabiliriz.

13-19 Ocak haftası: İş ve ilişki meselelerinde yön belirlemekte, geçmiş bazı problemleri çözümlemekte zorlanmalar yaşanabilir. Ortaklık kurduğumuz kişilerin baskın tavırları, üzerimizde etkin olmaya çalışmaları bizi hayli rahatsız edebilir. Eğer yeni bir iş düşünüyorsak, çok iyi düşünelim. Venüs geri hareketinde mutlaka çok iyi düşünmek gerekiyor. İş konularında sabırlı olmamız, olan biteni bir daha gözden geçirmemiz lazım.

20-26 Ocak haftası: Karşınıza çıkabilecek tekliflerin sizi geleceğe dönük şekilde tatmin edici olması, şu andaki sorunlarınıza benzer durumların yaşanmaması için, seçimlerinize özen göstermeniz gerekecek.

27-31 Ocak haftası: Venüs bu hafta sonu geri hareketini bitirmiş olacak. İş ortaklıkları, sözleşmeler veya yeni yapılacak görüşmeler etkili olmaya başlar. Ay içinde yaşanan bir takım sorunlar geçmişe dönük bir şekilde yeniden ele alınmalıdır.

ASLAN OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Haftanın başında Yeniay-Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Çalışma hayatımızla ilgili konularda sorumluluklar, toplumsal hizmet konuları, sabırlılık, dikkatlilik ve işlerimizde kararlılık bir hayli öne çıkıyor. Disiplinli çalışmaya özen göstereceğiz. Sağlığımızla ilgileneceğiz. Özellikle kemiklerimizi güçlendirici kalsiyum takviyesi alalım. Dişlerimiz çok önemli. Hafta ortasında iş hayatımızla ilgili konularda veya genel olarak ılımlı, uyumlu davranalım. İşlerimizi kararlı bir şekilde bitirelim. Hafta sonuna doğru, sorumluluklar bir hayli yoğunlaşır. Biz de hassas olabiliriz. Dinlenmeyi ihmal etmeyelim.

6-12 Ocak haftası: Bir yandan işlerimizle, sağlığımızla ilgileneceğiz, diğer taraftan evimizle alakalı konular üzerinde derinlikli düşüneceğiz. Her şeyi yeniden gözden geçirebiliriz. Venüs geri hareketi devam ettiğinden, hafta ortasındaki bazı görünümler, geçmişe dönük bir şekilde düşünmemiz ve ona göre kararlarımızı gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Evimizle alakalı onarım işlerini yaptıralım. Hafta sonuna doğru, iş ortaklıkları veya işlerimizle alakalı konularda bir araya geleceğimiz kişilerle mantıklı bir şekilde konuşmakta, uyumlu davranmakta yarar var.

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasında gerçekleşecek Dolunay, bir hayli hassaslaştırabilir sizi. Dinlenmeye özen gösteriniz. Sözgelimi hava soğuk dahi olsa, deniz kıyısında bir yürüyüş yapınız. Evinizle ilgileniniz. Şöyle gönlünüzce bir düzenlemede bulunmak iyi gelecektir. İş hayatının yoğun sorumlulukları veya yaşantımızdaki zorunluluklar bizi yormakta. Bu dolunay hem bu konuları baskın kılıyor hem de güvence arzunuzun yükselişini işaret ediyor. Kendinize özen gösteriniz olur mu? Her şeyi kafanıza takmayınız.

20-26 Ocak haftası: Özellikle iş ortaklıkları, sözleşmeler, birlikte iş yaptığınız kişilerle olan ilişkiniz anlamında dikkatli olmayı gerektiriyor. Yenilikçi düşünmeye çalışacağız. Uyum ve dengeyi gözeteceğiz. Gerekiyorsa politik davranacağız. Ancak unutmayalım ki, bu hafta özellikle iş ortaklıkları veya yeni işler açısından pek uygun enerjiler yok. Baskılar bir hayli fazla. Dikkatli olacağız.

27-31 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru çalışma evimizde gerilemekte olan Venüs, düz seyre geçiyor. Böylece iş ortamındaki ilişkiler biraz daha ferahlayacak. Ancak yine disiplinli çalışacağız. İşimize önem vereceğiz. Birileri bizi onaylamıyor veya sırtımızı sıvazlamıyor diye kafamıza takmayacağız.

BAŞAK OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: İş ilişkilerinde sorumluluk duygumuz yüksek. İşimize önem vereceğiz. Kendimizi güçlü bir şekilde zirveye taşıyabiliriz. Ancak zaman zaman kırılganlık, kendimizi tam olarak güvende hissetmeme, çekimserlik, yaptıklarımızdan emin olmama, girişken davranmama gibi haller görülebilir. Maneviyatımızı güçlü tutalım. Başarılı olabiliriz.

6-12 Ocak haftası: Haftanın başındaki enerjimiz gayet rahatlatıcı, kendimize güvenimizi getirici, kararlı davranarak işlerimizi başarılı şekilde yapmamızı sağlayıcıdır. Hafta ortasında maddi konular ve hedeflerimiz bir hayli önem taşıyacak. Hem politik davranmalıyız hem de güven duygumuzu öne almalıyız. Birilerinin sözlerinden etkilenmemeliyiz. Biz ne yaptığımızı bilelim

13-19 Ocak haftası: Çalışma hayatımızla ilgili konularda beklenmedik tepkilerle karşılaşabiliriz. Birileri de üzerimize gelebilir. Bu bizi rahatsız eder. Paylaşımcı davranmayan, ters ve kaba insanlardan uzak durmak lazım. Biz her şeyi dikkatlice inceleyelim. Problemlerimizi gözden geçirelim. Biz de üzerinde düşünmeden yanlış kararlar vermeyelim. Hafta sonuna doğru, hesabımızı iyi yapalım. Gereksiz harcamalardan uzak duralım.

20-26 Ocak haftası: Günlük hayatta ve çalışma ortamımızda haftanın başında etkili olmaya başlayacak Güneş-Kova burcu seyri, yaratıcı tarzda düşünmenin, arkadaşlık ilişkilerinizi önemsemenin (iş ortamında) yeni işler araştırmanın, kendinize bir hedef tayin etmenin, değişik yöntemler denemenin, ilerisini gözetmenin önemini vurgulayacak. Hem maddi açıdan gelir sağlayan hem de baskıcı olmayan bir ortamda çalışmak isteyeceğiz. İş sorunları olanlar araştırmada bulunabilirler. En başında her şeyi iyice konuşmalıyız. Bir de lütfen sağlığımıza özen gösterelim. Kan sayımı ve kontrollerimizi yaptıralım. Uzun süre oturarak veya ağır yük taşıyorsak egzersiz yapalım.

27-31 Ocak haftası: Haftanın başında enerjilerimiz hem yeniliklere açık ve biraz da kendimizi öne sürmemiz gerektiğini gösteriyor. Tam olarak tatmin olamıyoruz. Hatta bazen neden daha cesur değilim diye düşüneceğiz. Bazen işin yoğunluğu ve stresi bizi sağlık anlamında zorlamakta. Rekabetten hoşlanmıyoruz aslında. Yeniay Kova burcunda oluştuğunda hem bu yazdıklarım hem de kendinizi yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Neler sizi zorluyor, neler çelişki yaratıyor ve isyan etmenize yol açıyor bunları ele alalım. Bu hafta Merkür-Balık burcunda seyrine başlayacak. Doğal olarak iş ortaklıklarında ve çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda uyumlu davranmak durumunda kalabiliriz. Bazen aşırı hassasiyet bizi çelişkide bırakabilir.

TERAZİ OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Yılın ve haftanın başında oluşan Yeniay, ailevi konularda olduğu gibi, kariyer hayatımızla ilgili meselelerde de önem taşıyor. İş konuları ev içinde bir hayli etkili olacaktır. Geleceğinizi garanti altına almak niyetiniz hayli etkili. Orta yaşta olanlar artık dinlemek arzusundalar. Gençler, yeni bir iş arayışında. Sizin de şöyle bir kendinizi gözden geçirerek neler yapmak istediğinizi tespit etmenizde yarar var.

6-12 Ocak haftası: İş konularında hafta ortasındaki enerjiniz bir yandan hedefinize uygun iş arayışlarınızı diğer yandan duygusal düşünebileceğinizi gösteriyor. Güvende olmak istiyorsunuz. Biraz daha rahat etmek ve huzur bulmak. Duygularınız ve amacınız arasındaki çelişki, şartlarınız, sizi zorlayabilir.

13-19 Ocak haftası: Hafta başında çalışma hayatınız ve maddi konularda ilerisi adına düşünmenizi ve sizi tatmin edecek bir şekilde geleceğinizi yönlendirmenizi sağlar. Sağlığınız veya iş koşullarınız, kazancınız, verilecek kararlarda bir hayli etkili olabilir. Hafta ortasındaki Dolunay, iş konusunda hassasiyeti yükseltiyor. Ev ve iş arasındaki dengenin sağlıklı bir şekilde kurulması gerekiyor. Yoksa zorlanabilirsiniz.

20-26 Ocak haftası: İş hayatınızla ilgili konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, hayatın da güzelliklerini hissetmekten yanasınız. Hem çalışayım ancak yaşamdan da kopmayayım, sosyal hayatım da önemli diye düşüneceksiniz.

27-31 Ocak haftası: Yeniay Kova burcunda oluşacak. Bu enerji sizi canlandırıcıdır. Sosyal yaşamı aktif hale getirir. Özgür olmak, dış dünyada görünmek, hayatın güzel yanlarını hissetmek istersiniz. Ay sonuna doğru, yöneticiniz Venüs’ün geri hareketi sona erdiğinde üzerinizdeki baskı, sorumlulukların yarattığı sıkıntılar biraz hafifler. Ancak yine de tam olarak rahatlamış sayılmayız. Bir takım baskılar özellikle ailevi ve iş konularında etkili olabilir.

AKREP OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Yılın ilk gününde gerçekleşecek Yeniay, iş alanında, yakın çevrenizle olan temaslarınızda, bilgilenme anlamında uzun vadeli ve güvenilir olanı tercih etmenizi, disiplinli bir şekilde kendiniz için bir yol belirlemenizi sağlıyor. Enerjiniz gayet olumlu. Hırslısınız ve hedefinize odaklanmış durumdasınız. Bu güçlü duruşunuz herkes tarafından fark edilecektir. Hafta sonuna doğru, daha önce bağlantı kurduğunuz kişilerden haberler alabilirsiniz.

6-12 Ocak haftası: Hedeflerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Bazı gelişmeler, aldığınız haberler nedeniyle karar vermekte zorlanabilirsiniz. Çok iyi incelemek gerekiyor. Hafta sonuna doğru enerjiniz olumlu hale gelecek. O zamana kadar bekleyiniz.

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasındaki Dolunay, bir yandan ciddi ve disiplinli bir şekilde kendimizi ifade etmemizi, diğer yandan duygusal anlamda değerlerimize sahip çıkmamızı sağlıyor. Kafamızı kurcalayan ve karar vermekte zorlandığımız meseleleri halletmedikçe kendimizi pek rahat hissetmeyeceğiz.

20-26 Ocak haftası: Hafta başı itibariyle Güneş-Kova burcunda seyrine başlayacak. Bir yanıyla özgür olmak isterken, diğer taraftan iş hayatımızda yenilik arayışımız yükselecek. İlerisini, gelişimi hedefleyeceğiz. Ancak şartları bize uygun olmayan işler veya tümüyle hayatımızın önüne geçen kısıtlamalar rahatsızlık yaratabilir. Tam olarak ne yapmak istediğimizi bilmemiz gerekecek. Fakat bu pek kolay olmayabilir.

27-31 Ocak haftası: Saatlerini bizim ayarlayacağımız ve bize uygun olabilecek iş seçeneklerimizi gözden geçirebiliriz. Ev içinde değişik uğraşılar keşfedebiliriz. Ay sonunda Venüs geri hareketi sona erecek. Bu yeni iş bağlantıları kurmamızda faydalı olabilir.

YAY OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Kariyer hayatımızla ilgili konularda yapılacak görüşmelerde beklentilerimize uygun gelişmeler istiyoruz. Gerekli esnekliği gösterebiliriz. Ancak karşı tarafın da bu iyi niyeti göstermesini beklemekteyiz.

6-12 Ocak haftası: Güven içinde ve önümüzü net olarak görebilmemizi sağlayan gelişmelerin beklentisi içindeyiz. Ancak bazı kaygılar taşımaktayız. Sanki otoriteler veya iş konusunda görüştüğümüz insanlar içten pazarlıklı gibi davranmaktalar. Biz böyle hissedebiliriz. Venüs geri hareketini sürdürdüğü için, bizim de sabırlı olmamız gerekiyor. Bu da bizi biraz yorabilir. Hafta sonuna doğru, Kova burcunda ilerlemeye başlayacak Merkür, kariyer anlamında bizi rahatlatıcı olabilir. Kendimizi ve isteklerimizi ifade edebiliriz.

13-19 Ocak haftası: İş hayatımızla ilgili meselelerde geleceğimizi, gelişim anlamında görmek istiyoruz. Bizim elimizde olmayan, başkaları vasıtasıyla ancak aydınlığa kavuşabilecek ne varsa bilmekten yanayız. Hafta sonuna doğru biraz heyecan, bazen gerginlik üzerimizde etkili olabilir. Ancak diğer yandan da, gelişmelerin arzu ettiğimiz şekilde olacağını düşünüyoruz.

20-26 Ocak haftası: Hafta ortasında olumlu bir enerjimiz var. Hem görüşmelerde hem gelen haberlerde, iş girişimlerinde dengelerin yerli yerline oturmasını sağlayan gelişmelerle karşılaşabiliriz. En azından bunun böyle olmasını isteriz. İş anlamında hafta sonu, kendi içimizde gözden geçirmelerde bulunuruz. Bazen karamsar düşünürüz bazen de bir terslik olması halinde ne söyleyeceğimizi kararlaştırırız.

27-31 Ocak haftası: İş konuları evin içinde bir hayli konuşulur. Güzel olumlamalara, içten yaklaşımlara, destek verici sözlere ihtiyaç duyarız. Venüs geri hareketinin bitimi bizi biraz rahatlatabilir. En azından geçmişten ziyade, mevcut durumumuzun ne olacağını görebiliriz.

OĞLAK OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Otorite konumunda olan kişilerle iş anlamında dengeli hareket edelim. İsteklerimizi eğer, nazik bir şekilde sunabilirsek, kendimizden de emin durursak, başarılı sonuçlar alabiliriz. Özellikle kariyer hayatımızla ilgili konularda kimseyle çatışmaya, isteklerimizi illaki baskın şekilde ifade etmeye çalışmayalım. Ortaklık gibi konularda ise, abartılı değil, güven unsurunu göz önüne alacak şekilde temkin davranalım.

6-12 Ocak haftası: Bu hafta ciddi şekilde hem toplumsal ilişkilerimize ağırlık vereceğiz hem de çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde değerlendirmede bulunacağız. Ancak unutmayalım ki, Venüs geri hareketini sürdürüyor. Bir alanda yeni bir adım, yeni bir iş, ciddi bir yol belirlemek pek doğru olmaz. Genelde akışa göre hareket edelim. Yarım kalan işlerimizi tamamlayalım. İş konularında ciddi ve derinlikli şekilde düşünelim. Hafta ortasında iş paylaşımları, bitirdiğimiz çalışmaların sunumlarıyla ilgilenebiliriz. Hafta sonu itibariyle kazanç konuları gündemimizde yer alacak.

13-19 Ocak haftası: Hedefimize uygun olan, umudumuzu yükseltecek haberlere ihtiyacımız var. Özellikle maddi konular bunların başında geliyor. İş veya çalışma hayatımızla ilgili meseleleri de zaten bu anlamda ele alacağız. Güvence ve güvence sahibi olmanın getireceği özgürlüğü istiyoruz. Hafta sonuna doğru, bize bir adım olumlu yaklaşana, bin adım gidebiliriz. Yeter ki, iş hayatımız, sorumluluklarımız anlamında isteklerimize cevap verilsin. Tam tersi durumda anlaşmaya pek gönlümüz olmaz.

20-26 Ocak haftası: İşimizle alakalı konularda değerlerimiz çok önemli. Bireysel düşünüyoruz ancak çok da isyankar durumda değiliz. Arzu ettiğimiz gelişmeler olduğu takdirde kendimizi huzurlu hissedebiliriz. Hafta sonuna doğru, sağlığımız, stresli oluşumuz veya sakinliğimiz iş konularına bağlı olarak değişebilir. Kafamız rahatsa biz de iyiyiz. Bir şeyler umduğumuz gibi gitmezse mesafeli davranabiliriz.

27-31 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru hem Merkür-Balık burcunda seyrine başlayacak. Hem de Venüs geri hareketi bitiyor. Demek oluyor ki, zihnimiz tamamıyla iş meselelerine bir hayli takılı olacak. Kariyerimizi önemseyeceğiz. Olumlu gelişmeler beklemenin, hakkımız olduğunu düşüneceğiz.

KOVA OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Kariyer hayatınızla ilgili konularda da etkili olacak Yeniay, mevcut iş durumunuzu veya iş sorunlarınızı ciddi bir şekilde gözden geçirmenizi, iş ortamınızda sorunlarınız varsa özellikle birileri canınızı sıkıyorsa bunları ele almanızı, sağlığınızla yakından ilgilenmenizi, yaşadığınız bazı olayların sizde bıraktığı etkilerden kurtulmak amacıyla şöyle bir geri çekilerek kendinizi toparlamanın doğru olacağını işaret etmektedir. Hafta ortasında biraz gerilim yaşanabilir. Fiziksel ve ruhsal açıdan hem dış dünya ile irtibat kurmak istersiniz ancak bir yandan da yalnızlığı tercih edersiniz.

6-12 Ocak haftası: Hafta ortasında iş konularında içgüdüsel olarak hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Birilerine karşı anlayışlı olmak zorunda kalabilirsiniz. Hoşlandığınız aktivitelerde bulunmak, şöyle bir kendinizi rahatlatmak amacıyla sevdiklerinizle bir araya gelmek size iyi gelebilir. Hafta sonunda iletişim anlamında güçleniyoruz. Fikirlerimizi dış dünyada ifade edebilecek güce kavuşacağız.

13-19 Ocak haftası: İş hayatımızla ilgili konularda kararlı ve disiplinli çalışmaya zorlanabiliriz. Uyumlu insanlarla çalışmak, hassas durumda olan kişilere yardımcı olmak, işlerimizin takibini iyi yapmak gerekiyor. Hafta ortasında gerçekleşecek Dolunay, çalışma hayatımızla ilgili meselelerde zorunluluklar bizi bir hayli rahatsız edebilir.

20-26 Ocak haftası: Haftanın ortalarına doğru, hem ifade gücümüz hem de yeniliklerde bulunmak, iletişim kurmak, hedeflerimiz üzerinde kararlılık göstermek, girişimler, insan ilişkilerinde gayet başarılıyız. İş başvuruları, görüşmeler için enerjimiz gayet olumlu.

27-31 Ocak haftası: Haftaya gayet hızlı ve başarılı adım atıyoruz. Yenilik anlamında işlerde şansımız gayet yüksek olacaktır.

BALIK OCAK AYI- İŞ VE KARİYER

1-5 Ocak haftası: Çalışma hayatında hedefimizi belirleme, ilerisi adına düşündüğümüz işleri araştırma, işimizde ustalaşma, bir takım kurslara katılma, tecrübe edinmek için staj görme, bazı kişilerle bir araya gelerek iş anlamında görüşme yönünde etkili olacak Kova burcundaki Yeniay ile yıla ve Ocak ayına adım atmaktayız. Bütün bu konularda güçlü bir enerjiye sahibiz. Gücümüzü yükselten sezgilerimiz ve hırsımız sayesinde yeni bir sayfa açmaya kararlı oluruz. Kariyer hayatımızla ilgili meselelere daha ciddi ve ilerisi adına yükseleceğimiz şekilde bakabiliriz.

6-12 Ocak haftası: İş konusunda özellikle yeni bir iş düşünüyorsak, bunun ön araştırmasını yapmak lazım. Eğer hayatınızda yeni bir yön değişikliği yapmak istiyorsanız, sözgelimi çocuk sahibi olmak, ailenizle yaşamak, ortak bir iş kurmak gibi, bunlar üzerinde mutlaka iyi düşününüz. Çünkü kariyer evinizin yöneticisi Jüpiter ve kazanç konularında etkili olan Venüs gerilemekte. Aklımız başımızda olmalı mutlaka.

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasındaki Dolunay, burcumuzla uyumlu görünüm yapıyor. Hem hedeflerimizi hem de duygusal anlamda sizi ilgilendiren konularda etkili oluyor. Radikal bir takım kararlar alınabilir veya öyle durumlar oluşur ki, biz duygusal düşünürüz. Ancak üzerinde iyi analiz yapmak lazım.

20-26 Ocak haftası: İş hayatımızı ilgilendiren konularda yenilikçi düşünmek ve duygusal kararlardan kaçınmak gerekiyor. Gerekli ve gereksizleri artık ayıklamak ve benim hayattaki hedefim budur diyerek kendimize bir bakmamız lazım. Gelişim yolunuz, kendi iç bağlantılarınızla olan bilinçli irtibatınıza ve yaratıcı potansiyel gücünüzü açığa çıkarabilecek işlere yönelmekle mümkün olacaktır. İremSU olarak bu notu, haftanın tümü için sizlere bildirmek isterim.

27-31 Ocak haftası: İş hayatımız ve maddi konular üzerinde işlerimizi derleme, düzenleme anlamında yenilikçi düşünmemizi sağlayan enerjilerimiz hafta başında etkilidir. Yeniay Kova burcunda oluştuğunda, şu ana kadar yazdığım iş ve kariyer konularındaki haftayı bir daha gözden geçiriniz. Bu Yeniay bu noktalarda etkili olacaktır. Ay sonunda Venüs düz seyrine geçecek ve ilişki kurduğumuz kişilerle bağlantılarımızı özellikle maddi anlamda destekleyecektir.Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
 • SİYASET
 • GÜNCEL
 • KÜLTÜR
 • SPOR
 • DÜNYA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik