3 Kasım 2013 Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?

3 kasım 2013 güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyeck burçlar üzerindeki etkileri, 3 kasım güneş tutulmasının buçlara etkileri..

Güneş tutulması yeni başlangıçları sembolize ediyor. Ünlü astrolog Hülya Balıkavlayan tutulmaları değerlendirdi ve burçlara olan etkisinin nasıl olacağını yorumladı..

Güneş:  tutulması sırasında özellikle Akrep, Boğa, Aslan, Kova ve yükselenleri etkilenecek. Hayatınızda, kendiniz ve görünüşünüzde radikal değişimlere hazır olun. Bir Akrep burcu olan Türkiye’de de altı ay içinde önemli değişimler söz konusu.

Akrep: Duygularınız yoğunlaşacak, soğukkanlılığınızı korumanızı da zorlaştıracak. Mantıklı stratejiler içinde bulabilirsiniz kendinizi. Biraz sert kararlar verip şüphelerinizi noktalayabilirsiniz.

Aslan: Geçmişten gelen bazı duygu yüklü konular tekrar önünüze çıkabilir. Kariyerinizde olumlu değişimler söz konusu. Sürprizlere hazırlıklı olun.

Balık: Özellikle önümüzdeki yıllarda daha da etkisini gösterecek seçimlerle karşı karşıya getirerek, geleceğiniz ve hayatın anlamı için yeni dev adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi tanıma zamanı geldi artık.

Başak: Tutulma disiplin ve kendinize hakim olma konularında etkili olacağı gibi planlarınızı ileriye doğru olumlu adımlarla taşımaya başlıyor. Hayatınızdaki olumsuz havayı temizleyeceksiniz.

Boğa: Üzerinizde dönüştürücü bir etkisi olacak. Kurallarınızda değişimler görülecek. Ayrıca davranış değişimleri de söz konusu.

İkizler : İş yerinizde zorluklar getirebilir. Öfke patlamalarına ve duygularınıza dikkat edin. Harekete geçmeden önce mutlaka dikkatlice düşünün.

Koç: Bu güneş tutulmasında yüzeyin altındaki değişen köprüleri kırmaya ve önemli bir ortaklığa son vermeye hazırlıklı olun. Daha fazla çalışacağınız ve istediğinizi elde edebileceğiniz bir zaman başlangıcındasınız.

Kova: Bu dönem, işinizden memnun olsanız da olmasanız da sizi daha başka yönlere bakmanız için zorlayacak ve daha akıllı kararlar vermenizi sağlayacak. Yetenekleriniz keşfedecek ve önemli bir kariyer değişikliğine gideceksiniz.

Oğlak: Kişisel hayatınızda ani değişimler ve hedeflerinizi destekleyen kişilerle bağlantılar kurma konusunda destekler var. Kendinize gelerek kasvetli havanızdan kurtulup hayata daha farklı biçimde sarılacaksınız.

Terazi : Ekonomik olarak disiplin getiriyor size. Ayrıca keşfedilmemiş yeteneklerinizi ortaya çıkararak önemli adımlar atabilirsiniz.

Yay: Sorunlarınızla yüzleşebilirsiniz. Yükümlülüklerinizle mücadele edebilirsiniz. Ancak gelecekte de sizi üst noktalara taşıyacak bir işte güçlenmeniz de söz konusu.

Yengeç: Bu güneş tutulması hak ettiklerinizi alma zamanınızın geldiğini göstermekte. İlişkilerinizde özellikle huzursuz bir durum varsa yeni bir yöne doğru yönelme zamanı geldi.

kaynak: aktuel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.