Habeler, haber
DOLAR
8,671 / 0,08
EURO
10,293 / 0,00
ALTIN
499,544 / 0,05
BİST
1.392,6 / 1,16
Güneşli
İstanbul: Güneşli
19°
 • NAMAZ
  VAKİTLERİ
 • HAVA DURUMU
 • ÜYELİK GİRİŞİ

2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

2013 Şubat Ayı Burç Yorumları
Eklenme : 12 Aralık 2012 18:27    Güncelleme : 25 Eylül 2014 22:14    Okunma : 15316

a aa

Koç Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

İçine gireceğimiz Şubat ayı, astrolojik olarak önemli bir dönemin başlangıcına ev sahipliği yapıyor.  Son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kova’dan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek. Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz.  Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim. Balık burcu, Koç burçlarının bilinçaltı, gizemler evi olan 12. Evinde yer alır. Bu yeni dönem, içsel sesinizin artacağı, rüyalarınızın artacağı, ilhamınızın artacağı bir dönemdir. Özellikle sinema, fotoğraf, resim gibi görsel sanatlar ile ilgilenen Koç burçlarının, bu konularda parlayacağının habercisi olan uzun ve yeni bir dönemin başlangıcından bahsediyorum. Moda, tasarım gibi her türlü görsel konuyu da buraya dahil etmek mümkündür. Dolayısıyla bu temalar çevresinde yeni girişimlerde bulunmak, kursa başlamak, iş kurmak gibi planlarınız var ise harekete geçmenin vaktinin geldiğini söyleyen bir gökyüzü konumlanmasıdır.  2015 yılına kadar etkisi altında bulunacağınız bu dönemin bireysel olarak hayatınıza ne zaman maksimum etkisinin olacağını, kişisel doğum haritalarınızın analizleri ile bulmak mümkündür. Ancak yine de net zamanını bilmeseniz de böylesine güzel bir dönemin kapısında durduğunuzu bilmek güzel bir durum! Dikkatinizi bu konulara odaklamanızın getirisi pozitif olacaktır.

Şubat ayı özeline döndüğümüzde Venüs’ün 8 Şubat itibariyle burcunuza giriş yapacak olması cazibenizde, çekiciliğinizde artışa neden olacak. Yükselen Koç beylerin hayatlarına, ilgilerini çekecek bir bayanın girmesi teması da hakim.
Son dönemdeki sağlık problemleri, aşırı yoğunluğun getirdiği gerginlikten biraz olsun kurtulup, rahat nefes alabileceğiniz de bir dönem olacak ay sonuna kadar.

Ayın ikinci yarısı ile birlikte, hedeflerinize erişmek için doğru planlama yapabileceğiniz ir döneme giriyorsunuz.

Halihazırda Başak burcunda gerilemekte olan yönetici gezegeniniz Mars’ın, günlük iş ve özel hayatınıza getirdiği gerginlik, patinaj çekme hissi ve aksiyonlardan sonuç alamama görüntüsü devam etse de, yaşadığınız tüm aksaklıkları düzeltmek ve hedeflerinize erişmek için Mars’ın düz hareketi ile birlikte yeterli zamanınız olacak. Önümüzdeki aylarda bu etkileri detaylı anlatacağım.

Kendinizi bakıma alıp, rahatladığınız ve içsel sesinizin sizlere doğruları gösterdiği verimli bir ay diliyorum!

 

Boğa Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Jüpiter’in bolluk bereket ve şans etkisi altındaki günleriniz devam ederken,  kariyerinize dair sıkıntılarınızın biteceği, yepyeni bir dönemin kapısında olduğunuzu belirterek bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum.  Geçtiğimiz yaklaşık 14 yıllık dönem içerisinde kariyer, ün şan şöhret evinizi Kova burcu dolayısıyla ziyaret eden Neptün, hayatınızda yapmak istedikleriniz, ürettiklerinizi ortaya koyabilme tarafında belirsizlikler ile kafanızı karıştırmış ve yolunuzu uzatmıştı. Şubat ayı başından itibaren hayatınızın bu alanını terk edecek olan Neptün, kariyerinize ve size prestij sağlayacak konulara daha rasyonel, ayakları yere basan şekilde bakabilmenizin önünü açacak. Boğa burcu ayakları yere basan, dünyaya pratik olmayı öğreten burçlardandır. Artık bu özelliğinizi kariyerinizde daha net ortaya koyabileceğiniz, sonuçlara ulaşmada daha başarılı olacağınız, ne istediğinizi, nereye gittiğinizi daha net görebildiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu yeni dönemde kariyerinizde sizi destekleyecek çevrelerde daha fazla yer almanız daha sıcak, yakın ilişkiler kurmanız mümkün olacak. Yapmak istedikleriniz konusunda insanların desteğini almaya çekinmemeli, kişisel davalarınızdan insanlara bahsederek yardım istemelisiniz. Meyvelerini fazlası ile toplayacağınıza emin olun. Bahsettiğim bu etkiler, Neptün’ün Balık burcunda geçireceği uzun yılları kapsıyor. 2025 yılına kadar bu temalarda gelişmelere şahit olacaksınız. Bu dönemin bireysel olarak hayatınıza ne zaman maksimum etkisinin olacağını, kişisel doğum haritalarınızın analizleri ile bulmak mümkündür. Ancak yine de net zamanını bilmeseniz de böylesine güzel bir dönemin kapısında durduğunuzu bilmek güzel bir durum!

Şubat ayına geri döndüğümüzde, özellikle bir süredir kendinizi sıkışmış ve yorgun hissediyorsanız, 8 Şubat sonrasında bu etkilerin azaldığını gözlemleyebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmanız, dinlenmeniz için bu ay olumlu etkiler içeriyor. Bir şeyleri kaçırıyormuş hissinden kurtulmaya, kendi içinize dönmeye ve iç sesinizi dinleyerek huzur bulmaya çalışın.

Boğa burcunun son dönemde hayatına giren aşk temasından da bahsetmeden olmaz. Özellikle bayanlarda daha ağır basan bu durum, etrafınızda hayranlarınızın artışı,  çekiciliğinizin artışı anlamına da geliyor. Eski aşklarınızın tekrar sizden bir şans istemesi de yaşamanız olası temalar arasında. Dışarılarda olup, tadını çıkartmanızı tavsiye edeceğim bir dönem.

Eğlenceli, aşklı, kalbinizde güzel kıpırtıların oluştuğu bir ay diliyorum!

 

İkizler Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

İçine gireceğimiz Şubat ayı, astrolojik olarak önemli bir dönemin başlangıcına ev sahipliği yapıyor.  Son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kova’dan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek. Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz.  Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim. Bu önemli geçişin İkizler burçlarına ilk etkisi yüksek öğrenim, yurtdışı ile ilişkiler, seyahatler gibi konularınıza getireceği rahatlama olacak. En önemli ve en büyük getirisi ise kariyer ve şöhretinize dair  sizlere vereceği ilham olacak. Önümüzdeki dönemde pek çok ikizler burcunu, sanatla, sahne konuları ile veya önemli yaratıcılık gerektiren reklam, senaryo, yazarlık gibi konularda parlarken görmeye başlayacağız.  Kariyer hayatınız, ün, şan, şöhret getirecek, kendi prestijinizi arttıracak ve ürettiklerinizle adınızın anılmasını sağlayacak yepyeni bir dönemden bahsediyorum. 2025 yılına kadar etkisi altında bulunacağınız bu dönemin bireysel olarak hayatınıza ne zaman maksimum etkisinin olacağını, kişisel doğum haritalarınızın analizleri ile bulmak mümkündür. Ancak yine de net zamanını bilmeseniz de böylesine güzel bir dönemin kapısında durduğunuzu bilmek güzel bir durum!

Şubat ayı özeline döndüğümüzde Venüs’ün 8 Şubat itibariyle arkadaşlar, iş gezileri, cemiyet, dernek vb kalabalık ortamlarda sizi parlatacak etkileri altında olacaksınız. İkizler burcunun belki de en güzel özelliği her türlü insanla her türlü sohbete katılabilecek bir iletişim yeteneği ve her şeye dair fikir sahibi olan hızlı zihnidir. İşte bu güzel özelliklerinizi kullanabileceğiniz güzel bir ay sizi bekliyor. Kalabalıklara karışın, kalabalıklar arasında parlayın. Bu kalabalıkların iş çevrenizle alakalı olması veya hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kişilerden oluşması durumunda maksimum faydayı alacağınızı bilmelisiniz.

Ayın ikinci yarısından itibaren kariyerinizle ilgili fırsatların karşınıza çıkması, haberler almanız mümkün. Fazlaca hayallere kapılmadan, ayaklarınız yere basarak  ilerlemenizde fayda var.

Bu dönemde ayrıca aşk evinizde hareket eden Mars, ayaklarınızı yerden kesecek bir kişiyi hayatınıza taşıyabilir. Hayranlarınız artabilir. Eski sevgililer tekrardan karşınıza çıkıp yeni bir şans isteyebilir. Eskiyi tekrar başlatma konusunda dikkatli olmanızı öneririm. Geçtiğimiz aylara ait yorumlamalarımda bahsettiğim, tutulmalar serisi, sizlere karşı cinsle ilişkiler anlamında başlangıç ve bitişleri sene boyunca sunacak.  Dolayısıyla hayatınızda yeniye yer açmak için bitmesi gerekenin hayatınızdan çıkmasına izin vermelisiniz.

Kalabalıklar içinde güler yüzünüzle pırıl pırıl parlayacağınız bir ay diliyorum!

 

Yengeç Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Tüm su grubu burçlarının (Yengeç, Akrep ve Balık) sezgilerinin güçlü olduğu bilinir. Sizin de özellikle evrenin gizemlerini çözme, mistik konulara merakınız, olacak bir şeye dair önceden oluşan hisleriniz olduğunu tahmin ediyorum. İçsel dünyanız, psişik güçleriniz, sezgileriniz tarafında yeni bir dönemin kapısında durduğunuzu bilmenizi isterim.  Şubat ayı burç yorumlarımda, her burç için Neptün’ün Kova burcundan Balık burcuna geçişini  de yorumlamayarak, önümüzdeki yeni bir 14 yıllık dönemde sizi bekleyen etkilerden haberdar olmanızı isterim. Özellikle kişisel haritalarında Akrep burcu etkileri alan Yengeç burçlarının, evrenin gizemini çözmek, mistik konular, din ve maneviyat alanlarında  oldukça meraklı olmaları muhtemel. Yengeç’ler için başlayan bu yeni dönemde, sezgileriniz güçlendiğini, manevi ihtiyaçlarınızı karşılamak, gizemler üzerine odaklanmak ve mistik konularda daha önünüzü görebilen ve güçlerinizin arttığı etkiler altında olacaksınız.

Diğer yandan Yengeçlerin hayatına girecek olan yeni yerler, hayatlar, insanlar ve ülkeler tanıma temalarında merak ve aksiyon artışı görülecek. Yurt dışı seyahatleriniz artabilir. Hatta kısa süreler yabancı kültürlerde yaşama girişimlerini olabilir.

Bir kısım Yengeç, yüksek eğitimini müzik, psikoloji, din, felsefe, kimya gibi Balık burcu temalarına sahip alanlarda yapmak isteyebilir. Bu alanlarda yüksek öğrenim, eğitim, kurs gibi  faaliyetlerde bulunduğunuzda olumlu enerjiler altında olacağını bilin.

Şubat ayına geri döndüğümüzde, 8 Şubat’tan ay sonuna kadar özellikle kariyerinize dair konularda bir rahatlama hissedebilir, kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle iş yerinizdeki bayanlarla ile ilişkileriniz düzene girebilir, onların destekleri ile kısa sürede iyi işler çıkartabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısından itibaren yurtdışı, eğitim, seyahat, kurs gibi tamlarda girişimlerde bulunabilir, beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

Mutlu ve huzurlu bir ay diliyorum!

 

Aslan Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayı ile birlikte özellikle yüksek eğitimini sürdürmekte olan Aslan’ların bu alanda bir rahatlama yaşayacakları, son dönemdeki sıkıntılarından uzaklaşmak ve istediklerini elde etmek için uygun enerjiler altında bulunacağını belirterek başlamak istiyorum. Hayatında yüksek öğrenim, eğitim gibi temalara sahip olmayan Aslan burçlarında bu etki, uzun süredir gitmek istedikleri bir kursu, bir eğitim fırsatını yakalamaları şeklinde ortaya çıkabilir. Diğer yandan yurtdışı ile ilişkiler, seyahat planlama gibi konular gündeminize girebilir.

Ayın ikinci yarısından itibaren, tazminat, ikramiye,  kredi, eşiniz ve aileniz yoluyla elde ettiğiniz kazançlar tarafında gelişmeler yaşayabilir, haberler alabilirsiniz.

Son yıllarda, ciddi ilişkiler, evlilik, ciddi ilişkilerin evliliğe dönüşmesi veya halihazırdaki evlilik ilişkilerinde problemler yaşayan Aslan okuyucularım için ise yepyeni bir dönem başlıyor. Bugüne kadar ilişkinizi bir üst boyuta nasıl taşıyacağınız konusunda kararsız kalmış, beklediğiniz evlenme tekliflerini alamamış, ilişkilerde önünüzü görememiş ve çokça hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Bu dönemin Şubat ayı itibariyle geri kaldığını ve bu konulara dair taze, düşüncelerinizin net, yolunuzu çizeme gücüne sahip olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Geçtiğimiz 14 yıldır Kova burcunda bulunan Neptün2ün Balık Burcu’na geçmesi ile bu etkileri yaşayacağınız için halihazırda etkilerini hissetmeye başlamış olmanız da muhtemel.

Önümüzdeki bu yeni dönemde, büyük dönüşümleri yapma cesareti, hayallerini realize etme teması hakim. Cinsel konularda sıkıntılar yaşayan Aslan2ların da problemlerine çare bulabilecekleri, cinselliği yeniden keşfedecekleri bir dönem olacak.

Aynı zamanda sezgilerinizde artışlar, evrenin gizemleri, maneviyat, psikoloji, din gibi konulara daha fazla yönelme isteği duyacağınız bir dönem olacak.

 

Başak Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayı itibariyle son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kova’dan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek. Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz.  Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim. Bu önemli geçişin Başak burçlarına en büyük etkisi günlük rutinlerinde olacak. Günlük rutininizi rahatlatacak, sağlık konularındaki evhamlarınızı veya endişelerinizi azaltacak yeni bir dönemden bahsediyorum.  Özellikle sağlık konularında daha mantıklı ve bilgiye dayalı hüküm verebilme, neyi nasıl önleyebileceğinizi ve nasıl korunacağınızı daha rahat ve kolay bulabileceksiniz. Özellikle günlük rutinlerini ciddi ölçüde etkileyen sağlık problemlerini yaşayan sevgili okuyucularım, doğru ve etkin tedavi yöntemlerini bulmanız ve sağlığınıza kavuşmanız yönündeki pozitif etkiler altına gireceğinizi bilmenizi isterim.

Yine bu dönemin getirdiği bir diğer tema, ciddi ilişkiler ve evlilik temaları olacak. Bu konularda gelişmeler yaşamanız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz  ve ilişkilerinizin statüsünü değiştirmeniz muhtemel. Ancak hatırlatmam gereken önemli bir nokta var. Bu etkiler hemen Şubat ayı içerisinde ortaya çıkmayabilir.  Zira bu etkiler önümüzdeki 14 yıllık yepyeni bir dönemin etkileri. Etkilerin kişisel doğum haritanızda ne zaman ortaya çıkacağı bir analiz konusudur.

Ama özellikle bekar ve ilişkilerini bir üst boyuta taşımak isteyen Başak burçları için oldukça güzel gelişmeler bunlar.  Geç evlenmeye meyilli olsa da Başak burçlarının evliliğe uygun yapıları dolayısıyla mutlu bir dönemin başında beklediklerini söyleyebilirim.

Halihazırda evli Başak’lar için bu durum iş ortaklıkları anlamına gelebilir.

Şubat ayı özeline döndüğümüzde aileniz, eşiniz, ortağınız veya başka kişiler dolayısıyla elde ettiğiniz kaynaklarınız tarafında olumlu etkiler altında olacaksınız. Bu durum masraflarınızı bir başkasının üstenmesi ve sizi rahatlatması anlamına gelebildiği gibi, tazminat, kredi vb yollar ile elinize para geçişi veya kaynak bulmanız anlamına da gelebilir.

 

Terazi Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Son yıllarda aşk ilişkilerini yola koymak, ciddi ilişkilere kavuşabilmek, ilişkilerde önünü net görememek, ilişkiyi dilediğiniz statüye taşımakta zorlanmalar/gecikmeleri yaşayan Teraziler, öncelikle sizler için yeni bir dönemin başladığını bilmenizi istiyorum. Üstelik bu yeni dönem sadece Şubat ayı ile sınırlı değil. Uzun yıllar sizlerle kalacak. Terazi’nin aşka bakışında duygular kadar mantık da hakimdir. Aşık olması için karşıdaki kişinin, Terazi’nin mantığına uyması gerekir. Aşık olunan kişinin toplumdaki statüsü, ailesi, kazancı, yaptığı iş, kişiyi Terazi’nin ailesinin sevmesi ve onaylaması önemlidir. Özetle Terazi’nin aşkında mantığa genişçe yer vardır. Hal böyle olunca, bu alanda uzun yıllar yüzü gülmemiş Terazi  okuyucularım, aşka kavuşacağınız, mevcut ilişkilerinizde istediklerinizi elde edebileceğiniz yepyeni bir dönemin kapısında olduğunuzu bilin. Aşkın tadını çıkartmaya hazırlanın.

Şubat ayı özelinde baktığımızda, geçtiğimiz ay ilişkilerinde problemler yaşayan Terazi’lerin 8 Şubat itibariyle rahatlayacağını, eşleri ile tekrar eski sıcak hallerine kavuşacaklarını söylemeliyim.

Çocuk sahibi olan Terazi okuyucularımı son dönemde çocuklarınız çok severken, onların problemlerini nasıl çözeceğinizi bir türlü bulamamış olabilirsiniz. Üzülmeyin,! Tıpkı yukarıdaki aşk konularına dair anlattıklarıma benzer etkiler, çocuk sahibi olan Terazi okuyucuların için de geçerli. Çocuklarınızla olan ilişkilerin, onların sıkıntılarına çare olabilme veya çocuk yetiştirme konusunda içsel doyum ve bilgeliği hissedeceğiniz yeni bir dönemin kapısında olduğunuzu ve sıkıntılarınızın biteceğini müjdelemek istiyorum.

Çocuk sahibi olmaya çalışan Terazi okuyucuların da bu yeni dönemde güzel haberlerini müjdeleyecekler.

Şubat ayı ile beraber günlük rutinlerinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Eviniz, işiniz veya uğraşlarını değiştiği için yeni bir düzen kurabilirsiniz.

Yukarıda yeni dönem yeni dönem diye anlattığım dönem, son 14 yıldır Kova burcunda bulunan Neptün’ün Balık burcuna geçişinden kaynaklanıyor. Bu durumun olumlu tarafları olduğu gibi dikkat edilmesi gereken tarafları da vardır. Biraz da bunlardan bahsedelim ve önlemlerinizi alabilin istiyorum.

İlk önce sağlık  konusundan bahsetmek istiyorum. Özellikle yükselen Terazi’lerde sağlık konularında daha fazla evham oluşabilir bu yeni dönemde. Bu tarz sağlık ve sağlık problemlerini gereğinden fazla büyütme eğiliminizi fark ettiğiniz anlarda, aslında o evhamlarınızın gerçeğe dönüşme olasılığının çok az olduğunu hatırlamanızı tavsiye ederim.

Yine özellikle yükselen Terazi’lerin ayakları oldukça hassas olabilir. Ayaklar üşüttüğü an sindirim problemleri, mide yanması, gaz ağrıları vb yaşamanız muhtemel. Bu yeni dönemde ayaklarınızı daha iyi korumalı ve üşütmemeye dikkat etmelisiniz.

Yeni dönemin bir diğer teması ise evcil hayvanlar. Halihazırda evcil hayvana sahip olan Terazi’lerin bu yakın dostlarına daha fazla dikkat etmesini, rutin kontrol, aşı, yemek gibi düzenlerini aksatmamaya özen göstermelerini tavsiye ederim.

Bu yeni dönemde, özellikle manevi konularda hassas olan, iç huzurunu arayan Terazi’lere edinecekleri bir evcil hayvanın çok iyi geleceğini bilmelisiniz. Eğer sorumluluğunu ve rutinlerini kaldırabileceğinizi düşünüyorsanız ve imkanınız var ise kendinize bir evcil hayvanı dost edinmenizi öneririm.

Son olarak kariyer konularına odaklandığımızda, Terazi’ler yabancılarla ilişkiler, ve yurt dışı temalarının hayatlarına daha fazla gireceği bir döneme  giriyorlar. Yabancı dilinizi geliştirme ihtiyacınız var ise harekete geçmenin tam zamanı.

Mutlu bir Şubat ayı sizin olsun!

 

Akrep Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayı itibariyle son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kova’dan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek. Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz.  Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim. Bu önemli geçişin Akrep burçlarına en büyük etkisi aşk, yaratıcılık, eğlence, mutluluk ve çocuklar temalarına dair olacak. Özellikle bekar Akrep’ler için aşkı yeniden keşfedecekleri, aşkın kitabını yazacakları yeni bir döneme işaret ediliyor bu durum. Akrep’ler aşklarını göz önünde göstere göstere yaşamayı sevmezler. Aşk evinizdeki Balık burcu temasının yoğunlaşması nedeni ile daha gizli aşklar veya aşkınızı kendi içinizde, dışarı yansıtmadan yaşamak, aşk ile manevi yanınızı güçlendirmek, beslemek gibi temalar hayatınızda daha sıklıkla yer alabilir. Aşk konusunda aşırı hayalcilik ise, olumsuz sonuçlara, hayal kırıklıklarına neden olabilir. Halihazırda ilişkileri bulunan veya evli Akrep okuyucularım için bu yeni dönem, eşinizle olan ilişkinizin yeni bir boyuta taşınması, mutluluk ve samimi yakınlıkta artış, manevi tatmin olarak kendini gösterebilir. Ancak unutmayın ki bu yeni dönem Şubat ayında sadece başlıyor. Sizi ne zaman etkilemeye başlayacağı kişisel doğum haritanızdan çıkartılabilecek bir analizdir. Zamanını bilmeseniz de böylesine güzel bir dönemin kapınızı çaldığını bilmek güzel olmalı!

Çocuk sahibi olan veya planlayan Akrep burçlarının olumlu etkilerle kuşatıldıkları, neyi, nasıl ve neden yapacaklarını, doğru yöntemleri kolaylıkla bulabilecekleri bir döneme de işaret eden bu geçiş, çocuklarınızla olan ilişkilerinizin manevi yönünün daha da artması  anlamını da taşır.

Olumsuz açılar ile birleştiğinde çocuklarınızın kırılgan veya hassas oldukları dönemlere işaret etmekle birlikte, çocuklarınızın manevi ihtiyaçlarına ve gelişimlerine dair girişimleriniz olmasında fayda var.

Diğer yandan sezgilerinizin güçleneceği, şifa ve psişik yeteneklerinizin artacağı, maneviyata daha fazla yöneleceğiniz, psikoloji, din gibi alanlardaki gizemlerin daha fazla ilginizi çekeceği de bir dönem olacak bu yeni 14 yıllık dönem.

Şubat ayı özeline döndüğümüzde,  günlük rutininizde rahatlama, sağlık problemlerinizde azalma, işte ve evde daha ahenkli bir döneme işaret eden 8 Şubat sonrasında kendinizi bakıma almak, dinlendirici aktivitelerde bulunmak faydalı olabilir.  Yönetici gezegeniniz Mars’ın gerilemeye girmiş olması dolayısıyla üzerinizde oluşmuş olan işlerde, hayatın çeşitli alanlarında patinaj yapmanın, aksiyonların yavaşlamasının verdiği gerginlikten de kurtulmak için 8 Şubat’tan ay sonuna kadar uygun enerjiler altında olacaksınız.  Özellikle 14 Şubat sonrasında pek tercih etmeseniz de dışarılarda olmak, eğlenmek, hayatı ve kendinize biraz daha hafife alarak neşelenmek size oldukça iyi gelecek.

Huzurunuzun arttığı, rahatladığınız bir ay olmasını diliyorum!

 

Yay Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Sizlerin astrolojiye olan ilgisi, merakı ve yatkın zekanız dolayısıyla, sizlerle astroloji sohbetleri veya seansları yapmak benim için her daim oldukça keyifli ve farklı deneyimler olmuştur. Özellikle yorumlama seanslarımda Yay burcu etkileri altında olan kişilerle bir araya geliyorsam, astrolojik temel kavramlarından daha çok bahsetmeye özen gösteririm. Bu ayki yorumlarımı yazarken özellikle Yay burcunda bu tarz detaylara girmek istedim. Umarım sizler için de keyifli bir okuma olur.
Öncelikle muhtemelen duymuş olduğunuz önemli bir gök hareketinden bahsetmek istiyorum. Son 14 yıldır Kova burcunda hareketine devam eden Neptün gezegeni, Şubat ayı başında, yöneticisi olduğu Balık burcunun evine geçecek. Daha önce yaklaşık 130 yıl kadar önce dünya üzerinde karşılaşılan bu durum, ömrümüzde göreceğimiz tek gerçek manada Balık burcu dönemi olacak.

Her kişinin doğum haritasında 12 burcun tamamının yer aldığını ve her burcun hayatımızda değişik alanları yönettiğini bilenleriniz vardır.  İşte Neptün’ün bu Balık burcuna geçişi, Yay’ların aileleri, fiziki evleri, gayrimenkul vb taşınmazları yöneten 4 ev konularında Yay burçlarını etkileyecek. Bunun anlamı, önümüzdeki 14 yıl içerisinde o hayalini kurduğunuz eve, arsaya, gayrimenkullere dair fırsatlara sahip olacağınız olduğu gibi; özellikle su kenarında evler, arsalar gibi net yönelimleri de vurgulamakta.  Bu konuların hayatınıza hangi dönemde gireceği kişisel doğum haritalarınızın analizlerinden çıkartılabiliyor olup, bu konuların gündeminize gireceği yeni bir dönemin kapısında olduğunuzu bilmenizi isterim.  Bu konular hayatınıza girdiğinde, hayallere dalmadan, ayaklarınızın yere sağlam basarak ilerlediğinizden emin olmanızı tavsiye ederim.

Şubat ayı özeline baktığımda, eğlence, mutluluk ve aşk evinizde 8 Şubat itibariyle rahatlama, pırıltılar ve olumlu etkiler altında olacağınızı söyleyebilirim. Bu dönemde görünümünüzde değişikliler yapmak isteyebilirsiniz. Uygun bir dönemde olacaksınız. Kalabalıklar içerisinde çekiciliğinizin arttığını hissedebilirsiniz.  Ayın ikinci yarısında eviniz ve aileniz gündeminizde olabilir. Uzun süredir ihmal ettiğiniz ailevi ve evinize dair konularla ilgilenmek ve çözüm üretmek için uygun bir dönemde olacaksınız. Ailenizde bir kişi, sizin desteğinize ihtiyaç duyabilir. Yardımcı olun, birlikte çok daha kolay üstesinden gelebildiğinizi göreceksiniz.

Eğlencenizin, sohbetlerinizin, keşiflerinizin bol olduğu bir ay diliyorum!

 

Oğlak Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Son yıllarda özellikle kendi kazandığınız para ve kaynaklarınız tarafında olumsuz etkiler altında olduğunuz dönemlerin geride kaldığını belirterek bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum. Kazandığınız para ve kaynaklar üretme  alanında önünüzü net görememe, isteklerinize erişememe, hak ettiğinizi kazanamama etkileri altında olduğunuz geçmiş bir dönemden bahsediyorum. Özellikle son 2 yıldır bu etkileri hissetti iseniz, sizin için bu olumlu etkiler daha hissedilir şekilde ortaya çıkacak.  Bahsettiğim bu etkiler transit olarak  Kova burcunda seyretmekte olan Neptün gezegenin getirdiği etkiler idi. Şubat başında Neptün’ün Balık’a geçecek olması, para ve kaynaklar evinizi rahatlatacak yeni bir dönemin habercisi. Diğer yandan, Neptün artık yakın ilişkiler, iletişim, akrabalar temalarını hayatınıza getirecek olup, bu ilişkilerde sevgi ve maneviyat arayışınızın artışına neden olacak.  Kısa seyahatleri de konu alan bu evde Neptün, içsel seyahatlere de işaret eder. Mistik konular, gizemler ilginizi daha çok çekebilir, bu konularda yazma girişiminde bulunabilirsiniz. Diğer yandan, medya, TV, iletişim alanlarında yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz etkiler altına da gireceksiniz.

Şubat ayı özeline baktığımızda, 8 Şubat sonrasında ev ve ailevi konuların gündeminizde olması, evde zaman geçirmek, evinizde düzenlemeler yapmak size iyi gelecek. 14 Şubat civarı ve sonrasında kısa seyahatlere çıkmanız söz konusu olabilir. Programınızı esnek tutmakta fayda var. Evli olan Oğlak okuyucularım için, yine 14 Şubat sonrası, eşiniz dolayısıyla yurtdışı temaları, seyahatleri veya yurtdışı bağlantılı işler hayatınıza girebilir.

 

Kova Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Halihazırda Kova burcu ayındayız. Tüm ana burcu Kova olan okuyucularımın doğum günlerini kutluyorum. Yeni yaşınızın dilediğiniz her şeyi size kavuşturacağı mutlu bir yaş diliyorum.

Kova burcu bilginin burcudur. Bilgiye sahip olmak, bir şeyi yapmanın yeni yollarını bulmak, arkadaşlık, sevgi ve özgürlük temalarının sahibi olan Kova’lar, dünyamızın ilerlemesini sağlayan ana oyunculardır.

Geçtiğimiz 14 yıldır, Balık burcunun yöneticisi olan Neptün’ün Kova burcunda transit hareketini yapmakta oluşu, Kova’ların gerçek Kova kimliklerini ortaya çıkarmalarının önünde bir engel olarak duruyordu. O mantıklı ve rasyonel Kova’ların bakışını bile buğulandırabilen Neptün, Şubat ayı itibariyle Kova burcunu terk ederek, kendi burcu olan Balık burcuna yerleşecek ve Kova’lara rahat nefs aldıracak. Kova’lar hayattan neler bekledikleri, bunlara nasıl ulaşacakları ve insanlığı daha ileriye nasıl götürebileceklerine dair daha net bir zihne ve rasyonelliğe sahip olabilecekler.

Bu yeni dönemde transit Neptün, Kova’ların kendi paralarını kazandıkları alana geçiş yapacak.  Bunun etkisi Kova’ların kazandıkları para alanında değişimler yaşayabileceklerine işaret eder. Para kaynağınız değişebilir. Sizi manevi olarak da tatmin edecek bir mesleğe yönelme yolu ile para kazanma kaynağınızı değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda tek bir kaynaktan para kazanmak yerine birden fazla gelir kaynağına sahip olabilirsiniz. Bu noktada belirtmem gereken en önemli husus, Kova’ların bunun hemen Şubat ayı içerisinde yaşayamayabileceği. Çünkü bu etkiler  önümüzdeki 14 yılın temalarını oluşturmakla birlikte, her bir Kova’yı ne zaman etkileyeceğini bulabilmek için kişisel doğum haritalarını analiz etmek gerekecektir.

Zamana bakışımızı daraltıp, Şubat ayına geri döndüğümüzde ise özellikle ayın ikinci yarısından itibaren Kova’ların yine kazandıkları para alanına enerjilerinin yoğunlaşacağını, bu konularda çeşitli görüşmeler ve haberlerle meşgul olacaklarını söyleyebiliriz.

Şubat ilk hafta sonrası kısa seyahatler, yakın çevre ilişkileri, sohbetler, organizasyonlar dolayısıyla kalabalıkların içinde bulunmak ay boyu size iyi gelecek.

Bol sohbetli, keyifli bir diliyorum!

 

Balık Burcu Şubat 2013 Aylık Burç Yorumu

Şubat ayının ilk haftası burcunuz üzerinde ilerleyen Mars ve Merkür sizler açısından olumludur. Sanat, mistik konular, yaratıcı faaliyetlerle uğraşmak, başarılı çalışmalarda bulunmak mümkündür. Sizi rahatlatan, kendinizi ferah hissetmenizi sağlayan her insanla bağlantınızı sürdürürsünüz. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz yoğundur. İnsanlara destek olduğunuz gibi, onlar da size işlerinizde ve duygusal meselelerinizde yardımcı olurlar. Genelde gizli saklı kalmış bir çok meseleyi sezgileriniz yoluyla çözebilirsiniz. İlişkinizle ilgili konularda kararsızlık duymanıza en büyük etken, güven olgusudur. Görünenlerin ardındaki gerçeklere ulaşma arzunuz bu dönemde yüksektir. İnsanlar sizin yeteneğiniz olan konulardaki çalışmalarınıza bir hayli önem verirler.  Şubat ayının ikinci haftası, kendi içinizde sizi denetim altına alan durumları gözden geçirecek, belki de çok fazla meseleyi kafanıza taktığınız için kendi kendinizi baskıladığınızı kavrayacaksınız. Eh bu da iyiye işaret tabii ki. En azından üzerinizdeki yüklerden kurtulabilirsiniz. Gölgeli günler dahil olmak üzere 16 Şubat itibariyle etkili olmaya başlayacak Merkür geri hareketi sizi rahatsız etmesin. Siz  sakin olun. Bir şeyler yavaşlasa da, hayrınıza sonuçlandığına şahit olursunuz. 26 Şubat sonrası hangi alanda sıkıntınız varsa, neyi istiyorsanız dilekte bulununuz. Çünkü hayırlı ve mücizevi, bereketli gelişmeler sizinle beraber.

Şubat Ayı Balık Burcu Astroloji Takvimi

2 Şubat saat: 03:54 Mars Balık burcuna girişi
2 Şubat saat: 04:47 Venüs Kova burcuna girişi
5 Şubat saat: 16:56 Merkür Balık burcuna girişi
10 Şubat saat: 09:21 Kova burcunda Yeniay
18 Şubat saat: 14:01 Güneş Balık burcuna girişi
18 Şubat saat: 19:02 Satürn Akrep burcunda geri hareket başlangıcı
23 Şubat saat: 11:41 Merkür Balık burcunda geri hareket başlangıcı
25 Şubat saat: 22:27 Başak burcunda Dolunay
26 Şubat saat: 04:03 Venüs Balık burcuna girişi

 
SENDE YORUM YAP !
Bu Habere 1 Yorum Yapılmıştır.
 • abdullah diyor ki ;
  06 Ekim 2013 9:09

  ben şubatın 21inde doğdum o zaman hangi burcum

 • SİYASET
 • GÜNCEL
 • KÜLTÜR
 • SPOR
 • DÜNYA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

GÜNÜN HABERLERİ

YAZARLAR

baslik