Kapkaççıdan basın mensubuna komik tepki

Adana’da kapkaç yöntemiyle 500 lira çaldığı ileri sürülen bir kişi, kendisini görüntülemek isteyen basın mensubuna, “Ne çekiyorsun şu tipine bak önce git saç ektir” dedi.
Alınan bilgiye göre, Seyhan ilçesinde meydana gelen olayda, iki arkadaş petrol istasyonuna gelerek motosikletlerine yakıt aldı. Pompacıya yakıtı doldurduktan sonra Sergen A. isimli şahıs para verdi. Motosikleti kullanan şahıs ise biraz ileri gitti. İddiaya göre, pompacı para üstünü vermek için cebinden para çıkarttığı sırada Sergen A. pompacının elindeki 500 lirayı alıp arkadaşının yanına giderek motosiklet ile kaçtı. Bunun üzerine pompacı polis arayıp kapkaça uğradığını bildirdi. Polis olay yerine gelerek inceleme başlattı. Yapılan incelemede parayı kapkaç yöntemiyle Sergen A.’nın çaldığını belirledi. Polis, şahsı Levent Mahallesi’nde yakaladı.
Zanlı emniyete getirilerek sorguya alındıktan sonra adli tıpa götürüldü. Sağlık kontrolünden geçtikten sonra adliyeye götürülen zanlı, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına kendisinin kapkaç yapmadığını söyledi. Zanlı kendisini görüntülemeye çalışan bir basın mensubuna ise, “Ne çekiyorsun şu tipine bak önce. Bence sen git saç ektir beni çekme” diye tepki gösterdi.
Zanlı daha sonra adliyeye götürüldü.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.