3 gündür onu arıyorlar

Çekmeköy’de iki gün önce kaybolan lise öğrencisinden 3 gündür haber alınamıyor. Aile yakınlarının endişeli bekleyişi sürüyor.
Çekmeköy’e bağlı Reşadiye Köyünde 26 Aralık Cuma günü kaybolan lise öğrencisi olan 16 yaşındaki Ant Sekban’dan 3 gündür haber alınamıyor. Lise öğrencisi olan Ant Sekban’ın en son minibüsle okuldan döndüğü ve evlerinin bulunduğu sokak başında görüldüğü öğrenildi. Ailenin kayıp başvurusunda bulunduğu ifade edilirken, jandarma ekiplerinin Ant Sekban’ı bulmak için çalışma başlattığı ifade edildi. Çevrede bulunan güvenlik kameralarının kayıtları incelenmek üzere toplandı. Güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen aile yakınları lise öğrencisi Ant Sekban’ın servis aracından indikten sonra cadde üzerinden geçen şüpheli bir araç tarafından kaçırabileceğini iddia etti.
Ant Sekban’ın amcası olan İhsan Sekban, ”Geçtiğimiz cuma günü çocuğumuz okuldan çıkıyor. Alemdağ’dan minibüse biniyor. Saat 17.15 sıralarında köye geliyor. Sokağın başında bulunan bakkalın önünde iniyor minibüsten. Evle bakkal arasındaki mesafe 150 adım. Bu mesafe içerisinde çocuk kayboluyor. Akut ve Jandarma birlikleriyle beraber arazi taraması yapıldı. Hiçbir ize rastlanmadı. Orman komple tarandı ancak bir ize rastlanmadı. Bizim düşüncemize göre, dışarıdan gelen bir araç tarafından kaçırıldı ya da bu araçla gitti. İnsanlardan yardımcı olmalarını rica ediyoruz. Gören, duyan birileri varsa bizi haberdar ederse çok seviniriz” ifadelerini kullandı.
Cuma günü kaybolan Ant Sekban’ın üzerinde kahverengi mont, mavi kot pantolon, lacivert ayakkabı giydiği belirtildi. Aile yakınları vatandaşlardan yardım beklerken görenlerin yetkili mercilere haber vermelerini istedi.
(İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.