The Host 2013 Türkçe Altyazılı Fragman/Konusu/Oyuncular/Vizyon Tarihi 29 Mart 2013

Alacakaranlık’ın Yazarından ‘The Host filmi 2013 fragmanı izle video konusu oyuncular kimler yönetmeni yorumları vizyon tarihi, Andrew Niccol the host filmi..

The Host Filmi 29 Mart 2013’de Sinemalarda..

Vizyon Tarihi :29 Mart 2013
Yönetmen: Andrew Niccol
Oyuncular: Saoirse Ronan, Diane Kruger, Max Irons
Tür :Bilimkurgu , Romantik , Gerilim
Ülke : ABD

 

The Truman Show, Lord of War, The Terminal filmlerinin Oscar adayı yönetmeni Andrew Niccol ile dünyayı kasıp kavuran Alacakaranlık serisinin yazarı Stephanie Meyer, “The Host” filminde buluşuyor. Aynı adlı romanından uyarlanan “The Host”, bilimkurgu ve gerilim türlerini harmanlıyor. “The Host”, 29 Mart tarihinde seyircilerle buluşacak.

Konusu

Dünya bir uzaylı türünün istilasına uğramış ve maalesef insanlık virütik biçimde yayılan bu çok güçlü türe yenik düşmüştür. İnsan bedenlerine hiçbir zarar vermeden bilinçlerini ve ruhlarını ele geçiren ve Wanderer denilen bu tür bir şekilde dünyaya da barışı getirmiştir. İstila sonrası bedeni ve zihni ele geçirilmeden kalan bir avuç insan grubu yakalanmadan yaşamaya çalışmaktadır. Melanie Stryder’dan bu insanlardan biriyken Jared Hower adında hala ‘insan’ olan bir genç ile karşılaşır ve ikili çok geçmeden aşık olur. Güvenli bölgede olmadıkları için Melanie bir şekilde yakalanır ve istilacıların eline geçer. Bedeni ve zihni artık ele geçirilmiştir. Melanie’nin güçlü duygularını ve iradesini kullanarak yeryüzünde yaşayan son insanların yerini tespit etmeye çalışan güçler, genç kıza tam anlamıyla hakim olabilmişler midir?

Alacakaranlık serisiyle dünyayı sallayan Stephenie Meyer‘ın romanından bilim-kurgu ve gerilim sinemasının başarılı yönetmeni Andrew Niccol tarafından uyarlanarak beyazperdeye aktarılan filmin başrolünü ise genç oyuncu Saoirse Ronan üstleniyor.

Tarih : 20.02.2013 Gösterim : 1115

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR