Romeo and Juliet 2013 Sinema Filmi Fragmanı/Konusu/Oyuncular

Romeo  Juliet 2013  sinema filmi ne zaman orjinal fragmanı video vizyon tarihi konusu oyuncuları yorumları..

Ünlü İngiliz yazar William Shakespeare’in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan “Romeo veJuliet” için yeni bir fragman yayınlandı.

William Shakespeare’in klasik romantik masalsı aşk hikayesinin 21.Yüzyıl uyarlaması olarak oraya çıkan hikaye Oscar ödüllü senarist Julian Fellowes (Gosford Park) tarafından kaleme alınıdı. Daha önce defalarca sinemaya uyarlanan bu unutulmaz esere can veren isimler ise bu defa Hailee Steinfeld ve Douglas Booth.Yönetmenliğini Carlo Carlei’nin yaptığı filmin sonbaharda gösterime girmesi bekleniyor.

18965257.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxVizyon Tarihi: belirsiz (2s 0dk)
Yönetmen: Baz Luhrmann
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Claire Danes, John Leguizamo
Tür :Dram , Romantik
Ülke :ABD

Özet & detaylar

Romeo ve Juliet’in destansı aşk hikayesi çağdaş dünyada vuku bulsaydı nasıl bir trajediye yol açardı. Yine aynı, ancak bu defa kılıçların yerini “kılıç adları” taşıyan modern silahlar alacaktır. Başarılı yönetmen Baz Luhrman, bu defa William Shakespeare’ın trajik aşk öyküsü Romeo ve Juliet’i beyazperde’ye aktardı. Avustralyalı dahi yönetmenin filminde olaylar günümüz Florida’sında geçiyor. Filmde Romeo (Leonardo DiCaprio) ve Juliet (Claire Danes), kentin iki düşman ailesinin çocuklarıdır. Trajik bir rastlantı sonucu iki genç birbirlerine aşık olurlar ve ailelerin savaşının ortasında bir kaçış bulmaya çalışırlar. 1996 yapımı “Romeo ve Juliet” filminde Leonardo DiCaprio ile Claire Danes’in umutlu bir çift profili çizdiklerini söylemek mümkün.

Tarih : 29.07.2013 Gösterim : 1107

Bu habere hiç yorum yapılmamış. ilk yorum yapan sen ol !
DİĞER VİDEOLAR